nasiona marihuany

Lst

Wyszukiwarka Forumowa:

uwuwu0

Member
Rejestracja
Wrz 30, 2020
Postów
8
Buchów
0
Witam chciałbym się zapytać czy na tych zdjęciach poprawnie wykonano lst i czy ten żółtawy liść oznacza przenawożenie





---------- Post Zaktualizowany 01-10-2020 00:05 ---------- Data pierwszego postu 30-09-2020 23:57 ----------

A i dodam że to af
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Hej koleżanko, nie traktuj tego co napisze jak jakieś ciosy w Twoją stronę czy coś tego typu. To nie jest złośliwość z mojej strony.

To młode biedactwo prosi o... Wolność i swobodę ["(...)miała matka syna, syna jedynego.."] - nie o to chodzi żeby puszczać jej oldskulowe diskopolo haha.

Weź tą roślinkę uwolnij z 'lst', nie dawaj żadnych nawozów do odwołania, jak masz to sypnij łyżeczkę dolomitu profilaktycznie i podlej obficie tak żeby wyciekło z donicy i daj znać jaki kolor miała woda, która wyciekła dołem...
A najlepiej poczytaj o ph gleby.. O regulowaniu ph, mierzeniu ph i generalnie o ph w życiu konopek (tak na teraz by interweniować i na przyszłość), poczytaj też o ec i o zabiegu zwanym 'flushing' - też tak na teraz i na przyszłość, bankowo się przyda...

****taka złota zasada w uprawie cannabisu - Nie ma oznak deficytów to nie lejemy nawozów!!!!! (dotyczy to zwłaszcza młodych roślin)...****
Serio łatwiej uzupełniać jakieś niedobory niż bezstresowo (dla rośliny) pozbywać sie nadmiarów i popalenia nawozami. <--(to skumasz po poczytaniu sobie o wspominanym wczesniej flaszingu...)

A tymczasem daj żyć w spokoju roślince, jak już pisałem - uwolnij z lst, lej jak narazie tylko odstane h2o... Kranówka po 48h przeważnie jest ok.

Dobrym sposobem na nadgorliwosc w uprawie jest wyszukanie innej ofiary swojej nieodpartej pokusy na zbędne szperanie przy roślinie, nie wiem.. paprotkę np nadgorliwie 'dopieszczaj' a konopie pozostaw w swietym spokoju. Serio.
I nie chce byc nie miły czy coś... Po prostu się pospieszyłaś i jeżeli to Twoja jedna z pierwszych cannabisowych przygód typu uprawa, to wierz mi na słowo, że taka nadgorliwa opieka to częsty błąd początkujących. Grunt to się uczyć na błędach i wyciągać wnioski.

Po prostu weź zobacz na swoje biedne planciki, potem zobacz inne fotorelacje i zauważ kiedy ludzie którzy finalnie mieli spoko krzaczki i zdrowy plon - obczaj kiedy zaczynali nawożenie i treningi...

Naśladuj ich ruchy a pokusę serio lepiej przenieść na paprotkę.

Życzę powodzenia i zanim poczytasz o ph i flaszu to tego.... Podlej obficie wodą i jak wyciekająca z donicy woda będzie żółtawa/pomarańczowa/coś koło tego.. To podlej tak samo obficie kolejny raz i ponawiaj do momentu względnie klarownej wyciekającej z dna doniczki wody. Później czekaj cierpliwie aż roślina odbije po tym stresie a nawozy jak co to lej w paprotkę - jak już Cię najdzie nieodparta ochota nawożenia roslin. Hehe.

No więc duze eloooo konopna kobitko, yo!
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół