nasiona marihuany

Co cię wk***ia, irytuje ? ...

Wyszukiwarka Forumowa:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
jak by tak w cenę przedmiotu na półce w sklepie wliczać pełne koszta wytworzenia włącznie z kosztami środowiska to ciekawe co by to zmieniło.

Kazdy producent zywnosci w PL placi oplate "recyclingowa" za uzyte opakowania, wina lezy po stronie slabych ludzi, ktorzy nie maja sily odniesc pustych opakowan, mimo, ze pelne puszki/butelki dali rade przyniesc. Do tego dochodza samorzady i ich oddzialy ochrony srodowiska, ktore maja w dupie smieci. Ja proponuje trzaskac foty i bombardowac jednostki samorzadowe telefonami i mailami z dokladnym opisem miejsca, gdzie jest syf. Maja ***any obowiazek posprzac albo wyegzekwowac uprzatniecie terenu przez wlasciciela terenu.
 

Genialny Żółw

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
120
Buchów
13
Wk***ia mnie to, że muszę chodzić na spota w nocy i czuć się jakbym szedł ze zwłokami, jak jakiś chory po***, przestępca i kryminalista. Bo w dzień się ku**a nie da. Wk***iają mnie janki, wszystkich Janków nienawidzę i polską mentalność też, stan umysłu polaczków i ich nudne życie. Wk***ia mnie to, że alkohol zepsuł życie wielu rodzinom i wk***ia mnie to, że ktoś się pozbywa ludzi walczących o legalizację marihuany. Denerwuję mnie YouTube który zamyka wszystkie kanały związane z marihuaną, to całe RODO i koniec anonimowości w internecie.
 
L

Lord of Old School

Guest
Wk***ia mnie to że jest taki temat offtop miss a ktoś notorycznie usuwa moje posty w tym wątku a nikogo tam nie obraziłem:freak2:
 
S

StaryFarmer

Guest
mnie wk***ia jak mi sie autobek/tramwaj spóżnia tym bardziej jak mi się śpieszy
 

turtlepower

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
230
Buchów
3
wk***ia mnie northern light auto od RQS - niby dostalem w gratisie to w sumie darowanemu .... ale ja pie***le - mialo dojsc w 60 kilka dni co by oznaczalo 1 czerwca a tu lame, naginam a kur***wo dalej rosnie w gore i kwitnie tak wolno ze chyba jeszcze z miesiac do zbiorow, poprzypalane od lampy, rosnie juz powyzej odblysnika , box 160cm wysoki - i konca nie widac - dobrze ze mam obok black afghana i white russian - niezawodne szybko dochodzace odmianki - jest z czego podbierac a zaraz tez zetne zebym mial wiecej miejsca do naginania NL Auto. Moze to problem RQS ale ja sie chyba wyleczylem z tej odmiany szkoda nerwow.
 

Floralis

Member
Rejestracja
Gru 20, 2016
Postów
15
Buchów
0
Wk***ia mnie że miałem 3 razy awarię prądu na początku pojawienia się włosków i teraz sobie panny stanęły 3 tydzień nic się nie dzieje tyle że rosną większe co z nimi zrobić ?


edit mod: to nie jest temat do dyskusji co robic z plantami więc proszę tu nie zadawać pytań
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
L

Lord of Old School

Guest
Wk***ia mnie to ze człowiek posadzi sobie rosliny dba podlewa nawoziotd..., a tu przyjdzie taki h*j jeden z drugim czy tam trzecim i wszystko za***ie nawet jednego krzaka nie zostawi
Świat jest piękny tylko ludzie to k***y (nie wszyscy oczywiscie są wyjątki)
 

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
Wk***ia mnie to ze człowiek posadzi sobie rosliny dba podlewa nawoziotd..., a tu przyjdzie taki h*j jeden z drugim czy tam trzecim i wszystko za***ie nawet jednego krzaka nie zostawi
Świat jest piękny tylko ludzie to k***y (nie wszyscy oczywiscie są wyjątki)

tez mnie to wk***ia, chodz mi jeszcze nie za***ali to jak czytam smutnych okradzionych userow to az sie noz w kieszeni otwiera.
Jakbym przylapal to by gryzl ziemie, doslownie kazalbym mu wyplewic zebami inaczej bym delikweta polamal tak ze juz by po krzakach nie lazil i nie tylko...
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Mnie wk***ia rodząca się myśl w mojej głowie, by zbastować z piwkiem:freak:
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
tez mnie to wk***ia, chodz mi jeszcze nie za***ali to jak czytam smutnych okradzionych userow to az sie noz w kieszeni otwiera.
Jakbym przylapal to by gryzl ziemie, doslownie kazalbym mu wyplewic zebami inaczej bym delikweta polamal tak ze juz by po krzakach nie lazil i nie tylko...

Mozna by takim na miejscu wycinać po jednej nerce dla odkupienia winy :freak:
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
raczej po jednej watrobie i niej na świnie licza podpieci :)
mnie wk***ia greehay bo robi konkursy ktore sie wygrywa (2x) a pestek ni ma :<
 

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
A mnie wk***ia to, że doba ma tylko 24h. Wiecznie brakuje czasu. :pl:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół