nasiona marihuany

Nalewka z ABV.

Wyszukiwarka Forumowa:

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Siemanko, z racji tego, że nazbierało mi się trochę ABV postanowiłem jakoś je wykorzystać.
Wybór padł na nalewkę z racji tego, że dłużej i łatwiej ją przechowywać.

Składniki:

ABV - 55g (wapowane w temp od 180 do 200.)
Spirytus 95% - 0.5L





Całość ABV wypłukałem w ciepłej wodzie przez kilkanaście minut.



Tak wyglądała część wody po płukaniu. Jeden syf. :D




Całość odsączyłem przez materiał 150 mikronów.




Następnie zalałem spirytusem, wymieszałem, zostawiłem na kilka minut, po czym ponownie wymieszałem i odsączyłem.





Z informacji znalezionych w necie wiem, że nie trzeba trzymać ABV zalanego alkoholem tygodniami, bo pogarsza to tylko smak. ;) Większość kannabinoidów alkohol wchłonie w pierwszych sekundach moczenia.

Co ważne, należy nalewkę rozcieńczać dopiero przed samym spożyciem!

Teraz czekam na testera i dam znać jak było. :D

elo
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Ktoś czytał wpis Kombinatu Konopnego, zdaje się xD Też zbieram materiał na pierwszą nalewkę z ABV, jestem ciekaw, jak będzie klepać i w jakim tempie wchodzić porównując do zielonego oleju kokosowego.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Ja już robiłem 2 razy. Pierwsza wyszła mi kozacka wchuj. Jeden kielonek i conajmniej 6 godzin fazy. Wtedy użyłem 0,5 spirytusu i 0,5 wódki na 66g. Teraz mam 0,5 spirytusu i 0,7 wódki i trochę słabsza w działaniu. Tyle że materiału 50g. Ale faza przyjemna. Właśnie sobie ją testuje na trzeźwo. No i faza wchodzi do godziny.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Są już pierwsze wnioski, wczoraj wypiłem łącznie 2ml, faza porównywalna do całej komory z Mighty, za***isty chill. :D
Kuzyn wypił 4ml, bo ma większa tolerancję i był trochę bardziej za***any, jednak nie na tyle żeby go ta faza męczyła. Tak samo jak ja pełen chill. Spaliliśmy na to jeszcze komorę i mieliśmy dość. :D
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
To że mnie musi być narkoman. Ja to od razu kielicha zapodaje. Pamiętam jak walnąłem dwa to na następny dzień przemielony byłem jak bym litra wódy wypił.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
To że mnie musi być narkoman. Ja to od razu kielicha zapodaje. Pamiętam jak walnąłem dwa to na następny dzień przemielony byłem jak bym litra wódy wypił.

Podejrzewam, że dałbym radę wypić max 6-8ml. Każda większą ilość, to efekt jak po ostatnich ciastach, prosiłem Allaha żeby to już się skończyło. :lol3:
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
A jaki jest smak? Smakuje jak szot z popielniczki?
 

dru

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2020
Postów
125
Buchów
19
Codziennie vapuje około 1g i prawie tyle samo wyrzucam, więc w około dwa miesiące mógłbym mieć taką nalewke, ale jakoś nie przemawia to do mnie. Jak łapie ostatnią chmure z waporyzatora to tej chmury już prawie niema, więc nie rozumiem jak taki materiał miałby się nadawać do czegokolwiek.
Sam kolor już mnie odraża.
Ale jest to dobra alternatywa dla ludzi którzy mają mało materiału, natomiast ja wole zrobić ze świeżego zioła.
Porównałbym to do opalania fifki.

[MENTION=85321]spor[/MENTION] Jak to pijesz, z czym rozcieńczasz?
ABV- co to znaczy, wiem że to jest zwapowany materiał ale te trzy litery 'ABV' co oznaczają, to skrót jakiś?
 

Mistrz 2go Planu

Active member
Rejestracja
Lut 8, 2021
Postów
40
Buchów
10
Jak łapie ostatnią chmure z waporyzatora to tej chmury już prawie niema, więc nie rozumiem jak taki materiał miałby się nadawać do czegokolwiek.

Pewnie tak, że waporyzer, podobnie jak wiele urządzeń nas otaczających, ma swoją sprawność, która na pewno nie wynosi 100%. Oczywiście jak ktoś "przykatuje" podwójną sesją na pełnej mocy to nie ma czego zbierać :)

A co do samego ABV, próbowałem kiedyś, jednak bez zabawy z alkoholem. Po prostu zjadając. Po ilości 1g+ było całkiem grubo, natomiast 0.3 daje po prostu spoko high. Coś jak 0.1 wapowanego świerzego materiału. Ciekawą opcją wydają mi się waporyzery, dające możliwość regulacji co 1stopień w dolnych warstwach temperatury. Można sobie wtedy w 4-5 minut w 150stopniach Celsjusza dekarboksylować marihuanę do konsupcji per os.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Codziennie vapuje około 1g i prawie tyle samo wyrzucam, więc w około dwa miesiące mógłbym mieć taką nalewke, ale jakoś nie przemawia to do mnie. Jak łapie ostatnią chmure z waporyzatora to tej chmury już prawie niema, więc nie rozumiem jak taki materiał miałby się nadawać do czegokolwiek.
Sam kolor już mnie odraża.
Ale jest to dobra alternatywa dla ludzi którzy mają mało materiału, natomiast ja wole zrobić ze świeżego zioła.
Porównałbym to do opalania fifki.

[MENTION=85321]spor[/MENTION] Jak to pijesz, z czym rozcieńczasz?
ABV- co to znaczy, wiem że to jest zwapowany materiał ale te trzy litery 'ABV' co oznaczają, to skrót jakiś?

Zrobiłem to eksperymentalnie - z ciekawości. ;) To, że nie czujesz już nic gdy wdychasz ostatnią chmurę nie znaczy, że żadne kannabinoidy nie zostały w tym suszu. :) Nawet najlepszy vap nie jest wstanie wyciągnąć wszystkiego. Oczywiście moc nalewki zależy od temp w jakiej wapujesz.

Jak pije? Wlałem sobie trochę do małej ilości coli i wypiłem. Smak? Ziołowy, nie czuć żadnej popielniczki czy tego typu rzeczy... ;)

ABV - Allready Been Vaped
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół