nasiona marihuany

Masło z THC

Wyszukiwarka Forumowa:

Pan Da

Banned
Rejestracja
Kwi 22, 2014
Postów
79
Buchów
0
Bo wy w tych miastach to palicie dopalacze, a u nas na wsi to tylko czysta marycha. ;)[/QU

Nie znam osób które palą dopalacze . Zanim z miast trawka trafiła na wieś to zleciało kilka dobrych lat świetlnych :D
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Nie znam osób które palą dopalacze . Zanim z miast trawka trafiła na wieś to zleciało kilka dobrych lat świetlnych :D

A krzaki w miastach uprawiano pod ratuszem... Nie rób sobie jaj z zielarstwa :)
 
A

Azael

Guest
A krzaki w miastach uprawiano pod ratuszem... Nie rób sobie jaj z zielarstwa :)

To Ty nie wiedziałeś, że pierwsze uprawy żywności miały miejsce właśnie w miastach?
Ba! Miasto zanim było miastem, nie było wsią. Od tak zjechało się 15tys. ludu, zakładali miasto i uprawiali w nim różne przysmaki.
 

Pan Da

Banned
Rejestracja
Kwi 22, 2014
Postów
79
Buchów
0
20 lat temu na wioskach nie wiedzieli co to trawka . Jedyne używki jakie znali to piwo,wino i czasem wódeczka więc to Ty nie rób sobie jaj :p
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
20 lat temu na wioskach nie wiedzieli co to trawka . Jedyne używki jakie znali to piwo,wino i czasem wódeczka więc to Ty nie rób sobie jaj :p

Z opowieści mojego dziadka jak wyglądała sprawa w okresie ok. 1930-1950 - akcja na wsi oczywiście:
za domem całe pole było obsiane konopiami, ścinało się te konopie i robiło z nich płótno, a później kobiety szyły ubrania. W czasie wojny i zaraz po niej wiadomo jak było, nędza wszędzie, jego ojciec (mój pradziadek) z braku tytoniu popalał właśnie konopie - nie wiem czy fazował. Generalnie całe pole obsiane konopiami to w tamtych czasach nie było nic nadzwyczajnego.
Marihuanę ludzie popalali od wieków, kiedy jeszcze na to nie mówili "marihuana", miej to na uwadze.

Ja jestem za młody, aby 20 lat temu interesować się trawką, ale mam trochę znajomych ZE WSI, których młodość przypadała na tamte lata, nie raz wspominali, że w latach 90 popalali trawę i nie było z załatwieniem problemów. Myślisz, że gdzie uprawiali "dilerzy z miasta" trawę? Może sobie z taką samą łatwością jak teraz "zamawiali przez internet" części do boxa? :D
Jeszcze odnośnie alkoholi, jeśli chodzi o czasy przed '89 to tylko wino i bimber. Wódka to był rarytas, a piwo produkt bardzo mocno deficytowy (nie najlepszej jakości, częściej nie było w sklepach, niż był). Porozmawiaj sobie z ojcem o tamtych czasach, no chyba, że Twój ojciec był towarzyszem i do rarytasów miał dostęp.
 

Pan Da

Banned
Rejestracja
Kwi 22, 2014
Postów
79
Buchów
0
Oczywiście że uprawiano ale konopie przemysłowe z których robiono to co mówisz i jeszcze więcej rzeczy (ona nie kopie) . Wiem jak było bo już mam parę lat i rozdziewiczyłem masę ludzi na wsiach bo często jeżdżę na wakacje(często wracali na czworaka do domu i palili chu*a że maja wizje :/ ) . A za czasów komuny to na wioskach mieli lepszy dostęp do alko niż w miastach ogólnie żyło im się lepiej .

---------- Post Zaktualizowany 18:39 ---------- Data pierwszego postu 18:37 ----------

Ja się nie kłócę po prostu piszę co wiem bez aluzji bez zawiści
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Kiedyś konopie to były konopie, nie było tych typowo przemysłowych bez thc tylko uprawiali co mieli. Zauważ że wtedy nie było ustawy regulującej te zjawisko. A skoro nie było limitów thc to nikt się nimi nie interesował.
 

Pan Da

Banned
Rejestracja
Kwi 22, 2014
Postów
79
Buchów
0
Oj dziecko nie wiem gdzie ty żyjesz :) Uprawiano konopie przemysłowe(siewne) które były łatwe do obróbki (one nie mają praktycznie kwiatów a thc na poziomie 0.2 % ) zresztą popytaj lub poczytaj bo sam nie wiesz chyba co piszesz . Z tego co zauważyłem to wymyślacie sobie jakieś teorie z dupy .
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Oj dziecko nie wiem gdzie ty żyjesz :) Uprawiano konopie przemysłowe(siewne) które były łatwe do obróbki (one nie mają praktycznie kwiatów a thc na poziomie 0.2 % ) zresztą popytaj lub poczytaj bo sam nie wiesz chyba co piszesz . Z tego co zauważyłem to wymyślacie sobie jakieś teorie z dupy .

A ty co, wszystkie umysły pozjadałeś ? Jajko mądrzejsze od kury czy jaki ch*j ?
Zauważ że kiedyś nikt nie ustalał limitów na ilość thc, w Szwajcarii konopie do zastosowań przemysłowych to te same które dostajesz w pakietach Otwartej Pestki jako Swiss Mix. A klepać klepią. Więc teorie z dupy to wymyślasz sobie co najwyżej ty. Bez odbioru.
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Śmieszek420 daj spokój sobie z przygłupem. Jarał pod ratuszem 20 lat temu, jarał 60 lat temu, jarał i 300 lat temu, wie lepiej przecież, że konopie te z miasta klepały, a te ze wsi to tylko nadawały się na materiał.

Pan Da nie chce mi się dłużej ciągnąć tego tematu, bo z Tobą ta rozmowa nie ma sensu, wiesz wszystko najlepiej. Zainteresuj się tylko historią maku. Mak wiele lat temu, kiedy nikt nie myślał, aby zbierać mleczko i sobie zapodawać po kablach miał sporo morfiny i taki się uprawiało. Jak pojawił się problem z narkomanami to narzucono na rolników wycofanie się z uprawy maku lekarskiego czy popularnej odmiany "Lazur", dając im w zamian przy kontraktowaniu uprawy nasiona maku "przemko" i innych, które mają poniżej 0,06% zawartości morfiny w makówkach. Nie można było wyeliminować całkowicie maku z użycia, więc zaoferowano taką odmianę, która byłaby "bezpieczna" dla społeczeństwa. Czy z konopiami nie było tak samo?

---------- Post Zaktualizowany 09:52 ---------- Data pierwszego postu 09:47 ----------

Uprawiano konopie przemysłowe(siewne) które były łatwe do obróbki (one nie mają praktycznie kwiatów a thc na poziomie 0.2 % )

Widziałeś kiedyś przemysłowe konopie? A nasiona to skąd? Z kapusty się biorą? Zamiast pier***ić smuty weź sobie zasiej parę przemysłówek i koksuj je nawozami, zobaczysz jakie wyrosną.
 

Pan Da

Banned
Rejestracja
Kwi 22, 2014
Postów
79
Buchów
0
Śmieszek420 daj spokój sobie z przygłupem. Jarał pod ratuszem 20 lat temu, jarał 60 lat temu, jarał i 300 lat temu, wie lepiej przecież, że konopie te z miasta klepały, a te ze wsi to tylko nadawały się na materiał.

Pan Da nie chce mi się dłużej ciągnąć tego tematu, bo z Tobą ta rozmowa nie ma sensu, wiesz wszystko najlepiej. Zainteresuj się tylko historią maku. Mak wiele lat temu, kiedy nikt nie myślał, aby zbierać mleczko i sobie zapodawać po kablach miał sporo morfiny i taki się uprawiało. Jak pojawił się problem z narkomanami to narzucono na rolników wycofanie się z uprawy maku lekarskiego czy popularnej odmiany "Lazur", dając im w zamian przy kontraktowaniu uprawy nasiona maku "przemko" i innych, które mają poniżej 0,06% zawartości morfiny w makówkach. Nie można było wyeliminować całkowicie maku z użycia, więc zaoferowano taką odmianę, która byłaby "bezpieczna" dla społeczeństwa. Czy z konopiami nie było tak samo?

---------- Post Zaktualizowany 09:52 ---------- Data pierwszego postu 09:47 ----------



Widziałeś kiedyś przemysłowe konopie? A nasiona to skąd? Z kapusty się biorą? Zamiast pier***ić smuty weź sobie zasiej parę przemysłówek i koksuj je nawozami, zobaczysz jakie wyrosną.

http://wolnekonopie.org/2011/12/03/...-czyli-jak-to-jest-z-konopia-siewna-w-polsce/

---------- Post Zaktualizowany 15:30 ---------- Data pierwszego postu 15:24 ----------

Dokładnie takie uprawiano na wiochach i robili nawet z nich cegły , ale spoko wy zaraz powiecie że dziadek sąsiad i pradziadek uprawiali konopie indyjską i z niej robili pakuły ,worki ,ciuchy i w ch*j innych rzeczy .

---------- Post Zaktualizowany 15:50 ---------- Data pierwszego postu 15:30 ----------

Widziałeś kiedyś przemysłowe konopie? A nasiona to skąd? Z kapusty się biorą? Zamiast pier***ić smuty weź sobie zasiej parę przemysłówek i koksuj je nawozami, zobaczysz jakie wyrosną.

A to jest najlepsze :D:D:D

---------- Post Zaktualizowany 16:15 ---------- Data pierwszego postu 15:50 ----------

Po 1 jeśli masz zamiar się wypowiadać to pisz fakty nie chore teorie ! Po 2 za czasów hipisów to trawka miała około 4% thc a dziś przez modyfikacje tej rośliny ma ponad 20% .Dziecko :D
 

Mallory Knox

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2012
Postów
246
Buchów
0
Czy ciastka z planta AF który dopiero wskoczył pare dni temu na flo. beda kopać? Jestem w stanie poświęcić całego 20 dniowego planta (same liście i łodygi) na 1-2 ciastka tylko czy to zda egzamin? :freak2:
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół