nasiona marihuany

Ekstremalny lollipoping

Wyszukiwarka Forumowa:

saintD90

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2011
Postów
135
Buchów
0
Jestem wlasnie przy koncu aktualnego grow i chodzi mi po glowie kilka pomyslow na kolejne.

Chcialem skorzystać z Waszego doswiadczenia i podpytac czy ktos juz moze probowal takiego podejscia i z jakim rezultatem

Aktualnie mam 4 planty w boxie 0,36 i jest dosyc ciasno, ale jakoś to idzie. Zastanawiam sie jak mozna by wykorzystac tak mala powierzchnie na jak najwieksza ilosc odmian i przyszedl mi do glowy pomysl, ze mozna by sprobowac posadzic 9 roslinek, zaczac od razu od fotoperiodu 12/12 i jak tylko zaczna kwitnac to wyciac wszystkie lodygi poza glowna :D (stopniowo zeby nie padly w wyniku stresu) w ten sposob kazda roslina powinna miec po 1 glownym szczycie.

Co myslicie o tak podejsciu? Czy ma to sens?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Daje radę, aktualnie w grow zrobiłem taki lollipopling na pół gwizda. Tylko użyłem indik, wiex weg się przydał. Za***iście wyszło mi takie coś na early skunk x c99 od gnoma,od początku 12, dolne bony wy***ane, pałka wielkości dwóch pieści zbita do tego stopnia że splesniala. :p

100_1861.JPG


100_1930.JPG
 

saintD90

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2011
Postów
135
Buchów
0
No, ładnie to wyglada (nie liczac plesni :D ) Czyli ma sens ten projekt, tylko u siebie jednak musial bym ja chyba chwilę potrzymać na wegu i powinno byc git. Na wysokosc akurat mam troche zapasu bo boxa zbudowalem 0,6x0,6x1,8. Po Twoim przykladzie juz wiem zeby usprawnic wentylacje :D

W jakim stadium zycia rosliny obcinales doly? I czy wszystko na raz ciachnales czy stopniowo?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Jak dobrze pamiętam, to u mnie wyglądało tak, że to była ostatnia roślina w boksie, w międzyczasie wymieniłem hps'a na panel led i akurat za oknem była podobna do aktualnej. tj. HR>60%.
Drugą kwestią była budowa boba, jedna zbita szycha bez przewiewu. Na okres letni lepiej sadzić odmianki z dominantą sativy, aby później nie k***ować na szarą pleśń. :p
Wiesz już jaką odmianę chcesz? Polecałbym Ci wziąć jedną dosyć ustabilizowaną, co byś nie musiał się je**ć z jakimś łamaniem, żeby wyrównać crop.
Jak weźmiesz jakiegoś hejza, to śmiało możesz od początku lecieć 12/12. :)
 

saintD90

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2011
Postów
135
Buchów
0
Zalozenie jest takie zeby posadzic 9 roznych odmian ale wszystkie w kierunku sativy. Na pewno chce purple haze z white label :D to byl strain ktory sadzilem na swojej pierwszej uprawie 10 lat temu xD co do reszty jeszcze nie zdecydowalem

Przy roznych odmianach roznice wysokosci chce regulowac podkladajac cos pod doniczki (wiem będzie troche pie****enia, ale trudno...)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Patrząc przez pryzmat swoich doświadczeń raczej teraz idę max w dwie/trzy odmiany, żeby się nie je**ć z jakimś podsadzaniem albo/i łamaniem. Zrób sobie monokulturę purplehaze, ale to max 4 na tę powierzchnię, bo to duże rosło jak patrzyłem.
 

saintD90

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2011
Postów
135
Buchów
0
Chce przetestować wiecej odmian za jedna uprawa, nawet jeżeli ma sie to znacznie odbić na plonie :D pozniej moge leciec monokulturę jak już wybiorę faworyta.


Moge sie pobawić w podsadzanie/łamanie. W nastepnym projekcie stawiam na różnorodność, stąd pomysł na ostre przycięcie planta, tak żeby rosły pojedyncze łodygi.

P.S dopiero teraz zauważyłem że się za***ałem i założyłem temat w podforum o Outdoorze. Proszę o przeniesienie tematu na właściwe miejsce. Sorry :smoking:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół