nasiona marihuany

===> B@GNO <=== 30 KRZAKÓW OUT 2016 Red Purps & Dr Eddy

Wyszukiwarka Forumowa:

Red Purps

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2014
Postów
64
Buchów
0
UP 09.09
Wracamy po krótkiej przerwie:spalony:
Sytuacja na B@GNIE przedstawia się rewelacyjnie, nasze panienki są już w dobrej fazie FLO, oprócz jednej - Lemon Haze'a, ona dopiero próbuje coś na Flo przejść, YEBANA HEJURA... Szczyty będą naprawde gruube i soczyste zresztą sami zobaczycie. Najwyższy jest teraz The Ultimate x Hindu Kush x Super Royal, tutaj idą podziękowania dla Pędziwiatra, co stworzył pechy The Ultimate x Hindu Kush, naprawde rośnie to silne i zaskakuje wysokością bo aż 3,1m w tym momencie, Top na szczycie jest konkretną pałą :) a co będzie za miesiąc gdzieś hehe. Tak szybko wspomne o wcześniejszym Monsterze, czyli Passionie, troche go położylo na glebe i go sznurkiem wyprostowaliśmy, ale wyprostuje sie jak słoneczka nałapie i będzie doobrze. Ogólnie robote jaką zrobiliśmy to latawce pourywaliśmy, a z Redów to na ostro :) i pryskanko na pleśń, grzyby itd.. Topsinem i czymś jeszcze. Na szczęście z pleśnią nie ma problemów jak narazie. Przytargaliśmy drabine na spota bo bez niej to tragedia tam robić obecnie, w kolorach moro, to moja robota, wyszła kozacko a pół godz roboty z malowankiem :) Papu nie dostały bo z poprzedniej wizyty czyli 22.08 został granulat Plantofoski jeszcze to polaliśmy wodą żeby troche się rozpuściło, ale ogólnie to mokrawo na spocie, wody im nie brakuje.
Dobra to teraz zdjęcia, wszystkie robione z drabiny co ma ok 1.m jak sie stanie cos takiego + ja 1.89m, i tak mogła by być wyższa
:)


Red Purpsy, wyglądają pięknie ich zapach jest strasznie owocowy i słodki
Na zdjęciach widać jak topy poszły w strone słońca, na pierwszym zdjęciu po prawej rośnie The Ultimate








Zdjęcia całościowe spota







Szyszki, ta pierwsza to jest wspomniana odmiana od Pedziwiatra






No i nasza drabina bez której robota by sie nie obeszła :)



Samotna panienka The Ultimate, mała rośnie bo mało ma dobrej ziemi i na Flo nic nie dostaje.




Następna wizyta gdzieś za 2 tygodnie
Pozdrówki i z Fartem


 
Ostatnia edycja:

SrakaPtaka

Well-known member
Rejestracja
Kwi 7, 2016
Postów
140
Buchów
1
Sowite plantyyy bede zagladac mam tez pasiony i durbany pzdr
 

Saszeta12

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2016
Postów
368
Buchów
0
Ja te zdjęcia widze w konkursie monster out 2k16 ! Na podium napewno stoisz z tymi zdjęciami plantów :D Graty :p
 

$enior

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2014
Postów
353
Buchów
25
Albo jesteś krasnalem, albo masz wy***iste krzaki.
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Haha piekny las i fajne monsterki drabina na spocie zazdro <lol>
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Nieźle zakamuflowana drabina
rośliny tez niczego sobie, pozazdrościć
 

Red Purps

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2014
Postów
64
Buchów
0
Albo jesteś krasnalem, albo masz wy***iste krzaki.

Żeby nie było na tym zdj chłopaczek stoi normalnie a on ma gdzies 1.85m, coś takiego. :)
Na zdj z drabina troche sie schyla bo rwał wiatraki :crazy:

Wszystko jest działane na patencie, jak najmniej śladów i hałasu :)
 

Red Purps

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2014
Postów
64
Buchów
0
UP 20.09
Szybki Powrót
Wszystko jest cacy, topy puchną, mało pleśni (praktycznie w ogóle). Jedyne co nas trochę irytuje to to, że przy paru panienkach liście żółkną i to w dużych ilościach, wygląda to tak jak by same chciały zrzucić wszystkie liście i zostawić tylko topy, coś tu jest nie tak ale my tego nie zmienimy już bo za późno na reanimacje, szykujemy się na kose powoli. Redy ścinamy gdzieś za 10 dni, reszte prawdopodobnie za 2 tyg, tak akurat najlepiej nam pasuje. Przy tej wizycie co byliśmy poszedł oprysk z Amistar 250 SC + Topsin M 500 SC, dawki były takie jak dla kalafiorów. Do tego jeszcze usuneliśmy granulat Plantofoski spod Redów, akurat deszcze mają być to wypłucze wszystko przed kosą. Teraz zdjęcia:

Zdjęcie całościowe




Tu chłopaczek stoi na drabinie z łapami do góry :)


Red Purpsy



Tu widać Lemon Haze'a, dopiero co topy pokazał, z nim to będzie bidnie :) + żółknace liście


Żółknące liście



Nasz były monster, położył sie i już chyba nie wstanie, trudno..


Topy




 
C

Convictus

Guest
Witaj, sorry z góry za off ale najbardziej mi pasowało zrobić w ten sposób :D
możesz mi powiedzieć czy Ci to wygląda na kwiatek red purpsa czy purple maroca? To było 19września ścięte na próbe, działało już całkiem w pytę. Ale mam na spocie 2 czerwone takie same jak ten tutaj na zdjęciu i 8 zielonych, nie wiem która z tych odmian wcześniej się wybarwia. Z tego co widzę to jest trochę podobny do tego z Twojej ostatniej fotki.

zdjęcie:
 

Red Purps

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2014
Postów
64
Buchów
0
Witaj, sorry z góry za off ale najbardziej mi pasowało zrobić w ten sposób :D
możesz mi powiedzieć czy Ci to wygląda na kwiatek red purpsa czy purple maroca? To było 19września ścięte na próbe, działało już całkiem w pytę. Ale mam na spocie 2 czerwone takie same jak ten tutaj na zdjęciu i 8 zielonych, nie wiem która z tych odmian wcześniej się wybarwia. Z tego co widzę to jest trochę podobny do tego z Twojej ostatniej fotki.

zdjęcie:

Wiesz co myśle, że może to być Red, chociaż w 100% nigdy nie będziesz pewny jak nie znasz historii swoich pestek.
Po smaku pewnie też ciężko będzie określić bo to podobne odmiany są do siebie
Patrzyłem to fotorelacji nie masz założonej tych swoich panienek, aa szkooda :)
 
C

Convictus

Guest
Ja zdjęcia mam jakieś tam z każdego wypadu, relki nie prowadzę bo jeżdżę tylko w nocy :p dlatego zdjęcia chu**we bo ze świecącymi topami od flesza. Jak pójdzie jakaś ścinka to zdjęcia dokładniejsze ogarne wtedy się okaże. Historię znam :D tak po krótce Ci napisze. Było po 10 pestek maroca i reda. Kiełki na 2 wacikach. Pojechałem na spota i zaczynałem najpierw wrzucać jedne potem drugie. Za chu*a nie wiem na której części spota co wsadziłem :p (jedna połowa wsadzałem jedne, druga połowa drugie). I teraz jak kwitną to tylko dwie są takie czerwone jak ten na zdjęciu powyżej a pozostałe nie mają żadnego koloru, w sensie są całe zielone. Któreś z tych pestek wyszły tylko 2/10, reszta wyszła 8/10, nie wiem która odmiana gorzej wychodzi z ziemi od kiełka :D dobrze że tak się stało bo jakby wszystkie poszły to by były same łodygi bo miejsca mało :D
Te czerwone na pewno są widocznie niższe niż pozostałe 8 sztuk, nie przekraczają 2 metrów. Gdzie reszta jest wielka, jak ręką w górze mam zasięg 232cm to nie sięgam do czubków.
Wszystkie rośliny kwitną od około 27-30 sierpnia. Dodam że te czerwone topki są mniej spuchnięte niż zieloni koledzy.
 

Red Purps

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2014
Postów
64
Buchów
0
U nas indukcja zaczeła sie jakos 20 sierpnia, zdjęcie przypomina mi jednak bardziej marocana i w kwestii tego wzrostu to stawiał bym na to że te powyzej 2m krzaki to nie Redy bo u nas pomimo dobrych warunków nie mogły wystrzelic wyzej i odbiegają wysokoscią od reszty. Spójrz dokładnie na topy i będziesz wiedział, z dupy sie nie wzieła nazwa Red bo faktycznie widać czerwone przebarwienia na kwiatach. Tyle w sumie jestem w stanie Ci pomóc, pozdrówki elo! :D<peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół