nasiona marihuany

Pierwsze COCO

Wyszukiwarka Forumowa:

ganjafarm

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
297
Buchów
0
No to mam chyba za mocne swiatlo bo po pryskaniu planta na drugi dzien wyskoczyły kropki na lisciach. Juz tak nie robie

Moja rodzina uprawia pomidory pod folią od pokoleń i "sparzenie" w takim klimacie jest jak najbardziej możliwe gdy rosliny traktujesz zimna wodą, a one same są nagrzane.
 

ganjafarm

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
297
Buchów
0
Banda debili decydentów.... Nie bede cytowal klasyka.... Choć sie należy
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Po podlewaniu masz normalnie komnatę luster Archimedesa, trzeba uważać w jakie soczewki układają się krople wody, bo może wypalić materiałową ścianę w boxie!

A tak na serio, to również proponuję zainicjować taką sytuację i zrobić sobie eksperyment naukowy w warunkach domowych.
Okaże się że focusy i hotspoty to cuda na kiju...

Proszę wybaczyć mi offtop ale trzeba wyraźnie wytykać mity, przedstawiane jako prawdziwe info, w przeciwnym wypadku będzie to forum dezinformacyjne na temat konopi.


P.S.
Jak opanujesz to medium, możliwe że nie będziesz chciał już wracać do uprawy w ziemi.
Powodzenia.
:tiphat:
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
[MENTION=12145]uho666[/MENTION], Ty kiedyś coś pisałeś, że masz doświadczenia w opryskach pomidorów w szklarniach i ni chu*a nie paliło. Dobrze kojarzę?
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Ta śpiewka o wypalaniu stoi u mnie na półce między poradnikiem kiełkowania autorstwa Prof. Geralda a publikacją "Wieszanie roślin do góry korzeniem podczas suszenia sprawia, że THC spływa do kwiatów". Polecam wszystkie <joint>
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Nie zapominajmy o publikacji "Wbijanie zapałki w łodygę podnosi zawartość THC".
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
[MENTION=12145]uho666[/MENTION], Ty kiedyś coś pisałeś, że masz doświadczenia w opryskach pomidorów w szklarniach i ni chu*a nie paliło. Dobrze kojarzę?

no tak ,jak pisałem już kiedyś zanim coś się wypali to wyschnie ,więc nic nie wypali .Ja robiłem opryski w temperaturze od 20 do 55 stopni nic takiego nie miało miejsca ,do tego na polach na sycylji cały czas pracowały zraszacze wodne i również nie zauważyłem plamki ,w boxach ludzie często wkładają zbędnie nawilżacze wody do środka ,co powoduje poniesienie wilgoci bardzo wysoko co negatywnie wpływa na mniejsze wypijanie wody przez roślinę z doniczki i pojawiaja sie plamy na liściach bo korzenie maja za dużo wtedy ec ,ale to nie wina pary tylko zbyt dużej wilgoci a prawdę mówiąc roślina sama sobie reguluje wilgoć wystarczy że ma odpowiednia ilość ziemi .
 

#1WhiteNigga

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2017
Postów
90
Buchów
2
[MENTION=12145]uho666[/MENTION] Bardzo ciekawe to co piszesz. Nie wiedziałem o tym. To czyli jak np bez nawilżacza w boxie jest 10% wilgotności a będę dbał o nawilżenie medium to wszystko będzie ok?
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
co to znaczy ze jest w boxie 10 % wilgoci ? to jest smiertelnie niebezpieczna wilgoć , czlowiek w takiej wilgoci umrze ,na pustyni jest wiekszy % , jesli ktos ma takie odczyty to źle zrobił boxa, ma zla wentylacje lub ma za duzo swiatla na dany metraż nie ma innego sensownego wytlumaczenia aaa no zepsuty higrometr hehe
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Myślę uho że podał taki skrajny przykład z dupy, nie ma szans żeby osiągnął taka wilgotność w warunkach domowych. Musiałby chyba jaka próżnie wytworzyć chyba. :crazy:
 

#1WhiteNigga

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2017
Postów
90
Buchów
2
[MENTION=12145]uho666[/MENTION] tak jak napisał [MENTION=35010]Zulisco[/MENTION] podalem ten przykład 10% z dupy :D:D chodziło mi o to czy bez nawilżacza lub jakiś miseczek z wodą, ale przy zochowaniu dobrej wilgotności gleby roslinki nie będę miały problemu przy jakimś tam mniejszym % wilgotności niż optymalny :D
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
nie odnotowalem nigdy nic takiego ,raczej to jest nadgorliwosc mlodego rolnika he na sile uszczesliwianie planta hehe
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół