• Forum jest po aktualizacji silnika do Xenforo.

Niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, pojawiać się też mogą różne błędy lub niedociągniecia które należy zgłaszać w tym temacie

Nowa galeria

WeedBaron

Well-known member
xenforo ....
Super! To w takim razie czekam z niecierpliwością, bo jeszcze z tego forum nie było dane mi korzystać.
Wychodzi na to, że jest dość zbliżone do IPB, czyli po prostu dobre, także będę spał spokojnie :oczy:
Bardzo dobra natomiast jest decyzja o przejściu, bo aktualny silnik czasami nie domaga i fajnie wiedzieć, że ktoś dba i patrzy na to forum pod kątem rozwoju technicznego.

Desireom

Well-known member
Super, właśnie się zastanawiałem, czy kiedyś się to zmieni. Myślę, że ilość FR wzrośnie o spory procent. Poprzednia galeria trochę zniechęcała czasami.

Beasto

Well-known member
Hej, [MENTION=33194]Zacier[/MENTION], nie wiem, czy ktoś już zgłaszał, ale w nowej galerii brakuje łącznej liczby stron w albumie. Widać strzałkę, że można przejść dalej, ale przydałoby się tez info, ile tych stron jest (5, 8 czy tp.)

A poza tym bardzo fajnie działa ładowanie zdjęć i zarządzanie linkami po upie! Będzie łatwiej i przyjemniej wstawiać foty :D

Zamiana 'username_pattern' => '^[\w]{3,16}$' na 'username_pattern' => '^{3,16}$' w pliku o którym wspomniałem powyżej rozwiązuje problem. Walidacja pozwoli na spacje w nicku jak również na polskie znaki.
Pozdrowionka.

Top Bottom