nasiona marihuany

Open Seed pestki typowo pod out fem sezony

Wyszukiwarka Forumowa:

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
[MENTION=93210]Saul[/MENTION]
Jest szansa jeszcze na S6xS6 S1 ?

Aktualna fotorelka znajduje się w growlogach na ten rok ;)
Pozdrawiam
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
[MENTION=93210]Saul[/MENTION]
Jest szansa jeszcze na S6xS6 F1 ?

Aktualna fotorelka znajduje się w growlogach na ten rok ;)
Pozdrawiam
Oczywiście, że tak, tylko, że to są S1. Jeśli chcesz to wyślij bezpieczny adres na PW.
 

Dathderi

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2020
Postów
79
Buchów
15
Rowniez pw wyslalem. Wielkie dzieki brachu, Pinapple express wrzuce na ogrodek zobaczymy co tam wyrosnie =) red purpsy wleca do boxa na zime mi sie wydaje. Na pewno dam znac jak sie twoje panienki maja u mnie :D
 

Balin89

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2019
Postów
60
Buchów
2
:meksyk:
Dzięki wielkie :)
Poszło PW ale widzę, że problem z krzakami. Następne PW mogę wysłać za 1500 minut.

Problem poszukiwania pestek na pierwsze hydro rozwiazany.
Plan odpalenia machiny, wrzesień raczej w połowie.
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Czekam jeszcze na adresy od: [MENTION=75855]amatorek[/MENTION] [MENTION=95024]GROW BALDD[/MENTION]
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Siemanko panowie
Sprawa wygląda tak, że mam jeszcze sporo pestek i mogę rozdać więcej. Jeśli ktoś coś by chciał jeszcze (oczywiście w granicach zdrowego rozsądku) niech się nie wstydzi i mi napisze na pw co chce i ile ;)
Do jutra do godziny 16 przyjmuje informacje, bo potem pestki startują w podróż do was.
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
Siemanko panowie
Sprawa wygląda tak, że mam jeszcze sporo pestek i mogę rozdać więcej. Jeśli ktoś coś by chciał jeszcze (oczywiście w granicach zdrowego rozsądku) niech się nie wstydzi i mi napisze na pw co chce i ile ;)
Do jutra do godziny 16 przyjmuje informacje, bo potem pestki startują w podróż do was.

Niestety z powodu bloka 1500min nie dam rady napisac dzis do 16 PW, takze napisze tutaj.
Wczesniej nie okreslilem sie jakie nasiona bym chcial, bo nie sadzilem, ze w ogole wezmiesz mnie pod uwage, za co wielkie dzieki.
Jezeli byla by taka opcja i nie byloby to zbyt zachlanne to jesli moge prosic, to wzialbym mixa po 2szt z kazdej odmiany.
W planie mam wsadzic 2-3szt do boxa z poczatkiem sierpnia, bo za tydzien bede scinal obecne, wiec FR wystartuje mniej wiecej w tym czasie. Jezeli wszystko pojdzie zgodnie z planem, powtorka pod koniec roku.
Z pestkami ktore zostana chcialbym wystartowac w 2021 z pierwszym OUTem.
I jeszcze male pytanko, z racji, ze do tej pory mialem do czynienia tylko z automatami: ktore z nich bardziej nadawaly by sie na indoor? Od nich zaczne :)
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Dzisiaj wysłałem, a więc wyczekujcie gołębi ;)
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
pestki doszły- 5szt.
tylko do sąsiada.ale zwrócił paczkę po jej otworzeniu.
Ruszę we wrześniu z 4 szt w boxie, jak automaty dojdą, i rodzina będzie po wizycie.
Peace
 

Balin89

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2019
Postów
60
Buchów
2
Gołomp przyfrunął :os1:
Jeszcze raz dzięki :craz:
Pestki poleca do boxa w drugiej połowie wrzesnia.
Aero/dwc zobaczymy na co fundusz pozwoli.
Wyczekujcie fotorelacji :toilet:

Pozdro wariaty :420:
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Do mnie również przyszło, nie wiem kiedy ale dziś odebrałem :D dzięki wielkie i czekam az suto wyleci z boksa
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Gołąb przyleciał. Paczka odebrana z bezpiecznego adresu.


Przy najbliższej wizycie wrzucę na spota tylko technicznie mały problem jest bo mi się dziecko rodzi, kobita dziś do szpitala więc myślę że najszybciej sierpień ale powinno dojść bo ciepły wrzesień zapowiadają.
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Gratulacje Deep! Hehe mi jak się młody człowiek rodził to śmigałem z gipsem na szkicie, także na spoty heheh.
P. S ja wciąż czekam na gołębia..
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół