nasiona marihuany

W którym etapie włączyć wentylator wyłączając?

Wyszukiwarka Forumowa:

JajoBajoo

Member
Rejestracja
Gru 16, 2020
Postów
5
Buchów
0
Witam, tak jak w temacie. Mam jeden wlot z dołu pasywny, drugi wylot z filtrem węglowym i wentylatorem wytlaczajacym powietrze, na ten moment wyłączny i trzeci wylot pasywny u samej góry boxa. I pytanie kiedy roślinki będą potrzebować większej filtracji powietrza? Narazie maja 9 dzień.
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Filtr węglowy sobie podepnij jak zacznie kwitnąć.
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Wentylatory chodzą 24 godziny na dobę bez przerwy przez całą uprawę. A jeśli to jest pytanie zapach, bo nie do końca rozumiem o co ci chodzi, to zapach zaczyna być intensywny jak zaczną kwitnąć czyli najczęściej po 4-6 tygodniach
 

JajoBajoo

Member
Rejestracja
Gru 16, 2020
Postów
5
Buchów
0
Chodzi mi o hałas i zużycie prądu, pytam czy jest konieczne włączanie wentylatora na typ etapie życia rośliny
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
Jeżeli masz otwarty wlot pasywny na górze to pozdrawiam. :oczy:

Wentylator na wegu w sumie nie musi chodzić jak świecisz ledami i wtedy wystarczy pasywny na górze, żeby sobie dyfundowało powietrze na zasadzie gradientu stężeń.

Filtr węglowy odłącz, bo go zajedziesz. Podłącz jak zacznie śmierdzieć.
 

JajoBajoo

Member
Rejestracja
Gru 16, 2020
Postów
5
Buchów
0
Oczywiście na dole mam, dzięki za konkretną odpowiedź, tak ledami świece. Ok no to odpe go dopiero na Flo
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
Monituj sytuację. Led ledowi nierówny. Jak nie będzie Ci robić piekarnika to spoko, ale zawsze zwiększona wymiana powietrza będzie plusem. Mówiłem, że da radę, ale coś tam lepiej wymieniać powietrze.
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Chodzi mi o hałas i zużycie prądu, pytam czy jest konieczne włączanie wentylatora na typ etapie życia rośliny
Hałas rozumiem ale prąd? Wentylator? Mój zestaw ciągnie blisko 300W , rachunek za prąd jest co dwa miesiące to może w porywach 160 zł nabije max na dwa miesiące. Ile weźmie dam wentylator? 10W? 20W? 30W?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół