nasiona marihuany

Sposób na oznaczenie drogi.

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

mienso

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2014
Postów
231
Buchów
0
Ja bym nie oznaczał drogi, bo jeśli chcesz to zrobić dość subtelnie żeby nie było tego widać, a wbijesz do lasu bez myślenia co gdzie jak, to i tak zgubisz te drogowskazy. :D

Wydaje mi sie że nie ma sensu oznakowywać drogi bo natura sama sie wystarczająco oznakowała. Po prostu myśl i zapamiętuj.

Jak idziesz na spota to nie leć prosto do celu tylko zatrzymuj sie co jakiś czas, i obserwuj teren dookoła, skąd przyszedłeś, w którym kierunku idziesz, co jest po lewej, co jest po prawej, analizuj znaki szczególne i ogólnie zeskanuj teren najlepiej jak umiesz, nie pędź na wariata. Dzięki temu nie tylko zapamiętasz droge, ale też będziesz mógł obserwować jak zachowuje sie teren, jakie tam są dzwięki, czy jesteś tam sam, i czy wszystko jest w normie. Nie chodzi o podziwianie widoków ale o ocene sytuacji. Będziesz wiedział co w lesie widać i słychać jak jest wszystko ok i wszelkie odstępstwa od normy zauważysz w momencie.

Taki jest mój sposób, ktoś może mieć inny. Osobiście robie tak za każdym razem jak ide na spota, nieważne czy ide pierwszy raz, drugi, piąty czy dziesiąty. Dzięki temu kiedyś udało mi sie nie wpie****ić na geodetów którzy cholera wie co robili w lesie, a drugim razem na dzika, który pewnie mnie obserwował chwile, a gdy sie zatrzymałem to spie****ił. :sunny: Narobił mi wtedy stracha
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
powoli wątek robi się 2 tematyczny, albo zostaniesz komandosem albo gwiazdą regionalnej gazety <lol>
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Większej bzdury nie słyszałem lol

a Śmieszek w jaki sposób Apple złamie zabezpieczenia na telefonie growera skoro nie chcieli pomóc z telefonem terrorysty? Myślisz że polskiej policji pomogą bo ktoś 10 krzaków zasadził:lol3:
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
a Śmieszek w jaki sposób Apple złamie zabezpieczenia na telefonie growera skoro nie chcieli pomóc z telefonem terrorysty? Myślisz że polskiej policji pomogą bo ktoś 10 krzaków zasadził:lol3:

tu nie chodzi o to czy dadza, tu chodzi o sam fakt, albo jestes grower albo piz*a z gps.
robic outa to trzeba miec glowe na karku, a jak potrzebny gps zeby dojsc do spota to juz sie zapala czerwone swiatlo zeby sobie wybic ten pomysl zanim sie nie wpadnie
 
Ostatnia edycja:

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
tu nie chodzi o to czy dadza, tu chodzi o sam fakt, albo jestes grower albo piz*a z gps.
robic outa to trzeba miec glowe na karku, a jak potrzebny gps zeby dojsc do spota to juz sie zapala czerwone swiatlo zeby sobie wybic ten pomysl zanim sie nie wpadnie
he he zgadzam sie z tobą,to jakiś mieszczuszek bez pojęcia pewnie gimbaza bez gimbazy...chłopie nie nadajesz sie do tego bo se plecy obsrasz takim myśleniem.
 

luzak

Well-known member
Rejestracja
Cze 25, 2012
Postów
438
Buchów
197
ku**a ludzie to nie forum wzajemnej adoracji żebyście pisali kto jest taki za***isty i dojdzie bez gps albo z zamkniętymi oczami.
W tym miejscu będę robił out po raz drugi ale dalej niż w poprzednim sezonie w związku z tym droga jest inna. Wiem jak dojść na miejsce docelowe ale chodzi o zaznaczenie drogi żebym nie brna w tych bagnach a mój "znak" powie mi żebym w tym miejscu skręcił i ominą wodę a nie jak do tej pory wpoe****al się w nią . Dzięki za rady wnoszące coś do tematu. Wbity połamany badyl wydaje się być ok. Czasami najprostsze jest najskuteczniejsze. Z fartem.
 

emma

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 22, 2015
Postów
1,024
Buchów
0
jest jeszcze jedna opcja przypie**** znak DROGA NA PLANTACJE KONOPI INDYJSKIEJ zrób ładną ścieżkę tam gdzie woda to kładkę no i po problemie napewno trafisz ;) tylko nie zapomnij przed wyjściem się ładnie ubrać do zdjęć;P hehe :lol3:
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Proponuję krotki wierszyk na pamięć.

Idę sobie podlać krzaki
Żeby było trochę baki
Wbijam w bagno
Hop przez rzekę
Me kalosze so dziś w dechę
Skręcam w lewo
Cztery kroki
Słucham jak śpiewają ptoki
Potem w prawo
Dwie gałęzie
Chyba zaraz spot mój będzie
Parę metrów znów do przodu
Coraz bliżej już ogrodu
Mijam drzewo, zagajniczek
Kroków tutaj już nie liczę
Czuję zapach i jak pies
Po węchu do celu udaję się.

Hehehehe
 

luzak

Well-known member
Rejestracja
Cze 25, 2012
Postów
438
Buchów
197
jest jeszcze jedna opcja przypie**** znak DROGA NA PLANTACJE KONOPI INDYJSKIEJ zrób ładną ścieżkę tam gdzie woda to kładkę no i po problemie napewno trafisz ;) tylko nie zapomnij przed wyjściem się ładnie ubrać do zdjęć;P hehe :lol3:

To już druga wypowiedź bez znaczenia twojego autorstwa. Zawsze tak pie****isz głupoty czy tylko na forum jesteś taki figo fago? Po starzu na forum widzę że jesteś jeszcze swierzaczek i pewnie dlatego nie umiesz udzielić konkretnej odpowiedzi. Więc idź zapal sobie swojego ziółka i nie nabijaj bezsensowne postów.
 

sobaczek

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2016
Postów
320
Buchów
1
Bez przesady z wyglupami. Temat konkretny i moze ktos skorzysta z dobrych pomyslow. Ja kiedys orientowałem się na porzuconych smieciach, konkretnie starym wiadrze co leżało obok przecinki w zaroslach.
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Proponuję krotki wierszyk na pamięć.

Idę sobie podlać krzaki
Żeby było trochę baki
Wbijam w bagno
Hop przez rzekę
Me kalosze so dziś w dechę
Skręcam w lewo
Cztery kroki
Słucham jak śpiewają ptoki
Potem w prawo
Dwie gałęzie
Chyba zaraz spot mój będzie
Parę metrów znów do przodu
Coraz bliżej już ogrodu
Mijam drzewo, zagajniczek
Kroków tutaj już nie liczę
Czuję zapach i jak pies
Po węchu do celu udaję się.

Hehehehe

Czarnuch to jest najlepsza i najbezpieczniesza rada w tym temacie. Używałem podobnych wierszyków do zapamiętywania innych poufnych informacji. Siedem lat pracy cztery konkretne przypały i zero wyroków.
Nie musi liryka może być rap.
 
G

Guest

Guest
Rozwieście najlepiej różowe wstążki i przestancie wymyślać cuda wianki :) .
 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
21 wiek i takie problemy ? co ty nie masz gps-u w telelefonie i map?
 

DEGRENGOLADA

New member
Rejestracja
Sty 13, 2017
Postów
3
Buchów
0
Teren musisz znać jak wlasną kieszeń bo w razie przypału wiedz gdzie spie****ać.
Nie chodź cały sezon jedną ścieżką.
Ja ścieżkę mam około 1,5 miesiąca potem nastepna itd.
Nie bierz zadnego telefonu nie rób notatek w google mapach i przechodz przez zarośla jak Wąż by nie wyłamać i wydeptac tunelu.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół