VAPUJ.PL sklep z vaporizerami (waporyzatorami) i akcesoriami

vapuj.pl

Partner forum.haszysz.com
Witam,
zapraszam do zapoznania się z asortymentem sklepu http://vapuj.pl mamy w sprzedaży vaporizery (waporyzatory) głównie przenośne ale także stacjonarne. Posiadamy akcesoria takie jak młynki, baterie czy ładowarki. Jeśli potrzebujesz jakiś niedostępny model mogę go ściągnąć na zamówienie.

Zapraszam!

http://vapuj.pl

Azael

Guest
Planujecie wprowadzenie możliwości płacenia przez portfele elektroniczne? (np. skrill)
Dla tych "incognito" ;D

vapuj.pl

Na chwilę obecną mam tylko płatności paypal, jak się postarasz to także zapłacisz incognito ;)

Blump

Well-known member
a co to za problem zapłacić na poczcie i podać lipne dane nadawcy ?

a mogli byście wprowadzić do oferty jakieś tańsze stacjonarne Vapo ? bo chciał bym na przykład kupić sobie coś takigo do palenia w domu ale nie za 999 zł a za powiedzmy 250 - 300 ?

Ostatnią edycję dokonał moderator:

Bebook

Well-known member
Polecam bardzo wyżej wymieniony sklepik. Nawet jak nie ma jakiegoś wapka w ofercie, napiszcie, bardzo szybko wam ściągnie. Wszystko szybko, sprawnie, profesjonalnie... Jeszcze raz polecam

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
bardzo dobry kontakt z obsługa sklepów, chcą pomoć, aczkolwiek ja swojego nie za dlugo poużywalem, to z wymianą grzałki nie było by problemów, aczkolwiek niestety opuścilem nasz piękny kraj i nie wymienilem :) Jak Bebook napisal
Wszystko szybko, sprawnie, profesjonalnie.

ps. ruszylo coś z tymi grzałkami do iciga BinaryV, będziecie mieć na sprzedaż ??

vapuj.pl

Witajcie w Nowym Roku. Na wstępie pragniemy wszystkim złożyć najlepsze życzenia, aby Wam się darzyło we wszystkich dziedzinach życia a także na in i outdoorze :)

Jako sklep VAPUJ.PL specjalizujemy się w sprzedaży waporyzatorów przenośnych i stacjonarnych, wszystkich największych firm. W naszej ofercie znajdziecie także części zamienne oraz akcesoria. Ponadto w sklepie internetowym możecie kupić produkty konopne, jak susz CBD, olejki CBD, produkty spożywcze i kosmetyki. W naszym asortymencie znajdziecie także bonga oraz schowki, akumulatory, ładowarki, młynki, bletki i wiele innych ciekawych rzeczy.

Zapraszamy także do odwiedzania punktu stacjonarnego w Szczecinie przy ul. Jagiellońskiej 19, gdzie od ręki zakupicie większość produktów które są dostępne na naszym sklepie internetowym VAPUJ.PL

W tym wątku możecie śmiało zadawać pytania, a my będziemy starać się odpisywać szybko i sprawnie każdemu z Was. Tutaj także będziemy stale informować Was o nowościach i promocjach. Zachęcamy także do wysyłania wiadomości prywatnych.

Pozdrawiamy
VAPUJ.PL

#

Administrator
Członek ekipy
Administrator
Powitać,

Ja mam pytanie. Nie wiem jak jest ogólnie w sprzedaży przenośnych vapków, ale tu na forum z tych niedrogich zdecydowanie króluje Fenix Mini.

Jak wypadają pozostałe Fenixy w porównaniu z Mini? Na stronię widzę jeszcze Fenix, Fenix Pro, Fenix 2.0, Fenix Svaty i Smono 3. Jakbym dziś chciał jednego z Fenixów, to który jest najbardziej warty zakupu? Użytkowanie 2-3 razy dziennie, 1 lub 2 osoby.

Pozdro.

vapuj.pl

Hej.
Dokładnie, najbardziej opłacalny zakup w tej chwili to Fenix Mini. Bateria wytrzyma w nim około 50-60 minut, czyli powinieneś zrobić na nim spokojnie kilka sesji, w zależności od ich długości. W tej cenie chyba ciężko znaleźć lepszy waporyzator. Duża popularnością cieszy się także Starry 3.0 ze względu m.in. na wymienny akumulator 18650.

Co do Smono 3 to jest to identyczny waporyzator co Fenix Mini, z tym że Smono posiada inny typ ustnika (szklany). W późniejszym czasie może być problem z dokupieniem, bo jest to mniej popularny brand od Fenixa.

Natomiast model Fenix jest już trochę stary i oferuje tylko kilka ustawień temperatur. Fenix 2.0 jest za to dużym i ciężkim modelem, z pojemną baterią oraz świetnym wykonaniem, jednak on też już nie będzie dłużej sprzedawany.

Fenix Pro
to najnowszy model, który posiada nieco ulepszeń względem Mini. Tutaj nasza recka w porównaniu do Mini więc nie będę się rozpisywał zbytnio.

Krótko mówiąc, jeżeli chcesz budżetowo to Mini, lub trochę drożej Starry 3.0 i masz już wymienny aku. Jednak przy sporadycznym użytkowaniu Mini wystarczy na początek.

#

Administrator
Członek ekipy
Administrator
Ok, dzięki za odpowiedź.

Mam w tej chwili 2 vapki - Fenixa Mini (mój pierwszy zakup) i Crafty. Na codzień obecnie używam Crafty, ale czasem zapomnę naładować i wracam Do Fenix Mini. Z tym że Fenix już jest usmarowany strasznie i tak do końca nie da się go doczyścić, a Crafty mam wrażenie, że zaczyna się przegrzewać od jakiegoś czasu, zwłaszcza jak w 2 osoby się używa, tak więc chętnie wziąłbym jeszcze jakieś vapo.

Co byście polecili we w miarę niedrogim budżecie prócz Fenixa Mini? Jest coś lepszego w tych pieniądzach?

vapuj.pl

W tych pieniądzach na pewno nie. Mini kosztuje teraz u nas 218 zł. W tej cenie nie ma nic lepszego. Ewentualnie ten Starry 3.0 trochę drożej. A BTW do czyszczenia polecam alkohol ISO, bardzo ładnie rozpuszcza żywicę. No i oczywiście zalecamy regularne czyszczenie swoich vapków :)

#

Administrator
Członek ekipy
Administrator
Ok, rozumiem, ale nie chcę kolejnego Fenixa Mini kupować. Nowych vapków wychodzi dość dużo, więc nie za bardzo się orientuję. W średnim budżecie, powiedzmy ok. 500zł co wobec tego brać.

I można prosić linka do tego porównania Fenixa Mini i Fenixa Pro? Może tego Pro wziąć?

#

Administrator
Członek ekipy
Administrator
https://vapospy.pl/2019/12/06/recen...pro-czy-bedzie-to-godny-nastepca-fenixa-mini/

W okolicy 500 zł to jest do wyboru:
Fenix Pro
Boundless CFX

Mamy też standardowe, pierwsze modele Arizerów: Air lub Solo w cenie 499 zł

A z tych 4 co najlepiej wziąć? Chodzi mi głównie o wielkość chmury i smak. Fenix Pro wygrywa?

Czy z topowych vapo pojawiło się już coś lepszego niż Mighty/Crafty?

---------- Post Zaktualizowany 15:34 ---------- Data pierwszego postu 15:34 ----------

Idzie jakiś kod promocyjny dla forumowiczów wycyganić? :)

vapuj.pl

Jeżeli chodzi o zniżki dla forumowiczów to tego typu rzeczy będziemy załatwiać na pw, gdyż musimy uwzględnić różne produkty i ich ceny.
Z nowości jest Crafty+. Mamy także w super cenie Firefly 2+, może ten model, z tym że cena wyjściowa to 1099 zł? Jest to waporyzator typu on-demand (grzanie na żądanie, bierzesz bucha i możesz odłożyć).

Z powyższych modeli ciężko mi jednoznacznie wskazać faworyta, każdy ma swoje jakieś wady i zalety.
Na pewno Arizery długo się rozgrzewają i mają ograniczone ustawienia temperatury, ale oferują niezłą jakość pary. Nie ma problemu z dokupieniem ustników czy dodatkowych akcesoriów.

Fenix Pro to jakby ulepszony Mini - pełen dostęp do ścieżki powietrza, więc utrzymasz vapka w 100% czystości. Szklany ustnik, lepsza bateria, powiadomienia wibracyjne. Także pokrywa montowana na magnes i wbudowana wykałaczka, są dodatkowymi atutami tego modelu. Tutaj także bez problemu dostaniemy zapasowy szklany ustnik czy całą pokrywę.

CFX to duży wapek, który także oferuje niezłą parę i przyzwoity czas pracy na baterii. Również dostępne są do niego części i dodatkowe akcesoria i jest to też jeden z najchętniej kupowanych modeli w tym przedziale cenowym.

Wybór musisz dokonać sam :)

BioFarmer

Only Organic
Sam jestem przed zakupem vapka, celuje w fenix mini ale troche odstrasza komora 0.1 i nie zbyt zyowtna. Za to fenix pro wyglada ciekawie, mocniejsza bateria i komora 0.3. Podpinam sie

Edit. Przeczytałem poczatek wstku a tu juz wyjasnienie. Fajnie, pomoze mi to przy zakupie vapka

vapuj.pl

Fenix Mini i Fenix Pro mają praktycznie identyczne komory na 0,1-0,15g co wcale nie jest małą ilością jeśli chodzi o satysfakcjonujące działanie. Wystarczy żeby materiał był dobry :) przez co taki waporyzator staje się dość ekonomicznym rozwiązaniem. Akumulator w Pro faktycznie jest pojemniejszy i wytrzyma do 80 minut działania. Jeżeli ktoś jest bardzo mobilny i będzie bardzo dużo wapował na zewnątrz to lepiej wziąć coś z wymiennym ogniwem 18650.

ceu

Well-known member
Siemanko. Mam tego starry 3.0 i fajny sprzęt. Mój pierwszy i jestem zadowolony póki co. A mam takie pytanie. Ile razy wapować Susz? Raz czy może 2 sesje? Tak żeby to miało sens. A i czyszcząc wieczko porozbierajcie je bo inaczej chuj strzeli plastik na wieczku jak wymoczycie w alkoholu izopropylowym.

Góra Dół