nasiona marihuany

Out 2K16 FG (Pestki OS, Grześ, Thefekt, Ponury, Bebook) 12 Sez>51 Auto

Wyszukiwarka Forumowa:

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
No siema mordeczko musiałem poszukać Twojej FR jak to wszystko wyszło. No i patrz pan jakie ku**a postępy!! Ja czuje ze następny rok roz***iesz po całości <joint> Jest za co robic prezenty na Mikołaja hehe. Odezwę się do Ciebie stary bo mam pare pytań z ta kukurydzą <lol> Zdrówka!! <rotfl>
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
Kopę lat drgreen jak masz jakieś pytania to śmiało wal na pw chętnie odpowiem :)
Szkoda że twojej fotorelki się nie doczekałem bo rok temu przyjemnie się śledziło twoje poczynania :)
Za rok jak plany dopiszą będzie fajnie, oby tylko Grzesiu miał takie pestki jak w tym roku to się jeszcze lepiej postaram <peace>


Sam właściwie zapomniałem jakieś zdjęcia topów dorzucić po curingu, właściwie to aktualnych nie mam może sprzed miesiąca są kilku odmian no i tak jakieś 2 tyg temu pamiętam paliłem amnesie bomba smakowa jest tak smaczna że aż się zdziwiłem postarał bym się to opisać gdybym ją tylko miał pod ręką..:D



To mexican sativa od Ponurego Żniwiarza, kwiat wygląda na solidnie zbudowanego jednak jest totalnie luźnej konstrukcji i miękkiej w dotyku, jednak żywicy ma na tyle dość że palce po dotykaniu fajnie się lepią tyle pamiętam jak paliłem



To najpóźniej ścięty hkxdb ten gigant powiem wam tyle nie spodziewałem się..
Smak na początku duszący strasznie kaszleć się chciało po każdym buchu ale był ogólnie w smaku dobry, po curingu zdecydowanie się polepszyło smak nie dusi był ziołowy no i mocą wyszedł najlepiej z wszystkich hk co miałem



Wypadało by jakiś sr napisać hmm, może może jak przyjdą chęci to coś opisze głębiej wchodząc w walory smakowe <peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół