• Forum jest po aktualizacji silnika do Xenforo.

    Niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, pojawiać się też mogą różne błędy lub niedociągniecia które należy zgłaszać w tym temacie
    Proszę nie pisać narazie postów porozmawiać można na czacie

Nie wiem czy oszuści ale chamstwo i tupet na najwyższym poziomie - taniesianie

markoman

New member
Siema, chciałem zwrócić uwagę na sklep taniesianie w warszawie. Szukałem sklepu tanieuprawianie.pl aby odebrać swoje zamówienie, podszedłem pod adres a na miejscu dwa wejścia, oba oznaczone jako growshop i jeszcze zanim podszedłem do pierwszego woła mnie sprzedawca z wejścia obok mówiąc, że przenieśli się tutaj. Przyznam, że trochę zgłupiałem, bo ten pierwszy sklep również był otwarty ale poszedłem i mówię po jakie zamówienie przyszedłem. Facet coś zaczął kręcić, że jeszcze nie dotarło, żebym mu przypomniał co tam było dokładnie itp. Może i bym uwierzył gdyby nie to, że chwilę wcześniej dzwoniłem do tanieuprawianie i sprzedawca mówił, że zamówienie mam gotowe do odbioru a tu na miejscu dowiaduję się, że nagle zniknęło. Powiedziałem, że pójdę sprawdzić obok to sprzedawca od razu zmienił ton jakbym mu chciał matkę zayebać, przestał udawać że są tym sklepem którego szukam i zaczął bezczelnie mówić wprost że oni są lepsi i nie mam co się pokazywać tam obok. Lepsi może i są ale chyba tylko w okłamywaniu potencjalnych klientów na starcie, bo cenowo i jakością obsługi nie powalają. Poszedłem obok i odebrałem swoje zamówienie, sprzedawca przyznał jeszcze rabat na miejscu a wychodząc widziałem tylko jak chłopak i dziewczyna z drugiego sklepu zerkają wkurwieni, że wałek im nie wyszedł. Z tanieuprawianie zamawiałem nie raz, zawsze byłem zadowolony, zakupy z odbiorem osobistym również przebiegły bez problemów, ale niesmak w stosunku do taniesianie pozostał. No sorry ale nie radzicie sobie z konkurencją i musicie walić w chuja od początku to może czas zająć się czymś innym
 

Jacula

Member
Pewnie klienta chciał podłapać. Mi się wydaje że stojąc na wprost sklepu pierwsze drzwi po lewej to tanie uprawianie a po prawej drugie wejście to tanie sianie i mokogrow. Może niech ktoś coś napiszę o nich a nie odrazu oszuści?
Ps. Źle napisałeś to nie tanie sianie chciało Ci zrobić powiedzmy wałka tylko koleś z ,,mokogrow". Oczywiście masz swoją rację z tym wszystkim ale kur*wa powinieneś założyć temat ,,mokogrow "a nie oczerniać tanie sianie.
 
Ostatnia edycja:

WeedBaron

Member
taniesianie to nie tylko krętacze.
Przede wszystkim właściciel jest na usługach misiaków, a Katowicach często można było ich spotkać pod sklepem.
Złóż tam większe zamówienie to zaraz będzie ogon, osrał zbroje.
Nie wiem po co zabiera się za tematy pseudo legalne, bo wiadomo czym zajmują się jego klienci, zawsze policja będzie taką bazą zainteresowana. Na różne sposoby utrudniają życie tym ludziom, ale jak ktoś się daje złamać w tym biznesie to jest pizdą i tyle.

Mam nadzieje, że w końcu znudzi im się ochronka tego "taniego siania" i chłopa dupa pod celą zapiecze :flipping-the-bird:
 

Jacula

Member
A więc tanie rozje*anie :thumbs-down-hand-sm:thumbs-down-hand-sm:thumbs-down-hand-sm:thumbs-down-hand-sm
 

Top Bottom