nasiona marihuany

Maskowanie spota

Wyszukiwarka Forumowa:

SkunKing

Member
Rejestracja
Mar 5, 2021
Postów
9
Buchów
0
Siemanko, mam pytanie co do maskowania spota, mam na myśli rośliny, lub wieloletnie krzewy które rosną na wysokość do 130 cm,. Pytanie kieruje odnośnie nasion. Nie mam czasu na bawienie się w sadzenie jakiś drzewek czy innych tego typu. Jakieś pomysły?
 

neurofan

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
932
Buchów
2,925
Odznaki
4
zamaskuj siatka wojskowa jak nie chcesz sie bawić w jakies sadzenie drzew, a tak serio to jak jest w przypadkowym miejscu gdzie jest możliwość ze ktoś chodzi blisko, to podczas kwitnięcia dobry nos dojdzie po zapachu.
 

SkunKing

Member
Rejestracja
Mar 5, 2021
Postów
9
Buchów
0
zamaskuj siatka wojskowa jak nie chcesz sie bawić w jakies sadzenie drzew, a tak serio to jak jest w przypadkowym miejscu gdzie jest możliwość ze ktoś chodzi blisko, to podczas kwitnięcia dobry nos dojdzie po zapachu.
Nie chodzi o ludzi bo tam nikogo nigdy nie ma w w promieniu 50-100 m, chodzi o koniec września kiedy wszystkie trawy i niektóre krzewy opadają, wolę mieć większą pewność co do tego..
 

SkunKing

Member
Rejestracja
Mar 5, 2021
Postów
9
Buchów
0
Bardzo dobry pomysł, odstrasza potencjalnych złodzieji lub innych tego typu. Szukam roślin ( chwastów) które będą się rozrastać z roku na rok, chciałbym zrobić tzw. Ścianę zieleni. 3 lata temu miałem takie miejsce fajnie zarośnięte, nawet jak popadał deszczu przy 30'C to wiatr nie zabierał tego zapachu ze spota. Chyba że stałeś 5 m od tego. Trochę niekonwencjonalne rozwiązanie mi chodzi po głowie, nakombinowane, ale wole mieć więcej pewności co do miejsca, niby 4 sezonówki Critical russian ale i tak zapaszek będzie
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,824
Buchów
4,556
Odznaki
5
Nawłoć sobie tam zaaplikuj, bardzo dobry kamuflaż
 

rolnik22

Active member
Rejestracja
Maj 13, 2021
Postów
36
Buchów
0
Witam serdecznie jestem początkującym rolnikiem ma ktoś może pojęcie o tym jak sadzić te nawłocie?
Kupiłem trochę nasion ale różnią się one dosyć bardzo od nasion Mary Jane.Kiełkować?Czy co z nimi zrobić do ziemi odrazu?

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół