nasiona marihuany

Słoneczny OUT z Januarym [PAF]

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile tego może być ? 14 PAF/ 1 NN / 12 AF

  • 50 g

    Głosów: 0 0.0%
  • 100 g

    Głosów: 0 0.0%
  • 200 g

    Głosów: 0 0.0%
  • 500 g

    Głosów: 2 28.6%
  • 1000 g

    Głosów: 2 28.6%
  • 1500 g

    Głosów: 3 42.9%

  • Łącznie głosujących
    7
O

OdcieńZieleni

Guest
obawiam się, że możesz sie nie wyrobić, one jeszcze nie kwitną a mamy końcówkę sierpnia, powodzenia
 

January

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
104
Buchów
102
[MENTION=33377]OdcieńZieleni[/MENTION],
Szkoda :( jeszcze tyle czekać... Nie ukryje, ze caly czas sie ucze, moglbys mi wyjasnic po krotce jak rozrozniac te etapy, kiedy roslina sie okresla, a kiedy wchodzi na faktyczne flo? ew. znasz może jakieś źrodlo na ten temat :D?
 

Shadow THC

Member
Rejestracja
Mar 18, 2020
Postów
19
Buchów
0
Oj te PAFy naprawdę myslalem ,że szybciej to bedzię. Oczywiścię rośliny kozackie masz, ale kiedy to ku**a dojdzie. Amnesia lemon kwitnie lepiej niż Northern Light (PAF) u mnie ,no też inne miejsce inne warunki. Proszę o odpowiedź na pytanie autora fotorelacji jak to dokładnie wyglada z tym określaniem a flo, bo ku**a pażdziernik z tego co widze to pewniak. Planton k wleciał 2 razy jak pojawiły sie oznaki kwitnienia(białe włoski)(czy określania) prosze o konkretne wyjaśnienie kiedy się określa a kiedy kwitnie , jak to rozpoznać,jak się tym zająć, to ważna sprawa na nastepny sezon.

Jak by ktoś mógł wytłumaczyć jaki jest haj po Amnesi lemon, czy tak jak myślę jest mocny i energetyzujący czy inaczej to wygląda(proszę o odpowieź w takim charakterze)


Życzę powodzenia.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
[MENTION=33377]OdcieńZieleni[/MENTION],
Szkoda :( jeszcze tyle czekać... Nie ukryje, ze caly czas sie ucze, moglbys mi wyjasnic po krotce jak rozrozniac te etapy, kiedy roslina sie okresla, a kiedy wchodzi na faktyczne flo? ew. znasz może jakieś źrodlo na ten temat :D?
Polecam zapalić blanta i przejrzeć fotorelacje w dziale pt. Growlog indor :sunny:


Roślinna ojresla plec jak wyskakuje pierwszy włos badz jajco

Pierwszy dzien flo liczy sie jak zacznie wyrzucać wincyj włosia :ako:
 

Shadow THC

Member
Rejestracja
Mar 18, 2020
Postów
19
Buchów
0
Dobra, wiecej włosia jest, konkretnie czym podlać ,żeby to szybciej szło.
 

January

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
104
Buchów
102
[MENTION=95562]userzyk[/MENTION], czemu miałyby nie dojsc.. jesli tylko bedzie pogoda :D [MENTION=94120]Shadow THC[/MENTION] wy*** plantona ( ma nowy sklad - chujowowy) i zainwestuj w burze kwiatow i pk 13/14, mysle ze haj w duzej mierze zalezy od tego ile potrzymasz rosliny - w zaleznosci od zaawansowania procesow. im dluzej trzymasz tym mocniejsze i wciskajace w fotel powinno byc to palonko... Tak gdzies tutaj wyczytalem. Z tego co pamietam jest do genetyka sativki, wiec pewnie tez bedzie siadac na ceban i robic odwirowywanie na szarych komorkach
 
Ostatnia edycja:

Shadow THC

Member
Rejestracja
Mar 18, 2020
Postów
19
Buchów
0
burza kwiatów wleci jutro,jesli wszystko jest ok, mam też na pózniej ripena ale są różne zdania.. Głownie chodzi o to ,że to trzeba dobrze "wypłukać" , bo smak bedzie ch***wy. Nie wiem czy zdąrze , wole mniej ale lepiej :d Jakaś podpowiedź mile widziana
 
Ostatnia edycja:

January

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
104
Buchów
102
Siemano,
Autosy zapieły 6 bieg

ripena jeszcze nie zglebialem, wiec nie wiem... ja podaje rozna chemie, nawozy mineralne itp. i przestaje podawac 2 tygle przed planowana kosa i po curringu za***isty temacik jest




i dla porownania xdd
 

January

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
104
Buchów
102
Siema Januarki :D
Kolejny UP i pare pytan pod te deszczowa aure.
Amnesia Lemon powoli rosnie :





Co to za deficyty? bo staralem sie uzupelniac sub. odzywcze na biezaco i juz sam nie wiem co to moze byc i czy to potraktowac







popalone od nawozu, czy cos innego? (obawiam sie plesni)



Z gory dziekuje za pomoc i duzo farcika zycze
Pozdro.
:rapper-smiley-emoti
 
U

Usunięty 59382

Guest
Ta ostatnia to już Ci na bank pleśń zainfekowała przez te liście gnijące...tych liści musisz się pozbywać.opryski musisz zrobić
 

Shadow THC

Member
Rejestracja
Mar 18, 2020
Postów
19
Buchów
0
Pleśń, niestety, chyba nie do uratowania , ciachaj co możesz z tego,zdrowe popryskaj. Liście robią się fioletowe od zimna , topy może też lekko ale nie są tak zwiędnięte czy wysuszone. W tamtym roku to przerabiałem. Ale z tego co widze i tak powinieneś być zadowolony z tego sezonu. Z fartem do końca. Już blisko! ;)


Jeżeli chodzi o Amnesie Lemon. To nie mogłem się powstrzymać i spróbowałem u siebie sampla (biało-brazowego).
Czekam do końca. Jest moc.:d
 
Ostatnia edycja:

January

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
104
Buchów
102
Siema byczki, up z automatow.
Zabezbieczone przed plesnia - AMISTAR250 SC i pk 13/14 wlecialo.







rosliny bardzo zdrowe, mysle ze to sprawka hermetycznego srodowiska i mikoryzy. Czekam na fioletowy kolor topkow, mam nadzieje ze i teraz sie pojawi :D

Pozdroooo
:alien:
 

Shadow THC

Member
Rejestracja
Mar 18, 2020
Postów
19
Buchów
0
Czyli autosy na miekko dochodzą wysadzone w sierpńiu jeśli dobrze pamietam..(przynqjmniej w tym roku i pewna odmiana autora) Wysadzony na początku marca think different dał dobrzę ponad 60, a tu sie smiali ,że szybko,ze ch*j z tego wyjdzie. Czekam na amnesie ale rodzynkami mają być Northern light(PAF) i Critical kush(SEZ). Z fartem!!!
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Oby pogoda Ci dopisałą :) Trzymam kciuki. Automaciki całkiem fajne. Ja moim dam jeszcze ze 2 może 3 tygodnie i kosa poleci. PAFy to jakoś koło listopada pójdą pod kosę, bo długo się zbierały na kwitnienie. Następne dni ponoć mają być słoneczne. Teraz tylko jak najwięcej słonka, to dojdzie wszystko :) Z fartem !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół