nasiona marihuany

AUTO AK47, AUTO AMESIA w KOKOSIE pod Led Mars Hydro TS-600 x 2

Wyszukiwarka Forumowa:

michal9125

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2015
Postów
41
Buchów
2
To akurat wiem ze korzenie mogą mieć wspólne ale miałem nadzieje ze będą dwie rosły haha. Narazie nie widać różnicy, poczekamy i jak będzie widać różnice to zrobię aborcje
 

misticzek

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2017
Postów
63
Buchów
0
Ja bym zostawił, zobaczyć co Się od***ie
Fajnie to wygląda
 

michal9125

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2015
Postów
41
Buchów
2
Siemanko

Warunki w box:
Temp: 25*c
Wilg. 75%

AK dzień 36 chyba powoli zbiera się za kwitnięcie (?) trochę późno czy mi się wydaje?
OG dzień 17, Jak narazie trzymam obie panny. Moim zdaniem idą równo i warto im dać szanse.
(dni liczę od samego wyjścia panienek z ziemi)

Panny regularnie co 2/3 dni dostają Canna A i B. Jakoś raz w tygodniu sypie mała łyżeczkę dolomitu pod łodygę.

Przyszedł mi filterek z czerwonej lini: Rhino Pro Filters 4". Czasem przy otwarciu jest lekki zapaszek, więc z racji kilku dni wolnych postanowiłem sobie już wszystko przygotować i po prostu odpalę jak będzie taka potrzeba.

Co myślicie ?


IMG_2879.jpg

IMG_2881.jpg

IMG_2883.jpg

IMG_2882.jpg

IMG_2880.jpg
IMG_2887.jpg
 

michal9125

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2015
Postów
41
Buchów
2
Siemanko

AK-44 dzień, wczoraj wleciał pierwszy fryzjer. Ogólnie roślina ma się chyba dobrze, aczkolwiek martwią mnie te liście. Powinny być chyba bardziej zielone i na całej powierzchni? I jak widać na jednym foto jakieś żółte plamki takich liści jest może z 3-5 na całym krzaku. Czy to coś poważnego. Kupiłem pk13/14 i boost'a. Kiedy zacząć lać boost ? I jak to jest z PK, canna zaleca lać z boostem tylko nie wiem czy przez cały ten okres aż do flush ?

OG-25 dzień, od 2 dni jedna z nich ma LST ponieważ ma szczyt xd , druga natomiast go nie ma. Podrosła do pewnego momentu i zaczęła się rozgałęziać. Nadal trzymam obie zobaczymy co będzie.

Do namiotu już wleciał filtr ale wentylator nie jest jeszcze włączony ponieważ nic nie czuć, a warunki w box są (TEMP: 25, WILG: 80%)ok wiec szkoda prądu.

Mam 2 mars'y ale jednego pożyczyłem znajomemu żeby jego panny lepiej doszły bo zaraz ma ścinkę i OG doświetlam jakąś chińska ledową zarówką

Jakieś sugestie? Ktokolwiek, cokolwiek bo straszna cisza z waszej strony

00.jpg

01.jpg

02.jpg

04.jpg

05.jpg

06.jpg

07.jpg
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,959
Buchów
20,937
Odznaki
5
Spryskac to solą epsam
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
dolomit to sobie mozesz na polu z kukurydza podawac

Polecam panie doktórze samemu badanie zrobić na głowę głównie i zdobyć opinie lakarską czy aby 2 dupy ci się nie trafiły zamiast dupy i głowy. Mundryś strasznie jak widze i w wujka Dobrarada sie bawisz tylko ci cos nie idzie bo to farmazony straszne.
 

michal9125

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2015
Postów
41
Buchów
2
Jak to rozrobić? Wyczytałem ze 3 gramy na 1 litr wody. 2 dni z rzędu tak opryskać i za tydzień powtórka.
 

doktorrafal

Well-known member
Rejestracja
Sie 14, 2020
Postów
116
Buchów
0
Polecam panie doktórze samemu badanie zrobić na głowę głównie i zdobyć opinie lakarską czy aby 2 dupy ci się nie trafiły zamiast dupy i głowy. Mundryś strasznie jak widze i w wujka Dobrarada sie bawisz tylko ci cos nie idzie bo to farmazony straszne.

hahahaha wes idz posadz sobie pomidory i ogórki. końskie gówna tez dajesz do ziemi ?
 

michal9125

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2015
Postów
41
Buchów
2
Gdy ja będę sypał gówno nietoperza do kokosa to Ty WEŚ skocz po słownik ;)
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,547
Rozwiązań
2
Buchów
15,671
Dobra doktor, starczy już tych twoich farmazonów i obrażania innych, nara :salut:
 

To se ne vrati

New member
Rejestracja
Lip 29, 2020
Postów
3
Buchów
0
Akurat bezsens dodawania dolomitu w uprawie indoor jako źródła magnezu to nie farmazon. Podobnie jak dodawanie sypkiego astvitu, który rozkłada się 3 miesiące. Co innego outdoor na początku sezonu. Wewnątrz dolomit tylko jako względna stabilizacja ph podłoża.

@ michal9125
Siarczan magnezu dolistnie w stężeniu 5%, ale zalecane jest stosowanie doglebowe. Chyba, że musisz działać szybko.
 

michal9125

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2015
Postów
41
Buchów
2
Akurat bezsens dodawania dolomitu w uprawie indoor jako źródła magnezu to nie farmazon. Podobnie jak dodawanie sypkiego astvitu, który rozkłada się 3 miesiące. Co innego outdoor na początku sezonu. Wewnątrz dolomit tylko jako względna stabilizacja ph podłoża.

@ michal9125
Siarczan magnezu dolistnie w stężeniu 5%, ale zalecane jest stosowanie doglebowe. Chyba, że musisz działać szybko.

Rozumiem. Dzięki za wskazówkę. Już zamówiłem w niedziele będzie to zrobię jej herbatkę
 

michal9125

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2015
Postów
41
Buchów
2
Spryskac to solą epsam


Widzę chłopaki że ogarniacie temat, więc trochę was muszę podpytać co i jak.

Sól epsom to jest siarczan magnezu, który objawia się tym co widać na moich roślinkach. To jest jasne ale trzeba znaleźć przyczynę, która leży prawdopodobnie w wodzie. Moja czysta woda ma pH 6,2, z suplami A i B ma około 6-6.1. Sprawdziłem EC i PPM. PPM nie ogarniam, więc na tym się nie skupiam ale wrzucam fotkę.

Mój miernik wskazuje 119Îźs/cm x 0.001 = 0.119 ms/cm co daje w zaokrągleniu EC 0.2, które dla naszych panienek powinno wynosić 0.4-0.5.


Jak przyjdzie sól to oczywiście zrobię im herbatkę ale to tylko chwilowe rozwiązanie, więc postanowiłem zamówić "CALMAG AGENT" od canny, który będę musiał teraz stosować przy każdym podlewaniu do końca uprawy jak i w każdej inne dobrze rozumiem? Jeżeli tak to stosować go przed dodaniem A,B i innych supli np, boost, pk13/14 czy po dopiero na sam koniec sprawdzając jednocześnie pH wody?

CB247F26-3EFC-42A1-9EF3-B487EC0F37B4.JPG
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,959
Buchów
20,937
Odznaki
5
Jak zamówiłeś calmag to soli epsam nie potrzebujesz. Spryskac calmagiem i będzie git
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół