nasiona marihuany

Co lepiej kupić dziewczynie na urodziny vapo czy bongo?

Wyszukiwarka Forumowa:

prolite1990

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2018
Postów
54
Buchów
0
Tak jak w tytule nie bardzo wiem co kupić dziewczynie... Nie moge się zdecydować czy kupić bongo z 2-3 filtracjami czy może jakiś vaporyzator. Niestety na temat vapo nie wiem nic, poza tym że to bardzo dobra alternatywa palenia i do tego dużo zdrowsza. Pomożenie coś polecić w budżecie do 300zł? Czy w tej kasie lepiej odpuścić oba tematy ze względu na zbyt mały budżet?
Za każdą odpowiedź/link/ pomoc serdeczne dzięki
piona!
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,106
Buchów
9,727
Odznaki
10
Daj jej Fenixa Mini. Sam dałem takiego koleżance, która czasem popala, żeby nie męczyła się z lufką.
 

Garry

Well-known member
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
116
Buchów
3
Też wolałbym takiego Fenixa Mini niż jakieś bongo.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Od dziś posiadam fenixa mini i jestem szczerze zadowolony. :lum:
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Najlepiej fenixa mini, przejściówkę do bonga i bongo (zwykłe, dodatkowa filtracja niepotrzebna).
 
U

Usunięty 65798

Guest
Ta, fenix mini + adapter do bonga + bongo (ale nie zwykłe bongo, tylko takie ze szlifem musisz kupić zeby pasowało z adapterem, z wbudowanym stałym szlifem). Najlepiej tak bo najwieksza wada według mnie fenixa jest to, że ta komora jest z jakiegos chujowego metalu chyba aluminimum, no i wpływa na smak źle. Jak bierzesz adapter to w szkle się grzeje susz, a nie tak bezposrednio w tym aluminium, pare złotych wiecej ale efekt czystrzy, a przedewszystkim zdrowszy.
 

12"

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
349
Buchów
1,127
Odznaki
2
Witam,

Ja osobiscie polecilbym tobie portable vapo ktore zwie sie... Black Mamba - delikatnie mowiac, jest to very slick product hehe, w sam raz na spacer, knajpe, w miejscu publicznym, z partyzanta itd. nie ma z tym problemu. Jest za***iscie wykonany, wazy swoje, super w dotyku ma ta cieniutka gumowa warste dzieki czemu nie wypadnie nam z kieszeni + ma dobrego gripa.

Komora jest ceramiczna, ustniki szklane (wymienialne/do czyszczenia) zakres 5 temp. pracy w zaleznosci od formy/potrzeb uzytkowania/uzytkownika. Ladujemy przez USB wiec do tego dochodzi pelna wygoda w podrozy, na wypadzie itd (banki pamieci) okolice 40min. Na jednym ladowaniu odpalisz 2-3razy w zaleznosci od ladunku, upchniesz gieta ktorego bedziesz mogl rozbic na dwie max trzy sesje do pykniecia, ma kontrole tempa wiec jak sie zapomnisz i zostawisz odpalonego - wylaczy sie i nie przegrzeje. Jest naprawde spoko!

kilka zdjec podgladowych (wybaczcie za jakosc w biegu pykniete)





















Pozdrawiam,
12"

P.s.. reszte watkow odwiedze tego popoludnia, wybaczcie panie/panowie ale, czlowiek nie ma juz tyle czasu co dawnej.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
A ja polecam z maxx starry 3.0
Komora na ok. O,3g. Zakres temperatury do 240 stopni. Łatwy w czyszczeniu i co dla mnie najważniejsze... Wymienny akumulator a nie wbudowany. Można mieć 2 lub więcej i jak ci padnie to przerzucasz i vapujesz dalej.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,074
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

Co lepiej kupić dziewczynie na urodziny vapo czy bongo?

Może : coś mniej "............"
np: Kwiaty - perfumy + kolacja przy świecach. Kolczyki...?
[kapcie w kiosku ruchu?]

https://www.notino.pl/nasomatto/bla...MIsofr55D_6wIVh-R3Ch0O5wTjEAAYASAAEgIsffD_BwE

kilka zdjec podgladowych (wybaczcie za jakosc w biegu pykniete)

Zenitem?

https://n-16-5.dcs.redcdn.pl/file/o2/redefine/cp/13/13fxhpbnm333e3hyicxa3n9c6wp67o3v.png

Były do niego pierścienie : przykręcało się przed obiektyw i robiło się makro.

https://oczymaduszy.wordpress.com/technikalia/

coś w tym guście :
https://oczymaduszy.files.wordpress.com/2014/08/pierc59bcienie-poc59brednie-m42.jpg

Do tego lampa błyskowa...
 

Bobby 6ixKiller

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2011
Postów
571
Buchów
9
Może : coś mniej "............"
np: Kwiaty - perfumy + kolacja przy świecach. Kolczyki...?
[kapcie w kiosku ruchu?]





Ja sie pytam kto osmielil sie usunąć mój wcześniejszy post i z jakiego powodu? Obraziłem kogoś lub złamałem w jakis sposób regulamin tego zacnego forum. Czy jakas samowolka tu panuje i niewygodne odpowiedzi sa usuwane?
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,074
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

Czy jakaś samowolka tu panuje i niewygodne odpowiedzi sa usuwane?

Nie podskakuj bo zbanują... ;)

ps: te wszystkie vapo są chińśkie.
 

Bobby 6ixKiller

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2011
Postów
571
Buchów
9
Nikt nie był by na tyle okrutny zeby od razu mi życie niszczyć

Nnapisalem tylko ze niezła patola i ze gostek ma fajne rozterki za chwile paczę posta nie ma. No chyba ze laska faktycznie marzy tylko o sprzecie do cpania wtedy polecam szczykawke

Ja osobiście tez mam chińczyka z ali nazywa sia airis switch i moge polecić. Jak sie zepsuł to chcieli tylko filmik i bez marudzenia przysłali nowy. Kupiony od sprzedawcy i producenta aristech
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,074
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

wtedy polecam szczypawkę

Co kto lubi i co kto chce.
Podobno liczy się pamięć o... ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół