nasiona marihuany

Kupno gotowego zestawu Growbox

Wyszukiwarka Forumowa:
J

jovo

Guest
Lampe kupię bo tak jak mówisz, przy dwóch ich żywotność wzrasta wiec suma Summarum wychodzi bardzo podobnie.

Biotabs z jakiej firmy polecasz ? Jakis zestaw ? Czy same tabletki? Coś co ma najlepszy stosunek ceny do jakości. Opinie są różne, a produktów tez jest mnóstwo wiec wolałbym posłuchać kogoś kto już próbował niż uczyć się na własnych błędach :))
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Poleć narazie najmniejszym kosztem, przy jakiejś wtopie nie będzie żalu, ze tyle kapusty władowałes, ***nij uprawę, naucz się czegoś i wtedy stwierdzisz czy to jest dla Ciebie zajęcie, to ze kupisz od razu hiper elo sprzęt nie gwarantuje sukcesu, powodzonka
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
myślałem, ze HPS to raczej kwestia archaicznego przepłacania anizeli lepszej wydajności

Moim zdaniem tak wlasnie jest :) Zanim mi zaczna jechac od debila dodam, ze nie mowie o jakosci, plonach czy kto ma jakiego siusiaka (wsyzstko oczywiscie na oko mierzone, bo jak wiadomo oko wszystko Ci powie). Mowie o ilosci swiatla z Watta :)

HPS to taki stary, głośny, grzejący się mustang który ma 6.0 litra pojemności, wir w baku i jedyne 180koni :D

LED to taka nowsza benzynka 1.6 turbo, zerowe spalanie i ta sama moc na kolach :)

...na widok którego wozu laski szybciej zdejmuja majtki to osobny temat.
 
J

jovo

Guest
Sprzęt już zamówiony, także będę walczył z tym co mam.

Ziemia biobizz light mix nawóz biobizz try-pack, gdzie komplet kosztuje 40zl, wiec żadne pieniądze praktycznie. Może dorzucę jeszcze mikroryze ale to doczytam.


Widzisz BIGBLACKBUD ile osób tyle opinii. Narazie wystartuje z HPSem 250. Koszta nie są w tym wypadku jakieś kosmiczne a szansa na lepszy plon większa. Pożyjemy, zobaczymy:zjarany:
 
Rejestracja
Mar 2, 2021
Postów
9
Buchów
1
Wszystko spoko, ale takich ledów to z 4-5 byś potrzebował. Niestety porządny led to spory wydatek, ale myślę, że w 800-1000 pln spokojnie byś się zmieścił, gdybyś sam sobie chciał zmontować porządny panel DIY na cobach o porządnych parametrach. Do tego box idzie wyrwać za 4-5 stówek. Wentylator i filtr to kolejne 5 stówek. (możesz kupić jakiś tańszy jeżeli Ci nie zależy na dyskrecji dźwiękowej)

Sterowanie dzień/noc? Najprostszy analogowy timer Ci to zapewni. Poczytaj sobie o systemie autopot, który w połączeniu z nawozami biotabs jest praktycznie bezobsługowym zestawem. Wystarczy dolewać wodę do tanka i ewentualnie czasem polać biopk jeżeli rośliny są głodne. ;)
Mars Hydro TS 1000 150W koszt 629 zł.
Większość polskich sprzedawców chce za tą lampę od 999 zł do 1200 zł.
Tyle tylko, że nie wiem czy nie będzie za mocna do grow boxa 60x60
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
za mocna nie bedzie przynajmniej masz jakis lekki zapas a one maja regulacje wiec tak jak @Żul ci pisze mozesz zawsze skrecic ich moc na taki boxik to ok 120w fajnie idzie to sobie lekko przykrecisz moc
 
Rejestracja
Mar 2, 2021
Postów
9
Buchów
1
Jest git, zawsze możesz skręcić moc.
Znalazłem Mars Hydro TS 1000 150W za 637 + wysyłka z Niemiec. Płatność PayPal.
To taniocha ponieważ wszędzie są po 1000 zł do 1200 zł.
A z tego co wiem to ta lampa na boxa 60x60 będzie idealna. Jest również możliwość regulacji mocy.
Bo pierwsze moje uprawy były na cfl 200 w i przyznam szczerze, że taka lipa ilościowo, że masakra z dwuch roślin wyszło 35 g suchego. Masakra poprostu
 
Rejestracja
Mar 2, 2021
Postów
9
Buchów
1
Jest git, zawsze możesz skręcić moc.
Nie dość, że pod CFL 200W wyszło malutko to dwie mi szły 5,5 miesiąca. Aż normalnie miałem dosyć w ogóle coś wysiewać. Bo jak to ma tyle trwać to mam gdzieś takie uprawianie, a z Mars Hydro TS 1000 150W to zupełnie inna sprawa nie dość, że roślinki duże bo conajmniej 130 cm (nie tak jak teraz 60 cm) to jeszcze 150 g suchego z jednej i takie coś to ja rozumiem. ????
 

Biedii

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2020
Postów
109
Buchów
9
Jest git, zawsze możesz skręcić moc.
Orientujesz sie zul jak skrecic moc w marshydro ts1000 ? Mam od gory tylko jakies wewnatrz pokretlo (srubke) i badz madry w ktora strone krecic aby bylo ok.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
pewnie jak będziesz kręcił to będzie się zmienialo natężenie światła, zauważysz gołym okiem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół