nasiona marihuany

OG Kush - Big Seedbank - Fast

Wyszukiwarka Forumowa:

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
U mnie w tym roku wszystko opóźnione o około 2 tygodnie, ale ta odmiana od tego breedera rok temu zaczęła kwitnąć w połowie sierpnia (trzymałem ją z 8 tyg na flo).
 

kiman00

New member
Rejestracja
Paź 26, 2008
Postów
4
Buchów
1
U mnie w tym roku wszystko opóźnione o około 2 tygodnie, ale ta odmiana od tego breedera rok temu zaczęła kwitnąć w połowie sierpnia (trzymałem ją z 8 tyg na flo).
No moze byc tak ze to wina pogody, ale mam inną np big gorilla fast od bigseedbank i ta niedlugo bedzie miała scinke, a producent przewiduje scinke pozniej niz og kush.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
No, to nie mam pomysłu. Wiem jedno, warto poczekać. Piździernik powinien być dość ładny w tym roku (mam przynajmniej taką nadzieję)
 

SonGoku

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
167
Buchów
271
No moze byc tak ze to wina pogody, ale mam inną np big gorilla fast od bigseedbank i ta niedlugo bedzie miała scinke, a producent przewiduje scinke pozniej niz og kush.
Również kierowałem się opisami na stronie. Z tego wynika, że są jeszcze mocno niestabilne. Poczekamy parę lat to powinny się poprawić jeśli @Szevo ściął swoją 7 września bez pleśni to taki efekt pracy nad nasionami byłby pożądany chyba przez wszystkich na forum. Końcówka września, wiadomo trochę plechy przebolałbym i petarda trichomy mocne mleko w PL w dodatku z OG Kush w nazwie ;) to by było piękne...
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,501
Buchów
3,623
Odznaki
10
To jest piękne,kurde, nie mogę przestać palić tego OG. Ale mam dobre info. Miałem na spocie z automatami i jeden Mandarinian haze auto pierdyknoł kilkoma bananami których nie zobaczyłem w porę. No i mam teraz nasiona gen z tego okazu... Na wiosnę myślę jakiegoś os'a zorganizuję...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół