nasiona marihuany

Waporyzator? Pochwal się co masz albo który chciałbyś mieć.

Wyszukiwarka Forumowa:

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
Panowie, w wielkim skrócie Fenix mini to chiński (który bardzo dobrze daje sobie radę) rebrand Fury. Wyglądają podobnie, ale detale sprawiają że waporyzatory Fury są lepsze od tych Fenixa.
Fury 2 był "pierwowzorem" dla Fenixa mini ... a ten Fury Edge to vapek już o klasę wyżej niż te 2 wspomniane wcześniej mimo podobnego wyglądu.
 
Ostatnia edycja:

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
Arizer Extreme q 6.0 I Fenix Mini

Doszły mi zabaweczki i są już po pierwszych testach.


Zacznę od fenixa, jestem naprawdę zaskoczony co on potrafi. Jako że nie mam jakoś specjalnie mocna wyrobionej tolerancji to tym małym wariatem jestem w stanie się konkretnie upie****ić. Z ciekawości do środka wkładu z zioła włożyłem kulkę haszu i powiem tylko tyle że robi robotę. Nie ma co się tu dużo rozpisywać, Fenix na forum jest już dobrze omówiony.

Co do Arizera to jeszcze go dobrze nie wytestowalem, ale balon za***ista sprawa, szczególnie w parę osób.
Zrobiłem 0,8 na 3 osoby i szczerze to się dawno tak nie u***alem żeby mieć czerwone oczy i Saharę w ryju, jak amator normalnie.
Wada jest na pewno to że do fabrycznej komory wchodzi minimum 0,4g, co dla mnie samego to trochę za dużo. Znalazłem mody nijakiego dDave który zmniejsza komore i obniża susz względem grzałki, ale problem z dostępnością, może jakaś polska firma produkująca bonga mogłaby takie cudo "wydmuchać". Znalazłem też trik żeby zioło pakować w sitko chroniące przed wpadaniem susz do węża/balonu i jest to dosyć oszczędna opcja ale muszę ją jeszcze potestować. Ogólnie to go musze wrzucić na warsztat i za jakiś czas zdam relacje.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Jak z czyszczeniem tego arizera? Podejrzewam że jeszcze tego nie robiłeś ale chodzi mi o to czy widzisz jakieś trudno dostępne zakamarki? Pokażesz jak wygląda komora?
 

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
Ogólnie bez problemu raczej. Komora jest zdejmowana więc z czyszczeniem nie ma problemu. Jedynie co to pewnie będzie go trzeba rozkręcić raz na jakiś czas i sprzątnąć trociny z środka bo coś tam może wpaść, szczególnie że lepiej nabijać jak komora jest już nagrzana. Co do komory to jest lekka chuknia z sitkiem bo ciężko je ułożyć i potrafi się ruszyć przez co przy mieszaniu może spaść coś na grzałkę i się przypalić. Ale to jest do ogarnięcia.





A tu ten mod, najlepiej widać o co chodzi z sitkiem.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Ciekawe rozwiązanie no ale faktycznie z tym sitkiem mogłoby to być lepiej pomyślane.
Podbij do unikatowych - może oni zrobią coś takiego.
 

Serfer

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
50
Buchów
0
@pumpernickel ten ddave mod to praktycznie zwykła przejściówka 18.8f/18.8f, wkładasz sitko i masz to samo.
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Przymierzam się również do zakupu vaporyzatora, testował/używa ktoś flowermate v5 nano?
 
U

Usunięty 65798

Guest
Yo,
przyszedłem sie pochwalić i polecić mocno: warto dorzucic pieniązki do dynavap i cieszyć się TYTANEM, a nie stalą medyczną. Bez dwóch zdań tytan zdecydowanie lepszy: w smaku, w szybkosci ogrzewania i lżejszy. Mój Omnivong hydra XL darkwood dodatkowo bez adaptera pasuje dzięki body drewnianemu prosto do bonga ze szlifem 14,5 mm. Lepiej się dzieki body też trzyma w łapie i łatwiej/pewniej się obkręca palcami przy ogrzewaniu palnikiem. Dla mnie champion póki co z tych butanowych wapów jakich próbowalem. Faja się za***iscie prezentuje.
Przy vapcapie 2k19 jak biore bucha z rąsi, nie przez bongo, to czuć metaliczny posmak, przy Omnivong hydra XL darkwood tego posmaku nie czuje, tylko czyste zioło organiczne.




 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Miałem okazję używać obu, tj omnivap i zwykłego vapcap m i muszę potwierdzić. Tytanowy omni o wiele lepszy.
 

Serfer

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
50
Buchów
0
[MENTION=79537]benger[/MENTION] gratuluję zakupu. Proponuję też kupić jakąś naturalną pastę lub wosk do konserwacji drewna, bo w necie jest mnóstwo zdjęć z popękanymi vongami. Raz na reddicie komuś nowy Omnivong pękł przy tipie po tygodniu.
 
U

Usunięty 65798

Guest
[MENTION=79537]benger[/MENTION] gratuluję zakupu. Proponuję też kupić jakąś naturalną pastę lub wosk do konserwacji drewna, bo w necie jest mnóstwo zdjęć z popękanymi vongami. Raz na reddicie komuś nowy Omnivong pękł przy tipie po tygodniu.

uuu racja w sumie to nie pomyslalem, wyschnie i trzask pask bedzie, racja wezme cos ogarne.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
A to nie do tego jest ten wosk w service-kit'cie? :D
 

Serfer

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
50
Buchów
0
Tak, to jest dynawax do konserwacji vongów i dynastashów, ale można kupić taniej większe opakowanie :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół