nasiona marihuany

Lekka odmiana niepowodująca paranoi (POMOCY)

Wyszukiwarka Forumowa:
P

Pustelnik

Guest
Tak jak Izak napisal,sciac jak trichomy sa przezroczysto/mleczne, jezzik wtedy jest lajtowy,nie ryje glowy az tak.
 
R

Rivi

Guest
Można spróbować śmiało z durban poison od dutch passion (mam z regów właśnie) i wyszła na prawdę świetna, ładnie pachnie, może i jest bardzo podatna na pleśń ale haj jest tego wart. Lekki, przyjemny, nie ma paranoi i można bez stresu sobie palić ;) Bardziej do śmiechu i nie wgniata, czegoś takiego mi brakowało hehe wiec polecam
 

GeneralGreen

Member
Rejestracja
Lip 10, 2013
Postów
21
Buchów
0
ja z kolei moge polecic polar light fajny automacik z wieksza zawartoscia cbd a plusem moze byc dla niektorych że nie zmula
 

Slu

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
422
Buchów
0
Hmm spoko najpierw spróbuję z durbanem, bo wiele osób poleca i miałem z nim styczność, a potem chyba polecę z easy sativa. Myślę też nad czymś z CBD crew, bo f2seeds mają kilka w swojej ofercie, tylko, że tam większość jest z przewagą indici, a ja wolę coś, że jak zapalę i faza zejdzie to będę normalnie funkcjonować, a nie od razu do wyra.
Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?
 

brylant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 11, 2009
Postów
976
Buchów
0
Palilem ostatnio cbd skunk haze i cannatonic - puszcza po 2h i czujesz jakbys w ogole nie jaral

Oczywiscie mam na mysli ze po 2h czuc jak gdyby nigdy nic ;) ogolnie fajne palonko plon marny z cannatonica
 
Ostatnia edycja:
R

Rivi

Guest
Cannatonica mam na out jeszcze, zobaczę co z tego będzie może akurat fajny wyjdzie ;) trzymam tak długo jak tylko się da, a pogody są teraz świetne więc nic nie stoi na przeszkodzie puki co żeby trzymać i trzymać hehe
 

Slu

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
422
Buchów
0
Dzięki dr.booh, super info dla mnie. W tym momencie pojawia się kolejny problem, bo tak to zastanawiam się czy najpierw durban czy najpierw CBD skunk haze (są w f2seeds).

ESC. no pogoda póki co na out jest genialna, bo żadnych przymrozków i ładnie słoneczko świeci. U mnie teraz już jest 20 stopni w cieniu. Daj znać jakie palonko wyszło i jaki jest w Twoim odczuciu :)
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Durbana nie bierz od Oriona. Palenie dobre, ale to co ostatnio dostałem w sklepie to tragedia :) Na 14 pestek tylko 1 mi wykiełkowała i wyrosła.
 

Slu

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
422
Buchów
0
A jeszcze jakiś czas temu właśnie polecałeś od oriona :) to co z dutch passion polecieć?
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Czasy sie zmieniły :sunny: Jak masz hajs to od Sensi Seeds, jak nie to próbuj DP i szukaj feno sativy :sunny:
 

Slu

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
422
Buchów
0
To żeś teraz Cerber mnie zasmucił....a od Sensi Seeds trafię feno sativy? Bo jakoś feno indyjki totalnie mnie nie jara. Z natury indyjki zamulają, a tego nie chcę.
edit: przeglądam teraz f2seeds...wchodzę na durbana od dutch passion i widzę coś takiego
Odmiana sprowadzona z RPA, obecnie hodowana w Holandii. Nie krzyżowana, pochodząca z linii wsobnej 100% sativa
, a potem
High jest wysoki, niedołujący, podobny do tego który daje odmiana Thai
. Na ganjafarmerze napisane, że 100% sativa. Wytłumaczy to ktoś czy to zwykła ściema i dalej gramy w ruletkę z fenotypami?

Dundersztyc, a powiesz mi coś więcej na temat grapefruita? Pasuje do moich nietypowych wymagań? :)
 
Ostatnia edycja:

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
To żeś teraz Cerber mnie zasmucił....a od Sensi Seeds trafię feno sativy? Bo jakoś feno indyjki totalnie mnie nie jara. Z natury indyjki zamulają, a tego nie chcę.
edit: przeglądam teraz f2seeds...wchodzę na durbana od dutch passion i widzę coś takiego
, a potem . Na ganjafarmerze napisane, że 100% sativa. Wytłumaczy to ktoś czy to zwykła ściema i dalej gramy w ruletkę z fenotypami?

Poczytaj w dziale z breederami: https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?2258-Durban-Poison/page11

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?8793-Durban-Outdoor-Sensi-Seeds
 

judenskin

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2013
Postów
762
Buchów
0
weż sweet purple słaba high czysty pozytywny napewno docenisz sr gdzieś jest na forum
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół