• Forum jest po aktualizacji silnika do Xenforo.

Niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, pojawiać się też mogą różne błędy lub niedociągniecia które należy zgłaszać w tym temacie

Nowa galeria

Zacier

Administrator
Członek ekipy
Administrator
:eek:gl:

Zapewne większość z was już wie, że wkrótce forum będzie przenoszone na nowy silnik. Wiąże się z tym również nowa galeria do której będziemy ładować fotki.
Wrzucam link, abyście się z nią zaznajomili zanim forum zostanie przeniesione. Oczywiście galeria jest bezpieczna i automatycznie usuwa dane EXIF.
Jak chcecie mieć swoje albumy i ładować większe fotki to trzeba utworzyć konto.

Zapraszamy do testów

https://galeria.haszysz.com/

Beasto

Well-known member
A co z obecnymi galeriami w takim razie? Jeśli chce się mieć pełny zestaw zdjęć z np. obecnej uprawy trzeba wrzucać na nowo?

sub23

Well-known member
9c0_87_4U_28_ Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

właśnie co z archiwalnymi grafikami.
Wszystko będzie działać jak dotąd i dalej wszystko widoczne _ czy forum zostanie "wykastrowane" już o to pytałem ale jestem bardzo ciekaw...

Niema także możliwości dodania plików nie będących grafikami co jest w starej.
zero .txt arkuszy kalkulacyjnych etc. ??

zobaczmy łatwo z netu dodać coś: Fajnie....

30.jpg

Ostatnia edycja:

Zacier

Administrator
Członek ekipy
Administrator
Nie zostanie "wykastrowane", wszystkie fotki zostaną w tematach. Stara galeria będzie działać, ale tylko do odczytu.
Co do dodawania innych formatów to będzie inny sposób. Fajnie będzie :)

Mr.SQN

Well-known member
Trochę lipa ze foty z fona zbyt wiele ważą

Czyli co znowu jak kiedyś będzie trzeba coś kombinować

przepraszam

teraz doczytałem ze trzeba się zarejestrować żeby dodawać większe foty xD

no ale znowu się rejestrować?? nie wystarcza pasy tuuuu ???stąd ???
może trochę wymyślam ale dodatkowe utrudnienie niby małe ale jest

Ostatnia edycja:

Mr.SQN

Well-known member
Na tyle ze wyskakuje mi komunikat nie sprawdzałem ile

Nawet nie mogę zobaczyć może się wydaje śmieszne ale ni huja nie mogę sprawdzić

Ostatnia edycja:

Zacier

Administrator
Członek ekipy
Administrator
Przecież tam można 10mb fotki przesyłać, czyli "cięższe" niż teraz :kot:

SCuNx

Haszzzysz buzz
Administrator
Z dodawaniem formatow innych niz pliki graficzne pokombinujemy zeby mozna bylo je dodawac jako zalaczniki na nowym silniku forum... przesiadka jest praktycznie przymusowa przez to iz wszystko sie rozwija z biegiem czasu a takze ze wzgledow bezpieczenstwa

sub23

Well-known member
9c0_87_4U_28_ Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

Z dodawaniem formatow innych niz pliki graficzne pokombinujemy zeby mozna bylo je dodawac jako zalaczniki na nowym silniku forum... przesiadka jest praktycznie przymusowa przez to iz wszystko sie rozwija z biegiem czasu a takze ze wzgledow bezpieczenstwa

co ze starym wyglądem ? xenforo _ działa widziałem _ jest to wnerwiające i mniej czytelne : da się to doprowadzić do "normalnego" _ mniej więcej takiego jak obecnie ?.

Galeria jest ok. Działa to spoko : choć wymaga drobnej zmiany przyzwyczajeń, ale wygląd forum _ okropieństwo ;]

_szerokość_ kolorystyka nawet : ciężko będzie się z tej obecnej naprawdę ładnie czytelnej i miłej dla oka formy przestawić na coś co na samym wstępnie wnerwia.

Po co te okrągłe zastępstwa avatarów z literą.... dla "niezarejestrowanych" ? Czemu awatary są na okrągło ?? grrr... silnik silnikiem niech sobie będzie jaki chce ale wygląd zepsuć ;).

Ostatnia edycja:

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
No i super strasznie licze na mp4.

A tak to calkiem przyjemna galeryjka, kwestia przestawienia się.

Kawal dobrej roboty chlopaki :brawo:
Pewnie jeszcze wiecej przed Wami...

Gdybym potrafił z chęcią bym pomógł...

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Galeria zajebiozka, ładne foteczki, wszystko czytelne. Aż się chce tam cały czas siedziec i czaić na nowe foty :D Mamy swojego WeeD'aGrama :herm: Jakby ktoś nie wiedział jak wrzucic foty z galerii na forum to ->

8.png

Ostatnia edycja:

SCuNx

Haszzzysz buzz
Administrator
co ze starym wyglądem ? xenforo _ działa widziałem _ jest to wnerwiające i mniej czytelne : da się to doprowadzić do "normalnego" _ mniej więcej takiego jak obecnie ?.
pokombinuje ale wyglad taki jaki mamy tu nie jest mozliwy ze wzgledu na inna budowe

Czyli aby wrzucić duże zdjęcia, rejestracja będzie konieczna ? Nie ominie się tego ?

można bez rejestracji ale wtedy nie bedziesz posiadal wlasnego albumu... tylko doda zdjecia jako niezarejestrowany, nowe forum bedzie posiadalo przycisk wyslij obrazy odrazu przy pisaniu posta ktory bedzie zintegrowany z galerią

SCuNx

Haszzzysz buzz
Administrator
niestety nie bedzie nie ma skryptu integrujacego oba te skrypty, wiec dlatego jest wymagana ponowna rejestracja

Ostatnia edycja:

Top Bottom