nasiona marihuany

[AF][Mars SP250 led][0,4m2] " Trzy małe świnki "

Wyszukiwarka Forumowa:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Wszędzie da radę, kwestia odpowiedniego pakowania. Myślisz, że norweski rząd skanuje każda paczkę aby znaleźć kilka nasion o średnicy 1-2mm? :p
 

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
Jak gadałem z moim przewoźnikiem przed wysyłką to 80% samochodów z paczkami idzie na kontrolę towaru, nie mówię że się nie da, bo już nowe już rosną :dancee:
Rodzina mi taką paczkę przygotowała, że nie było szans tego znaleźć :D pudło z jedzeniem i innymi produktami. Dorzucili jeszcze żarcie dla ptaków. Ojciec z matką się za to zabrali, wkrętarka, 3-pak kolb z jedzeniem dla ptaków, były nawet w 3 różnych smakach /kolorach (swoją drogą lekka przesada, ptaki to mają życie). Wszystko opisane jakie odmiany znajdę w danej kolbie. Dodam, że rodzice to już po 60tce są :D ale umysł mają otwarty dzięki Bogu :)
 

Balin89

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2019
Postów
60
Buchów
2
To fajnych masz rodziców U mnie jak się padre skapnął co w piwnicy rośnie to była ofiacialna egzekucja mojego pierwszego auto AK 47 No par to było z 10 lat temu no i piwnica była Fatra

A jak tam twoja Amnezia skosiles ??
Ja mam jeszcze swojej trochę w słoju z poprzedniego i muszę powiedzieć że dopiero parę dni temu z miesiąc będzie jak w słoiku siedzi( codzien otwierana ) nabrała smaku i obudziły się wspomnienia z Holandii mmm tak to ten smak i zapach z dawnych lat. A i efekt może nie morderczy ale równie przyjemny i co ważne można coś pokombinować
 

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
A jak tam twoja Amnezia skosiles ??

Nie ruszałem, póki co żadnego bursztynu jeszcze nie ma, chociaż szukałem jak mogłem heheheh .
Liście już nie pierwszych lotów, ale jakoś to jeszcze wygląda. Zresztą sami ocenicie.. :) Ostatnio dosyć obficie wysypało nowymi włoskami na wszystkich topach, a myślałem, że kończy bo przez chwile tak to wyglądało...


UP 73 dzień

od ostatniej aktualizacji minęły 2 tygodnie, na Amnesie nie mam co narzekać, puchnie, a paluszki się kleją. Jeszcze może tydzień i zacznę lać samą wodę.















na ostatnim zdjęciu nowe rozdanie. zrobiłem Lst, rośliny idą równo, zobaczymy jak długo. problem z nimi jest jeden od 20 lipca do 8 sierpnia mam urlop. Będę się starał zostawić je pod czyjąś opieką , ale biore też opcje, że będą musiały wylądować na placu, czas pokaże. Więc wstrzymam się z fotorelacją, bo nie jestem pewien co z tego będzie. Jak wrócę, a będą całe to zrobię fotorelacje, zdjęcia robię, wiec streszczę wszystko:)

pozdro
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
[MENTION=21715]ALTARE[/MENTION] te nowe to te czarne odmiany ?
 

Balin89

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2019
Postów
60
Buchów
2
UP 73 dzień

od ostatniej aktualizacji minęły 2 tygodnie, na Amnesie nie mam co narzekać, puchnie, a paluszki się kleją. Jeszcze może tydzień i zacznę lać samą wodę.

pozdro

Po moim ostatnim grow założyłem sobie, że przy tym przestaje lać nawozy właśnie w okolicach 73-75 dnia i płukać przez tydzień czyli jakieś 3 do 4 podlań. Z ostatnich moich badan wynika, że przy doniczkach 5,7 l czy plukalem tydzień czy dwa w smaku nieodnotowalem żadnej rożnicy. a po 80 dniu roślinki praktycznie już przestały rosnąć i wodę przyswajały w minimalnym stopniu. Ale to tylko moje spostrzeżenia ?

A co do nowych panienek to opcja na zewnątrz i do tego jakis automat do podlewania i powinno być ok tak żeby nie trzeba było angażować osób trzecich.

A tak z ciekawości jak wysoka jest twoja Amnezia ?
 

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
[MENTION=21715]ALTARE[/MENTION] te nowe to te czarne odmiany ?

Tak, dokładnie to Babushka, Chocolate Diesel i Black Cream która lekko się wyróżniała czerwonymi elementami łodygi i liści od 1 dnia..
[MENTION=93076]Balin89[/MENTION] specjalnie zmierzyłem:) ma 50 cm, to jest automat jakby co, trochę roztrenowany. W najnizszym punkcie wysokość mojego boxa to 1 metr, w najwyższym 130m, łodyga leży prawie poziomo na ziemi, doniczka 18l
Dzięki za radę z tym outem, coś w tym jest.
 

Balin89

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2019
Postów
60
Buchów
2
[MENTION=93076]Balin89[/MENTION] specjalnie zmierzyłem:) ma 50 cm, to jest automat jakby co, trochę roztrenowany. W najnizszym punkcie wysokość mojego boxa to 1 metr, w najwyższym 130m, łodyga leży prawie poziomo na ziemi, doniczka 18l
Dzięki za radę z tym outem, coś w tym jest.

Haha dzięki za pomiar ;) to faktycznie przy takiej wysokości to trzeba hardcorowo panny giąć ale wygląda bardzo fajnie krępa i soczysta :) Trzymam kciuki żeby dobrze siadło na wadze i smaku :)

Ps. Dzięki za bucha. Szukam jak tu się odwdzięczyć ale nie widzę opcji dawania Buchow no chyba że jeszcze nie mogę.
 

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
Już tuż tuż hehe
trymowania:pop: w h*j...

No i wykrakałeś:)

Wczoraj na chillu w 2 osoby 3h i jestem gdzieś w połowie roboty. Nie spodziewałem się, że tyle tego wyjdzie:D. Ruszam za chwilę z resztą, zrobię wieczorem update:D
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
Widać właśnie że dużo liścia ale tam jeden to bajka weź wytrymuj ze 20 hehe
Poka susz jak wyschnie.
 

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
up 80 dzień

Bajka z Auto Amnesia Haze dobiega powoli końca... przedostatni rozdział... w piątek to jest 78 w dniu od wyjścia rośliny na świat została ścięta. Można by jej jeszcze spokojnie dać tydzień, ale za 2 tygodnie wypada mi urlop, więc nie chciałbym zostawiać niedosuszonego palenia na 3 tygodnie. było sporo trymowania, w pierwszy dzień udało się ogarnąć z 65% które już w piątek poszło na siatkę. Wszystkie łodygi zostały wy***ane, wszytko podzielone na bobki.








Trzy zdjęcia małego dzielnego topka, któremu dałem szanse







Zrobiłem wstępne ważenie mokrego, biorę pod uwagę, że roślina nie była mega przesuszona. Na plus działa to, że samo ważenie odbyło się po 16 godzinach, gdzie połowa była ogarnięta. Wiaderko na zdjęciach ma 5l+ rant, a pepsi 1,5l

tu są tylko duże topy wyszło 395gr ( mokre!)



a tu male topy 86gr (mokre)




a tu wszystko razem jakieś 481gr mokrego, zapomniałem o topie na lampie ale co tam:)







Ogólnie roślina przerosła moje oczekiwania, topy są twarde, ładnie oblane żywicą. O efektach ciężko jeszcze się wypowiedzieć, z wczesnych obserwacji to działa bardziej na umysł niż ciało, nakręcająca bania, pełna pomysłów...

Jak palenie będzie suche, należycie zważę i zrobię ostatni update z wagą.

Dzięki za wszystkie buchy! i widzimy się przy ostatnim ważeniu:)


dla ciekawych parę zdjęć "maluchów"





Babushka chciała sobie sama odciąć szczyt, po lst zaczęła odcinać sobie szczyt o "trututkę". Plastikowa opaska była juz w połowie łodygi, ale jak widać, że po kilku dniach nic jej nie jest. Koniec używania tego do LST.



... za namową Amnesi postanowiłem zrobić odstraszacz na wszystkiego typu szkodniki :meksyk::meksyk:
 
Ostatnia edycja:

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
KONIEC

Uprawa Auto Amnesia Haze od R.Q.Seeds całkowicie na plus! Nie miałem większych problemów, doszła w 78 dni, a plon... no właśnie przejdźmy do sedna. Plon wysuszony wylądował w słoikach. Na zdjęciach w czterech litrowych słojach, ale topy uciśnięte były za mocno, wiec przepakowałem do 5 i teraz curring.
Wynik jakiś obłędny, moim minimum było 50g - równowartość tego co włożyłem w box, odżywki, lampę itd.. Waga pokazała 160.3 gramy! Palenie było już kruche wiec musiało wylądować w słoikach. Myślałem może, że po nocy w słoiku wyjdzie jeszcze wilgoć i zmiękną czy coś, ale są jak były.









Dzięki za za pomoc i odwiedzanie fotorelacji!:) na pewno nie ostatnia ;)
:meksyk::meksyk::meksyk::meksyk::meksyk::meksyk::meksyk:
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Chciałam zrezygnować z automatów, ale żeś mnie ta amnesia zachęcił.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół