nasiona marihuany

Nie za niskie?

Wyszukiwarka Forumowa:

Ativvan

Well-known member
Rejestracja
Sty 27, 2021
Postów
107
Buchów
18
Cześć,

Zacząłem się martwić, że moje młode dziewczynki są za niskie. Jest to mój pierwszy grow, więc nie mam innego odnośnika jak fotorelacje, między innymi [MENTION=95961]Rumcajz[/MENTION]
Dla przykładu jego dziewczyny mają ze dwa dni max, a już są wyższe od moich!
Moje mają 11(hulki)/12(blackberry) dni od wybicia się z ziemi, a wyglądają tak:







Hulk 1:

Hulk 2:

Blackberry:


To teraz konkrety:
Dlaczego przykładowo Rumcajzowe wyciągnęły się w ciągu dwóch dni, przy lampie na wysokości ~30cm bardziej niż moje, gdzie ja na początku miałem lampe 30cm, po około 2 dniach dałem na 40cm bo wydawało mi się, że mają za ciepło, a wczoraj chyba albo przedwczoraj dałem na prawie 50 (49cm) od szczytów.

Oświetlenie to 10x żarówkoled Tungsram 6500K 1521lm albo 1600lm (nie pamiętam) w boxie 50x50x120.
Roślinki to Automaty 2x Hulkberry od RQS i 1x Blackberry Kush od Dutch Passion

Mogą mieć za dużo światła jak na początek?
[MENTION=90095]sub23[/MENTION] , [MENTION=35424]zjarany emeryt[/MENTION] , [MENTION=95515]Mleko1986[/MENTION] , [MENTION=95961]Rumcajz[/MENTION] rzucilibyście okiem Panowie? :salut:
 

Rumcajz

je**ć system niewolniczy
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
1,321
Buchów
10,120
Odznaki
7
Dobrze jest, gdzie one mniejsze od moich? :D
 

Rumcajz

je**ć system niewolniczy
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
1,321
Buchów
10,120
Odznaki
7
Zdajesz sobie sprawę, że te "doniczki" mają 0.25l ? :D
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,074
9c0_87_4U_28_ Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

Cześć,

Zacząłem się martwić, że moje młode dziewczynki są za niskie.


Ładne zdrowe chwasty w czym problem ?
 
Ostatnia edycja:

Mutylator

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2020
Postów
229
Buchów
229
Wszystko git ładnie ida gorzej by bylo jakby wlasnie sie wyciagaly
 
U

Usunięty 79633

Guest
Nie patrz na wzrost roślinki tylko ja ilość pięter to jest lepszy wyznacznik postępu i rozwoju chwastów :)
Ja u siebie na wegu miałem na max podniesiony żyrandol, roślina miała max 12cm (wys boxa 90cm), teraz przy kwitnieniu opuściłem. Wygląda jak u Ciebie małe przerwy między piętrami. Nie wnikaj, takie są mikroboxy ;)
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9
Jak teraz są takie niskie to tylko się cieszyć. Patrz na liczbę pięter liści, bo od tego zależy liczba topów i kwiatów a nie od wysokości. Roślina z długimi przerwami między piętrami da mniej niż roślina o takiej samej wysokości z mniejszymi przerwami.
 

Ativvan

Well-known member
Rejestracja
Sty 27, 2021
Postów
107
Buchów
18
Hmm, dziewczyny mocno ruszyły do przodu, mamy już 17 dzień wega, są 3 piętra liści, czwarte się chyba buduje. Co jest ważne:
roślinki są mega zwarte, jak odchylam te główne liście, to w środku jest taki gąszcz, że palca nie idzie wsadzić. Generalnie to chyba dobrze, znaczy, że są chętne do życia, i gotowe na dalsze zmagania :D
Jednakże, jedno pytanie. Skoro to automaty, to lada moment zaczną kwitnąć, prawda? A chciałem przeprowadzić LST, które ze względu na budowę/strukturę jaką przyjęły rośliny nie za bardzo mam jak pomajstrować przy nich. Odstępy między piętrami są tak niewielkie, że ciężko byłoby mi drut tam upchnąć.
Roślinki mają teraz tendencję do rozrastania się widzę, idą z dnia na dzień coraz bardziej w górę, jak i na boki, ale boję się, że zanim osiągną taki poziom, że będę mógł bezproblemowo przeprowadzić LST to już wejdą w fazę kwitnienia.

Co uważacie w tym temacie?

Przy okazji doczepię pytanko. Kiedy zmienić żarówki na 2700K? Jak zaczną kwitnąć? Czy wcześniej?









 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół