nasiona marihuany

[Ok.35 Sez.Warr,Orion,GGS,Beebok]b

Wyszukiwarka Forumowa:
M

Mr.Bean

Guest
Witajcie !
Jest to moja 2 uprawa i postanowiłem założyc fotorelacje :)
Odmiany jakie będą to :
WARR
-10x mix Out
-4xGMHxCDG
-4xSdognesiaxArnexCDG
-2x Ambrosia Hashkush
-2x GGxMMxHP
Orion
-3x Passion 1
-3x Maroc
-3x Easy Sativa x GWS
GGS
-3x Ambrosia x Purpurea Ticinensis
Beebok
-Lemon Haze
-2x ESxLHxGG
Thefekt
-5x Super Royal
Reg:
-6x NepalxHindu kush -tanska seeds Reg

Pod koniec dojdą jeszcze automaty
14 auto reg no name
2x auto viking ak47
2x Dieselryder
4x Auto pounder Trawkaseeds
i być może jeszcze coś dokupie

Ziemia:Biedronkowa zmieszana z spotowa z dolomitem,azofoska

Spot: Tereny podmokłe -Kopce

Trening-Prawdopodobnie LST,FIM

---------- Post Zaktualizowany 09:33 ---------- Data pierwszego postu 09:27 ----------

Część roślin trzymana w boksie a część w foliaku niestety po wystawieniu z domu do foliaka 4 padły ,Ogólnie rośliny mają tydzień ale coś im słabo idzie może to wina tej ziemi z biedronki.






Jutro zostaną przesadzone do doniczek 1l a za tydzień prawdopodobnie w docelowe miejsca
 
Ostatnia edycja:
M

Mr.Bean

Guest
Roślinki juz przesadzone do doniczek 1l w boxie zostalo tylko 6 ale coś słabo idzie tym na dworzu zostały przesadzone do innej ziemi moze sie poprawi cos :)
 
M

Mr.Bean

Guest
Roślinki po wyniesieniu z domu do foliaka od paru dni stanęły w miejscu czy ktoś wie co może być tego przyczyną??
 
M

Mr.Bean

Guest
Dziś mija 14 dzień roslinek 6 siedzi w boksie jeszcze reszta w foliaku jednej z nich cos dolega ma żółte przebarwienia.Za 3dni roslinki z boxa leca w docelowe miejsca.




 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Za kwasna gleba majster :) Musisz to poprawic i kupic lepsza ziemie do wysadzania juz na dworze. Patrz tez czym podlewasz bo Ci to troche zahamuje wzrost a ay by juz skarlały
 
M

Mr.Bean

Guest
A to nie jest niedobór siarki?? Ziemię mają uniwersalna z ogrodniczego pytałem się sprzedawczyni i mówiła ze ph ok.7 podlewane oaza z biedronki i raz biohumusem
 
S

Ser le Muchomore

Guest
Ja na twoim miejscu wykonałbym oprysk z odpowiednimi mikroelementami i przesadził ją do nowej ziemii. Może trafiła się jakaś chu**wa garść ziemii i mała wybrrzydza.
 
M

Mr.Bean

Guest
Roślinki troche ruszyly ale i tak cos im powoli idzie mysle ze jak sie zrobi troche cieplej w nocy to rusza jeszcze szybciej :)



 
M

Mr.Bean

Guest
17 dzień roslinek za 2 dni wylatuja z boxa na spota a do boxa wchodza nowe ktore leza wlasnie na wacikach i kielkuja. Wszystkie maja ta sama ziemie i podlewane tyym samym a 2 cos strasznie marudza maja czerwone lodygi.



 
Ostatnia edycja:
M

Mr.Bean

Guest
20 dzien roslinek tych w boxie a te z foliaka maja 17 dni. Wysialem reszte sezonowek narazie wychodza z ziemi potrzymam troche w boxie i nastepne beda automaty jakos pod koniec maja













ZDJECIE BOXA 3 swietlowki 23 w







I Male,ktore wychodza z ziemi



 
M

Mr.Bean

Guest
Rosliny z boxa polecialy do kopcow a w boxie juz leca nowe spot ogrodzony po przyjsciu mialem rozwalone kopce domyslam sie ze to sprawka dzikow zrobilem ogrodzenie i mysle ze da rade jakos :D








 

Thefekt

international farmer
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
2,208
Buchów
0
Będziesz opisywał w późniejszym czasie co jest czym, czy lecisz ze wszystkim jako mix? :)
 
K

klos2

Guest
Ładnie lecisz , czuję dobrą rękę :) u mnie jeszcze kiełki co niektóre nie puściły
 
M

Mr.Bean

Guest
Parę odmian podpisane ale niektóre się pomieszały.
Mialem od cb thefekt sr ale kartki się poodklejaly może później się rozpozna które są które
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół