nasiona marihuany

Kysztamysza i nowa nadzieja :p

Wyszukiwarka Forumowa:

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
upik :)

no name :harvest:




w boxie zostały 3 sezonówki ( od 3 dni przełączone na 12/12 ) i automat ak47 - zobaczymy jaki bedzie efekt przy 12/12 <palacz>
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
SJedna z 3 sezonowek pokazała jajca wrrrrrr


Takie ładne liscie miała a wlasciwie miał :D
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Witam , małe co nieco z mojego szałasu :spalony:
2 tydzien flo 12/12 no name


W całosci 2x no name reg , AK47 af


AK47 , nie majac wyjscia jest w tym samym.namiocie wiec tez leci 12/12 , i porownujac z ostatnim af ktory byl od poczatku do konca pod lampa 18/6 - ten slabo puchnie . No ale czego sie nie robi dla nauki :)
 

Kolakao

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2014
Postów
399
Buchów
0
Ładnie może ***nę gafę ale ten no-name wygląda jakby był z***any z jakimś mazarem, bardzo podobnie do mazara się krzaczy.
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Nie mam pojecia co to za odmiana ale faktycznie krzaczy sie ladnie i pierwsza moja taka co mi sie niezmiernie podoba sesesesese a tu jak byla mala ta na odwroconej doniczce nie gonila do gory dosc dlugo dlatego musialem.ja wyrownywac , teraz ladnie poszla zobaczymy co z tego bydzie :)
 

MIŚ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2007
Postów
2,998
Buchów
19
Indica po całości dlatego takie liście szerokie.Przez to też moze być niższa.Suszysz już coś? :D
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Korci mnie ak47 zeby chlasnąc bo zapasy sie skonczyly :zjarany: jakas 3 moze zostala , kałach jest na etapie mlecznych trichomow jakies 60% i na moje oko po zmianie na 12/12 ciezko mu idzie wiec jeszcze z tydzien dam szanse :) a pozniej :harvest:
Zaprosze na grilla :D bo Ja z ciezarowka nie dam rady , zbyt meczace ;)
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
A jak znajde czas bo tesciowa teraz no i za tydzien rozwiazanie więc hehehe zagladam tylko podlewac na szybko (tesciowa spox wie o wszystkim ) z***ałem ostatnio bo przyjarałem ją z deka i stanęła ale cos tam będzie , leje wodą od 3 tyg i coś się ruszyło ( moja głupota i niewiedza ) z czasem bezie lepiej :) moze jutro pstrykne aparatem bo fonem kiepsko wychodzi coś , od 2 dni sampla testuje i jak dla mnie to jakies 2 tygodnie i bedzie git :spalony:
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1


Po scieciu tydzien temu , ile wyszlo nie wiem bo nie sprawdzalem ale swoja moc urzedowa ma i to sie liczy :)
 

MIŚ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2007
Postów
2,998
Buchów
19
trochę za późno już ale wieszaj łodygami do góry jak suszysz i odcinaj te sk***iałe żółte listki
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Wisialy ze 3 dni ale mialem slaba temp. w boxie i pokombinowalem z siatka gdzie na koniec przypomnialem sobie ze mam olejowy grzejnik :p a listkow nie ciachalem bo czasu nie mialem (porody itp. ) :)
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Witam, stary czemu nie robisz relacji w dziale fotorelacje? bezsensu przeciez tam jest polowa ludzi z roznych miejsc na swiecie i jakos wala tam ;)
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Raz sprobowalem ale przenioslem temat tu z tego wzgledu ze nie mialem zbytnio czasu zeby zrobic to ladnie i schludnie :) .
Jak wystartuje z nastepnym grow to pomysle nad tym ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół