nasiona marihuany

Poszukuje salvia divinorum bardzo byłbym wdzięczny :)

Wyszukiwarka Forumowa:

Dzi@d_borowy

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
403
Buchów
529
Daj im szansę.
Poczytaju o tym jakie warunki, rośliny z tej rodziny lubią.
Przeanalizuj i wyciągnij wnioski
Napewno to ogarniesz
Mam nadzieję ze się przyjmą, a póxniej dasz znac ze masz szczepki do rozdania ;p
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,326
Buchów
4,334
Odznaki
13
Witajcie mam pytanie dostałem dwie ukorzenione szczepki salvi lecz podczas transportu liście zostały pozrywane, poprzesadzałem je do nowych donic oraz zasypałem substratem torfowym, przykryłem je folią jak na załączonych zdjęciach na mniej więcej tydzień lub dwa w celu lepszej aklimatyzacji i mam pytanie czy wszystko robię dobrze i czy coś z tego będzie? po przesadzeniu podlałem i nie wiem nawet co ile podlewać na razie stoi na parapecie nie doświetlam ich pozdrawiam.



gdzie je dorwałeś?
 
U

Usunięty 57104

Guest
Witam po wyjęciu z tymczasowego inkubatora zauważyłem na liściach białe plamki nie wiem czy to jest mszyca czy pleśń, co mam teraz zrobić? czy wyciąć liście które są zainfekowane czy kupić jakiś preparat? pozdrawiam.

 
U

Usunięty 57104

Guest
Witam dziś rekreacyjnie zjarałem na początek same liście które odpadły na samym początku, byłem na ogrodzie samemu i nie wiedziałem czego było się spodziewać poza tym nie wiedziałem czy to na prawdę to. Poszedł buch i było... dziwnie i to w ch*j po jednym machu z lufki po około 2 sekundach serce zaczęło napie****ać miałem gonitwę myśli oraz czułem otępienie, wiem że pojedyncze same liście mają dość niską substancję salwinoryny A lecz wiem że to jest na pewno to, prawdopodobnie zrobię jakąś fotorelację z uprawy w dziale niekonopne pozdrawiam.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół