nasiona marihuany

Micro Marry :) Blueberry af w działającym PC by Syde

Wyszukiwarka Forumowa:

Syde

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2010
Postów
74
Buchów
0
Kushadelic, mówisz masz :D

Up-load

13 dzień życia


paki - liście nie są we wiatraku!! ani nie dotykają żarówki! (jest zamontowana pleksa) :afroweed:

Kałasznikow - spokojnie komp się nie popsuje (chyba :freak2:) . Tak jest pomysł powstał na haze'owym haju przy brzdękaniu na wiośle :]


Sorry ale dzisiaj troche ch#jowo ale się strasznie śpieszę ...









:scared:

Chopy jak tam wam idą przygotowania na out ?


Ave :yeahh:

---------- Post added at 18:49 ---------- Previous post was at 18:48 ----------

Myślę że jak na 13 dzień to jest całkiem ok :)
 

MłodyP

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2011
Postów
378
Buchów
0
Już marihuanowe listki są ;) Powodzenia ;d

A na out jak to na out ;d dolki trzeba kopac i przeniesc parapetowke
 

Skooby

Well-known member
Rejestracja
Wrz 3, 2008
Postów
63
Buchów
0
No ciekawe co ci z tego wyjdzie:) Na out to narazie zamowilem 9 nasionek, przyjda w tym tygodniu i mysle poczatek maja juz je dam na aut. Ze dwa tygodnie pod lampa im wystarcza jak pogoda bedzie dobra :p
Z fartem.
 
G

Gość

Guest
Ładnie to nawet rośnie. :) Ale czy mógłbyś zrobić przy każdym kolejnym Upload-ie chociaż jedno zdjęcie w pc boxie? Mnie bardziej niż sama roślina ciekawi to jak będzie się rozwijać w takim boxie. To znaczy jak będzie się giąć, co zrobi jak braknie jej miejsca:p
 

cinek0124

Active member
Rejestracja
Maj 26, 2011
Postów
31
Buchów
0
Syde moze spróbuj siatke zamontowac polaczona z lst to tez troche powinno pomuc
 

Antek...

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2011
Postów
183
Buchów
0
dobry genik musi mięć że tak ładnie rośnie :) w takich warunkach..

Zobaczymy jak dalej bd szło :))

Na outa mam w boxie już 6 OP mixa. 3 sativy.. i w na dniach zamawiam okolo 10-15 Afów. powoli cos tam bd trzeba montować :)
 

Skooby

Well-known member
Rejestracja
Wrz 3, 2008
Postów
63
Buchów
0
Ja nie preferuje AFów na OUT af bardzo dobry do domu w kiepskich warunkaoch calkiem fajne one rosna. No i zrob zdjecie w boxie :)
 

GFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2011
Postów
57
Buchów
0
Lubie jak ludzie eksperymentują ;) szkoda, ze nie moge ci dac bucha, ale zasiadam w pierwszym rzędzie i życzę powodzenia;p
 

Kushadelic

Member
Rejestracja
Mar 7, 2012
Postów
20
Buchów
1
jakiś up? bo ciekawi mnie co się teraz z nią dzieje. zaglądam codziennie a tu znowu nic ;(
 

Skooby

Well-known member
Rejestracja
Wrz 3, 2008
Postów
63
Buchów
0
No juz tydzien minal rozwija sie ona cos?? czy raczej nie ma ochpty bo jej ciasno?? :p
 

Syde

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2010
Postów
74
Buchów
0
Kuźwa ludzie, przepraszam was bardzo ale zawiodłem :/

Roślinka częściowo uschła, dzień jej nie podlałem i przez ten czas czubek oraz listki uschły. Niektóre listki jeszcze 'żyją' łodyga ma się dobrze , całość stała się w czwartek :scared:

Dziś nie mam aparatu, więc fotki dodam jutro. Sorry chłopaki ale zawiodłem...

Najprawdopodobniej to koniec tego hardcorowego eksperymentu, wniosek taki że lekko za mało miejsca. Ale jak ktoś ma ochote to niech próbuje :freak2:

Jutro zdam końcowe relacje .

Chociaż może to nie koniec <cwaniak>

---------- Post added 22-04-2012 at 11:56 ---------- Previous post was 21-04-2012 at 19:35 ----------

Dzień 23, zakończenie eksperymentu ;]

za 2-3 godziny roślinka zostanie wycięta, jak na razie w jej miejsce nie pójdzie nic, ale może kiedyś coś się w ten desej rozwinie :D

W sumie to troche szkoda że nie wywaliłem jej na out, no ale nic... :D będą inne :) NIE ZAPRZESTANĘ NA TYM EKSPERYMENCIE
może teraz jakieś małe kolumny, albo jakieś walizki czy coś :p :p











Najprawdopodobniej posłuży ona jako dopełnienie jointa <joint>

ewentualnie jak mi doradzicie to można pobawić się w makumbę albo hasz czy coś jeszcze innego (chociaż chyba nie ma sensu) :scared:

Pozdrawiam i powodzenia wszystkim życzę :D

Do zobaczenia w kolejnej fotorelacji/eksperymencie


Syde*
 
G

Gość

Guest
na początku się pytałem ciebie jaka masz temp przy zapalonym świetle i pisałeś ze jest ok ,a ja teraz widzę ze ja tym światłem spaliłeś no ale na błędach trza się uczyć ello i do następnego :smokee:
 

Visbiak

Well-known member
Rejestracja
Paź 9, 2009
Postów
252
Buchów
0
łe :< liczyłem że jakieś boby zobaczę to już bym u siebie coś takiego kminił
 

Syde

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2010
Postów
74
Buchów
0
Dragonbool - temperatura była serio ok, tylko ja z***ałem sprawe tym że nie podlałem ;]

Visbiak - jak chcesz to próbuj, myśle że i ja ponownie spróbuję to opatentować :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół