nasiona marihuany

Kannabia

Wyszukiwarka Forumowa:
E

Eszterebeszte

Guest
Miałem od kannabia Afrodite "auto" na out 2012, normalnie jak pełnosezonówka tylko fajnie niska, pleśni i robactw podobnie jak u kolegi nie było ale więcej nie mogę powiedzieć bo mi ją ścieli 2 tyg. przed ścinką, najlepsze, że była w doniczce i można było ją przenieść by dojrzała:) A zapowiadała się konkretnie:)
 
D

delete

Guest
no to dobrze , tez mam ochote na blance, a co do tego "gibona na 5" to zalezy ile materialu kladziesz no chyba ze walisz czysto to szacun :)
 
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
1,952
Buchów
0
luta znam to to samo mialem po mataro dokladnie a pytam dlatego bo mi za***iscie przypomina moje mataro ;) sobie zobacz w mojej foto w opisie z 5 krzakow bylo dobrze ponad pol kilo tak ze git ...
again uwierz ze to jest raczej takie palenie mi nie chcieli wierzyc ze to byl moj outdoor mysleli wszyscy ze jakis indorek polecial ;)
 

fatal1ty

Well-known member
Rejestracja
Paź 22, 2012
Postów
192
Buchów
1
hej mam w planach ostatnich zakupic kilka odmian na outdoor od kannabi i tak sie chcialem zapytac czy ktos mial stycznosc z tymi paniami :
-Karamelo (?) opis , zdjecia ?
-Mataró Blue tu wyczytalem ze ponoc mocarna jest ale moze ktos cos wiecej opisac jakies zdjecia
 

haczyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2012
Postów
337
Buchów
84
Dostałem gratis auto fem od f2. Ładne krzaki, WYSOKIE, najwyższe od wszystkich auto ale tylko one jeszcze nie zaczęly kwitnąc. Coś długo im schodzi.
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
to dobrze się zachowują bo kannabia puszcza auto z długim vegiem dlatego ich odmiany są sporo większe w stosunku do innych super auto
 

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
http://www.kannabia.es/en/store/max
Our MAXAUTO are the result of a cross of our FEM varieties with an ancient variation of the AUTOFLOWERING from Kannabia.

The FEM part contributes to the breeding with a great vegetative growth in approximately two and a half months (depending of the variety), which will allow to obtain a medium to a tall sized plant (they could exceed 2 meters).

Once this growth period has elapsed, and thanks to the AUTOFLOWERING parentage the blooming will begin, regardless of the photoperiod, at two and a half months (after germination).

As for the blooming we have maintained the same periods as in the FEM varieties. The potential, flavour, resin, production and quality are also inherited by the FEM offspring.

So that after two and a half months of growing period, from the AUTOFLOWERING gene, and a blooming such as the FEM (approximately two and a half months) it could be harvest around five months after the seed germinates.

All these characteristics and unique features makes them highly recommended for cultivation in Latin American countries, Central and Eastern Europe, where the light and climate conditions might not be the most suitable for the FEM varieties. We recommend, almost exclusively, to outdoor growers.

MAX AUTO: 2.5 months of growth ~ Independence of the light period ~ 2.5 months flowering ~ Harvest quality.

5 miesięcy. Nie widziałem ze coś takiego jest. Czyli jak teraz to zasadzę, to mi nie dojdzie, a sezonówka, owszem. Ciekawe czy to prawda. Podejrzewam że to nie są prawdziwe autoamaty z tym samym genem. Już widzę te 400g co podają z metrowej wysokości rośliny.
 
Ostatnia edycja:

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Faktem jest że te automaty są z***ane bo zachowują się jak sezonówki. Mam Power Skunk maxi auto i zobaczymy co z tego wyjdzie.
 

WkurwionyRomek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2012
Postów
166
Buchów
0
zachowują się jak półauto są szybsze od sezonówek te opisy nijak mają się do rzeczywistości miałem w indoorze mikro machine i na 24h nie pokazała żadna prefloverów ale na 18 już szły nie wiem czy byłaby pełna indukcja bo szybko dałem na 12h myślę że tak. Duże są ich auto mikro machine dobiła 150cm ale plon 300g jak piszą nie ma bata. 100-150g owszem za to palenie dobre powiem nawet że bardzo dobre
 

Erpeka

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2013
Postów
135
Buchów
0
Romek 100 - 150 g to niezły wynik :D masz jakieś zdjęcia tego i nazwe odmiany jaka to była ? Jak taki plonik to chętnie bym w następnym sezonie wysadzil z 20 takich automatów.
 

haczyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2012
Postów
337
Buchów
84
I jak tam pany u was z kanabiami? U mnie jedna sie tylko okreslila a druga nawet wlosa nie puscila i nie wiem czy jej nie wyj***c.
 

alkohilic

Active member
Rejestracja
Kwi 2, 2015
Postów
37
Buchów
0
I jak tam pany u was z kanabiami? U mnie jedna sie tylko okreslila a druga nawet wlosa nie puscila i nie wiem czy jej nie wyj***c.

Powiem tak mam 2 w gratisie automaty oczywiście i czegoś takiego się nie spodziewałem, jedna ma ok 180cm bez żadnego treningu kwitnie od początku lipca ale bardzo wolno kwitnie, sativa 100% jest bo listki bardzo i to bardzo wąskie i jak w takim tepie bedzie kwitła to początek października w 1 miesiąc i mało co napuchła. Druga gigant ponad 200cm wysadzone byly razem ale ta kwitnie dopiero ok 1,5 tygodnia tez sativa jak nic cienkie listki i tez bardzo wolno to jej idzie.
 

WkurwionyRomek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2012
Postów
166
Buchów
0
jakie odmiany? skąd stwierdzasz, że sativa? może być pheno wąskolistne indica. Owszem kannabia robi duże odmiany i nie koniecznie full super auto jeśli już to crossy semi jak niektóre od Beboka czy GGS czy Triton co jest ciekawe bo walą na masę bodajże nawet do końca sierpnia a potem wybuchają flov. Czekajcie cierpliwie i lejcie PK :) To co obserwujecie to chyba nie pełna indukcja a preflovery, mój power skunk max też dopiero zaczął się określać ale nie panikuję wiem, że zdąży, rok temu udało się. Na razie mam kulę zieleni 1,5m średnicy może 100cm wysokości
 

alkohilic

Active member
Rejestracja
Kwi 2, 2015
Postów
37
Buchów
0
jakie odmiany? skąd stwierdzasz, że sativa? może być pheno wąskolistne indica. Owszem kannabia robi duże odmiany i nie koniecznie full super auto jeśli już to crossy semi jak niektóre od Beboka czy GGS czy Triton co jest ciekawe bo walą na masę bodajże nawet do końca sierpnia a potem wybuchają flov. Czekajcie cierpliwie i lejcie PK :) To co obserwujecie to chyba nie pełna indukcja a preflovery, mój power skunk max też dopiero zaczął się określać ale nie panikuję wiem, że zdąży, rok temu udało się. Na razie mam kulę zieleni 1,5m średnicy może 100cm wysokości

Odmiany były mix kannabia auto, skąd sativa bo kwitnie już prawie 2 miesiące wystartowała ok 7-10 lipca wiec takie długie kwitnienie to nie sativy? i jeszcze jej zejdzie z 1,5 miesiąca takich cudow nie widziałem, jeszcze troche i sdognezia od warra ja minie na flo. Po weekendzie zapodam zdjecia tego czegoś. Mam jeszcze jedna kannabie ale tamta to jeszcze wolniej kwitnie :p
 

haczyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2012
Postów
337
Buchów
84
Moje kwitna, ale nie wiem czy je nie wyj***c. Słabo idą z flo.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół