nasiona marihuany

Blue Caramel - Big Seedbank - Fast

Wyszukiwarka Forumowa:

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Widzę, że fotek nie ma.
Jest to wersja fast. Zaczyna kwitnienie (połowa sierpnia). Wysokość ok. 220 cm w chwili obecnej.



Następna fotka w temacie, to będzie już roślina w zaawansowanym flo.
Następna, jak się uda, to zdjęcia bobków i smoke report.

Pozdr.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Hej, zgodnie z obietnicą:

Bobki bardzo mocno ubite, oblane żywicą. Niestety na oucie borykałem się z pleśnią, trochę musiałem wyrzucić:


Z czterech różnej wielkości krzaków mam 564g suchego.



Słoiki jeszcze na fotce nie zapełnione, ale aktualnie wypchane po brzegi.

Na in może być niezły kosiarz. Na oucie trzeba uważać na pleśń. Dojrzewają w pierwszej połowie października.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Krótki smoke report:

Zapach: 9/10 - słodki, bardzo przyjemny
Smak: dym łagodny, cukierkowy posmak
Moc: 10/10

Pół jointa już mocno mnie poskładało. Faza wchodzi mocno po około 5 minutach od zapalenia. Jest to high wchodzący mocno na ciało i na umysł. Już dawno nie czułem takiego zamieszania w głowie :) Uczucie bezsilności narasta z minuty na minutę. Jedno z mocniejszych paleń jakie miałem okazję kosztować. Trzyma mocno około 3 godziny. Miękkie nogi, pustka w głowie. Chodziłem i zastanawiałem się co ze sobą zrobić :) Jak siadłem na kanapie, to już mi się odechciało wstawać. Wziąłem komórkę i zacząłem surfować po internetach. Kompletna wy***ka na wszystko.

Ogólnie bardzo dobre polenie wyszło i bardzo smaczne. Ogólna ocena 9/10 :) Może mnie jeszcze coś w przyszłości bardziej zaskoczy.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
początkiem maja wysiewałem i trzymałem do końcówki maja, bo przymrozki były w okolicy 20go
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół