nasiona marihuany

Regularny ogródek 0.36->MH/HPS150W->250W OS Drzewiec oraz White widow x Big Bud

Wyszukiwarka Forumowa:

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Siema!

Niezbyt dużo czasu upłynęło od poprzedniego grow, a następne kule już się moczo :D W i o programie... :tiphat:

||
||
\/
Sprzęt ten sam tj. :
-Zasilacz -> Lumatek electronic 150/250W
-Żarówa na WEG -> metalohalogenkowa 150W, na FLO -> 150W HPS
-Donice -> 8 litrowe, materiałowe Gronest
-Wentylacja -> 1x wtłaczający 90mm komputerowy, 1x mieszak 150mm również komp. (domówie jeszcze jednego, poprzednio cosik zbyt łby laskom opaliło), 1 x wyciągający 150mm EuroDospel bodajże 280m3/h
- Box ->Hydroshoot 60x60x160
- Nawozy -> Woma Tuintechniek (nr.1,2,3)

Odmianki, wszystko regularne [MENTION=29958]drzewiec[/MENTION] [MENTION=40805]leniwiec[/MENTION] :
- nr.II os Drzewiec 9 szt. Nepal x Hindu kush zbite topiszcza te chyba nawet fiolet wykazywały, niby sam robiłem, ale dwójke dwójką zapylałem. Kurde ten męski był wtedy piękny pokazywałem w jakimś temacie, ale pousuwałem galerie i piz*a blada z pokazania
- nr.III os Drzewiec 3szt. Nepal x Hindu Kush \ Sognezia Arne CDG x Hollands Hope x Hawricanw tej trójce mogą się trafić również Hollands Hope\Hawrican x (z różnościami,mix-Herijuana Lemon,Chem Dog,C99;cheese,chem fields...) tylko 3 pestki ostatnio znalazłem, chciałbym i damke i men'a trafić, ale na męszczaku mi bardziej zależy zobaczymy ;p
- White Widow x Big Bud 6 szt. te z kolei dostałem od przyjaciela, z którym nieświadomie kiedyś sąsiadowaliśmy spotami, dosłownie miałem planta może 3-4 metry dalej od jego planty, pozdrówki mordeczko :) o dziwo za***ioza topy z tego wychodzą, takie mięsiste fajne :gand:

Docelowo będzie 5 damek i w osobnym pomieszczeniu 1-2 meny, zależy jakie będą.

Pare fotek, za pare dni wstawie siewki.








Pozdro, zapraszam.
PS. krzeseł nawet nie wynosiłem :troll:domóweczka jak sie patrzy xD​
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Stary wyjadacz jesteś, zasiadam i obserwuje. Kojarzę te nepal x hindu kush od drzewca, za***iste boby wychodzą.
Masz w planach powiększenie powierzchni na przyszłość ?
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Stary wyjadacz jesteś, zasiadam i obserwuje. Kojarzę te nepal x hindu kush od drzewca, za***iste boby wychodzą.
Masz w planach powiększenie powierzchni na przyszłość ?

Siema, no właśnie trochę sie obawiam tych N x HK ze wzgledu, że nie wiem co sie trafi ;p oby nie miotła, ale na OUT jedno z lepszych i szybszych ziółek jakie miałem to pestki sie zrobi najwyżej. Pewno, że mam. Myśle nad 1m2 i przesiąść się na Ledy albo CMH, ale to już troche droga zabawa jest. <peace>
 

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
Zasiadam i kibicuje :D. Zee swoich doświadczeń powiem Ci , że najlepiej uprawiało mi się na 0,36 z wszystkich powierzchni jakie miałem. Duży namiot to zaraz duże ciśnienie na ilość itp, a przy małych namiotach to zabawa pełną gębą :D

Powodzenia
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
EEE tam. Ja od przesiadki na 1,44m2 jestem zadowolony-i różnorodność i ilość jest na innym poziomie. Teraz mam 3 namioty odpalone 2 x0,36 i 1,44 i jedyna różnica to tak naprawdę czas ogarnięcia podlewania i innych prac przy roślinach. Myślę już nad drugim 1,44 do pary-jeden sativki drugi indyjki i pełnia szczęścia.
 

leniwiec

Nick Kompostow
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2011
Postów
2,054
Buchów
6
bede obserwowac jak te moje wariactwa wyrosną.
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
EEE tam. Ja od przesiadki na 1,44m2 jestem zadowolony-i różnorodność i ilość jest na innym poziomie. Teraz mam 3 namioty odpalone 2 x0,36 i 1,44 i jedyna różnica to tak naprawdę czas ogarnięcia podlewania i innych prac przy roślinach. Myślę już nad drugim 1,44 do pary-jeden sativki drugi indyjki i pełnia szczęścia.

Hah, namiotów nigdy mało a najlepiej byloby na autopotach wszystko zainstalować, ja się właśnie przymierzam do drugiego zakupu i nie wykluczam trzeciego w przyszłości, niesamowita zajawa.
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Siemanko!

Stan na dzień dzisiejszy:
3 x Nepal x Hindu kush nr. 2
2 x Różności nr. 3
3 x White widow x Big bud
1 x Serious Maroc fem Deuter ( wrazie czego bo ciężkawo idzie kiłkowanie tym regom)
Ta sie moczy dopiero -> 1 x Purple maroc x Girl scout cookies x Serious 6 x Hindu Kush fem (jak wyżej)

Pozuje WW x BB, cała reszta do jutra pokaże łby. Narazie posiedzą sobie w tych kubkach, później wlecą do 1,8-2 litrówek a na końcu do 8 litrówek




Zdjecie z 29.11.2020
 
Ostatnia edycja:

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Siema!

Dzień 3

Troche ciężkawo regsom szło kiełkowanie, miały swoje przeleżane w szufladzie. Obecnie zostało:
-Regularne #2 2szt.

-Regularne #3 2szt.

-WW x BB reg 2szt. z czego jedna kulawa

-1x PM x GSC x S6 x HK, 1x Serious Maroc i dołożyłem jeszcze 1x New York City Diesel(do jutra powininna pokazać łeb) od gnoma

Uśredniłem troszke w dniach bo niechce mi sie tak małego odstępu dla każdej liczyć :freak:

Serious Maroc


Tego trochu poharatalo to kiełkowanie #2


WW x BB nr.2 ten kulawy nr.1 ładniutki (tacka po prawej, prawy dolny róg)




#3 to te dwie od dołu


Kolby :) fotka sprzed paru dni


Do następnego yo!
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Siema!

Dzień 7

Zerknąłem do boxa i maluchy ruszyły, dostały Root stimulator oprócz tych najmniejszych tj. NYC Diesel i kulawego WW x BB (widać, że coś ruszył ale pomutowany ostro :tiphat:)

Reg tacka


Femi tacka


Serious-Maroc


White Widow x Big Bud zdrowa idzie łeb w łeb z tym wyżej :)


Mutancik, pójdzie do wy***ania chyba jak się nie weźmie za siebie do tygodnia


Zapomniało mi się, że ostatnio wrzuciłem nasiona pomarańczowego chili do kiełkowania bo zazwyczaj schodziło im trochę + stokrotki afrykańskiej. Zachodzę dziś do kotłowni( mój inkubator xd) i zastałem taką oto niespodzianke :D Miały sucho to odrazu im polałem, popoludniu bede sadził.


Stokrotki nawet nie pękły, albo coś źle robie albo te typy tak majo :tiphat:
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Siemka!

Dzień 9

Szybki upek. Maluchy przesiadły się do większej pojemności [MENTION=6223]deuter[/MENTION] Seriousmaroc wybitnie zapierdziela dobry gen chyba :D WW x BB też niczego sobie popie****a co mnie bardzo cieszy. Reszta powoli sie ogarnia po wieloletnim odpoczywaniu [MENTION=29958]drzewiec[/MENTION] [MENTION=40805]leniwiec[/MENTION] :) Wlałem im dziś troche root stimulatora i prysnąłem lekko asahi sl teraz powinny wystrzelic :eek:mn: Troche mi kalkulator przyświrował więc jakościa nie powala :tiphat:


WW x BB


Serious Maroc


N#2 po lewej, N#3 po prawej




Te w kubeczkach bialych to papryczki ;p też nieźle cisną


 

Forgetmenot

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2020
Postów
1,007
Buchów
4,793
Odznaki
9
Będziesz to jakoś trenował czy puszczasz wolno i niech się dzieje ? :kres:
 

Forgetmenot

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2020
Postów
1,007
Buchów
4,793
Odznaki
9
Będę obserwował co tu się zadzieje :troll:

Powodzonka!
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Siemano!

Dzień 13

Ucinałem łby to pomyślałem, że wrzuce pare fotek, miały mokro to nie podlewałem, nic w sumie nie dostały tylko cięcie ;p no poza papryczkami one dostały pić. Zobaczymy za pare dzionków co to sie porobi. Na PM x GSC x S6 x HK i NYC Diesel widziałem, że ido już malutkie zalązki odrostów to im też ciachłem łeb. Wszystko na bena. Może ten mutant sie ogarnie wkońcu jak po łbie dostał ^^ Zapomniałem zrobić fotke jednej sztuce tj. N3 nr.2, ale widać na ogolnym.

Przed cięciem


Seriousmaroc


PM x GSC....


NYCD


WW x BB mutant


WW x BB ładniutki


N2 ten też jakiś dziwny, ale odrosty wyglądają na normalne


N2 zdrowy strasznie zwarte piętra ma


N3 odbijały ładnie


Po cięciu na bena


Próbuje też swoich sił w klonach, a mianowicie szkoda mi było tych łebków Seriousmaroc i WW x BB (tak wiem nie określiła się jeszcze, ale obadamy czy się przyjmie oby damka była) zrobiłem im klosze z butelek, może pyknie :)




Papryczki


To tyle, następny upek za 5 dzionków. YO! :D
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół