nasiona marihuany

[S15/AF40] ADxWarr1, LitziskunkxErdpurt, ESpxBWC, RDxHP2xDG, CBD MangoHaze, HPxGG3xC99,NxHK, RóżneAFy - The Last Outdoor Adventure '14

Wyszukiwarka Forumowa:
C

Chewbacca

Guest
Klimatyczna nutka i roślinki pierwsza klasa! 1001 buch leci ode mnie!
 

Mr.White

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2014
Postów
56
Buchów
0
Nie zdziwie się jeśli z tego Mango bedziesz mial wiekszy plon niz niektorzy z pelnosezonowek :D naprawke niesamowicie ubite! A twoj Viking Blue.....mmm, miód malina, mam sentyment to odmian z takimi odcieniami :) Czekam z niecierpliwoscia na SR!
 

Anasaer

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2012
Postów
130
Buchów
0
Ładne rośliny, na pewno smaczne będą :) Bardzo czekam na up z pełnosezonówkami.
 

LosMenelos

Niedzielny palacz
Weteran
Rejestracja
Paź 26, 2012
Postów
1,616
Buchów
4
Witam!
Jestem z obiecanym updatem pełnosezonówek.
Jak wspomniałem podczas mojego urlopowania panny stały głodne i to widać, ale tragedii nie ma. Braki minerałów zostały uzupełnione i za kilka dni powinny odżyć. Do rzeczy.

Early Special x Blue White Canadian
Kwitnie w nieskończoność, już koło 8 tygodni, słabo przybiera na masie, przeglądając poprzednie zdjęcia myślę że jakiś mały reweg się przydarzył, za to ilość aromatycznej żywicy jest już ogromna.
DSCF4572.JPG

DSCF4580.JPG

Litziskunk x Erdpurt
Sytuacja jak powyżej, jak widać wczesne zakwitanie nie zawsze równa się szybkiej kosie.
DSCF4583.JPG

DSCF4580.JPG


Andalusian Dog x Warr Out Project 1
Zaczął kwitnąć i osiągnął gigantyczne rozmiary, 3 metry przekroczone a niektóre odgałęzienia wyglądają jak osobne rośliny..
Taki widok mam stojąc przy nim
DSCF4575.JPG

A tu całość
DSCF4574.JPG

Royal Dane x HashPlant2 x Danish Gold
Rewelacyjny cross, pięknie kwitną i szybko nabierają masy, zapach pierwsza klasa. Częściowo zapylone feminizowanym pyłkiem NxHK za który dziękuje thefektowi
DSCF4587.JPG

DSCF4591.JPG


DSCF4601.JPG

DSCF4603.JPG


To mogło by być jakieś konkursowo/katalogowe zdjęcie
DSCF4594.JPG


HashPlant2 x Guerilla Gold3 x C99
Również niesamowita piękność z niej wyrosła, długie sativove pałki już teraz sprawiają że gałęzie się pod nimi uginają, zapylony jeden odrost.
DSCF4578.JPG

DSCF4585.JPG

DSCF4595.JPG


CBD Mango Haze
Dopiero zbiera siędo kwitnięcia
DSCF4604.JPG

DSCF4606.JPG


Ponura Konopia
- roślina miała być automatyczną Cream Caramel, na skutek mojej pomyłki lub szanownego Ponurego Żniwiarza stałem się posiadaczem pięknej ponad dwu metrowej sativovej panienki i cieszy mnie to przeogromnie.
DSCF4597.JPG

DSCF4599.JPG


Nepal x Hindu Kush
- w końcu zebrałem się żeby iść zrobić im fotki, rośliny wymęczone na początku swojego życia moim zaniedbaniem, ale porosły całkiem przyzwoicie, mają ok 1,80m, z 5 wysadzonych zostały dwie panie - jedna z zielonym wcześniejszym pheno, druga pięknie fioletowa.
DSCF4616.JPG

DSCF4618.JPG

DSCF4622.JPG


DSCF4607.JPG

DSCF4609.JPG

DSCF4613.JPG


Enjoy, do następnego;)

 
Ostatnia edycja:

weedtrio

Well-known member
Rejestracja
Sty 26, 2014
Postów
297
Buchów
4
moooooooj Ty panie..
Royal Dane x HashPlant2 x Danish Gold coś pięknego
 
C

Chewbacca

Guest
Ja pier***ę,jakie piękne zdjęcia! Na trzynastym zdjęciu ująłeś najpiękniejszy odcień nieba,podejrzewam że kierunek wschód. Pięknie się komponuje z zielonym szczytem.
 
Ostatnia edycja:

Major zielarz

( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
Rejestracja
Lip 20, 2014
Postów
324
Buchów
1,088
Odznaki
4
Super to wygląda. WARRowe geny są za***iste pod nasz klimat... No i jeszcze te NxHK też bardzo ładne, zwłaszcza ten fioletowy mi się podoba. Ale to będą pyszności <wodna>
Teraz przynajmniej wiem co brać na następny sezon...
 

moskit

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2014
Postów
674
Buchów
1,014
Odznaki
2
Za***iaszcze krzaki nie mogę skończyć je oglądać.Oby do końca. Z fartem. Buch
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
ja pie***le co za pieknosci bez kitu ku**a czas chyba zeby wziasc du*e w kroki i wyj***c gdzies ,gdzie to legalne bo ta roslina zapiera dech w piersiach hehe czy tam plucach eheh
 
E

ElNature

Guest
Ten cross Royal Dane x HashPlant2 x Danish Gold można dostać w jakimś seedbanku czy tylko od dobrych ludzi ? , planty kozackie ! :)
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
No cóż "I love this game" czuje się zauroczony, samo piękno. To jest jak sex z za***istą laską - brawo Menelos !
 

pchełcia

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2011
Postów
150
Buchów
0
Nie dac bucha-grzech.
Oglada sie lepiej niz gole baby hehe
Pelen respekt za roznorodnosc odmian!!
Na open juz sie pisze:p
Pzdr!!
 

Anasaer

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2012
Postów
130
Buchów
0
Nie musiałem długo czekać, już aktualizacja! Szybko napuchnęły Ci te kwiaty wczesnych genów, ale jeszcze sporo urosną. Trzeba uczyć się od Ciebie spokoju do roślin, cierpliwości i lekkiej ręki. Super będzie jak opiszesz te rośliny po sezonie, jak rok temu.
 

khali

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 5, 2007
Postów
720
Buchów
3
Odznaki
3
Fotki szczytów zasługują na pierwsze strony gazet konopnych :)
 
V

vegito

Guest
no za***iście to wygląda:)
szacunek. Ten krosy od wara są mega sam ostatnio widziałem taka z 2.5 m
jest co oglądać oby do kosy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół