nasiona marihuany

[AF][Mars Hydro 300W LED][120x120x200] - Cinderella 99[AF] i Cookies Gelato

Wyszukiwarka Forumowa:

SzybkiBen

Member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
10
Buchów
0
Stworzyłem nowego posta ponieważ tamten posiada jakiś błąd tutaj moja nowa relacja z fotkami :) Zapraszam



ROŚLINY

Dwa kopciuszki Cinderella 99[AF] i Cookies Gelato



BOX

HomeBox Ambient rozmiary 120x120x200



OŚWIETLENIE

typ [HPS,CFL,LED], moc lampy (ilość wat)?

Lampa Led od firmy MarsHydro Model:TSW2000 Moc:300WAT
Powieszona 90cm nad szczytem roślin Lampa podkręcona na 100% nie wiem czy to dobre ustawienie jeżeli ktoś ma jakieś doświadczenie z tymi lampami to proszę o rady :)



MEDIUM

~ Jaka donica, w czym uprawiasz ?

Gelato będzie uprawiany docelowo w ziemi allmix od biobizz wcześniej przygotowaną według instrukcji BioTabs. Jak na razie siedzi sobie w lightmix wymieszany dokładnie z jedną garścią allmix .
Jeżeli chodzi o C99 to będę uprawiać w hydroponice (DWC) na ten moment kopciuszek siedzi sobie w kostce z waty mineralnej obsypane kermazytem oraz umieszone w małym kubku torfowym . Obydwie Panny są w małym propagatorze .



WENTYLACJA

- jaka? ilość wat(m3/h)

Posiadam 3x wentylatory kanałowe oraz 3x Clip-fan 20,20,16WAT
1. Firmy AC INFINTY
Model:CLOUDLINE T6
Maksymalny pobór mocy:64W
Średnie zużycie energii:38W
Przepływ powietrza:683 m3 /h

2. Taifun TT100 R1V
Pobór mocy: 21/33 W
Maks. wydajność: 145/187 m3 / h

3.Zwykły mały o średnicy 100mm nie mam specyfikacji
Wentylator numer 2 i 3 doprowadzają świeże powietrze. Wentylator numer 1 wyciąga powietrze podłączony jest pod filtr prima klima eco-line 700 m3/h




NAWOZY

~ Jaki masz arsenał? jak zamierzasz je stosować?

Gelato chciałem spróbować organicznie firma Biotabs . Będę postępować zgodnie z instrukcja.
StarterKit:
Bacterex
Mycotrex
BioTabs
Orgatex
Startrex
oraz Bio Rhizotonic od Canny jako dodatek jeszcze nie wiem czy ma to jakiś sens ale na ten moment używam tylko Bio Rhizotonic i Great White Shark do podlewania i karmienia 3 razy dziennie przez liście psikam tym delikatnie na liście i łodygę. Myślę że 1tydzień lub 2 w tym kubku i będę przesadzać wtedy do ziemi odpowiednio przygotowanej według instrukcji od BioTabs i wtedy najlepiej będzie zrobić kompost i tylko tym podlewać. Co sądzicie w ogóle o tym wszystkim?
Moim zdaniem jest dobrze po roślinkach widać że jest im dobrze u mnie jak się uda dam zdjęcia jak to wygląda.



WARUNKI

- temperatura, wilgotność...

~ Temperatura w boxie to 27 stopni oraz około 60% wilgotności więcej na ten moment nie potrzeba tak myślę
~ Temperatura w propagatorze 28 stopni 90% wilgotności
~ Temperatura w pokoju 25 stopni 55% wilgotności przy jednym uchylonym oknie

Co do temperatury i wilgotności myślę ze na razie jest dobrze nie wiem ogólnie jak to powinno wyglądać w nocy kiedy mają zagaszone światło czyli o godzinie 00:00 na ogół są małe spadki temperatury w boxie pomyślałem dziś że uchylę jedno okno i zobaczę proszę też o jakieś rady co do tej kwestii.


OGÓLNE

założenia, plany, modyfikacje...

Moim założeniem jest aby uprawa zakończyła się sukcesem planem jest aby roślinki były od pierwszego dnia pod światłem 12/12 czyli od razu jak w fazie kwitnienia chcę spróbować już zacząłem jest 3 dzień rośliny mają się dobrze nie wiem tylko co do kwestii tej lampy,mocy,wysokości kiedy te odżywki dawać w hydro no i ten kompost od compost tee mam wiele pytań mam nadzieję że pomożecie mi to ogarnąć . Będę starał być się aktywny na tym forum i zdawać relacje z mojej przygody !

Pozdrawiam wszystkich tu zgromadzonych i Dziękuję za każda informację !

















---------- Post Zaktualizowany 14:24 ---------- Data pierwszego postu 14:14 ----------

Nawozy do DWC to
Canna AQUA Vega i Flores
Canna Rhizotonic i RH BIO nie wiem który lepszy :D
Canna Cannazym
Canna CalMag
Canna Ph- pro Grow
oraz Mikoryza od Great White Shark
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,136
Buchów
9,856
Odznaki
10
Pie****ny namiot, 3 rośliny, w tym dwa auto i jeszcze lecisz od razu na 12/12? Podstawy u Ciebie mocno kuleją, jakiś poradnik dla początkujących przeczytaj.
 

Rumcajz

je**ć system niewolniczy
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
1,336
Buchów
10,322
Odznaki
7
No projekt tak bardzo hardcorowy, że z początku myślałem, że to jakis troll. A może jest? :D
 

SzybkiBen

Member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
10
Buchów
0
Nie wiem czemu miałbym trollować mój pierwszy raz także nie wymagam dużo od siebie może poleciałem po bandzie ale od przybytku głowa nie boli co nie .Jak na razie 2 rośliny bo czym więcej roślin tym więcej uwagi i tak wydaje mi się że z tym hydro mogę poleciałem ale chce się tym tu podzielić nawet jak nie wyjdzie kto nie ryzykuje ten się dobrze nie bawi tak myślę ;) W jakim sensie podstawy u mnie kuleją można troszkę więcej na ten temat z chęcią nauczę się czegoś nowego .
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,583
Odznaki
2
Chłopie szkoda świecić do trzech plantów. To namiot na 16 krzewów, zrób porządnie, szkoda czasu życia..
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Ten went jest za mocny na ten namiot, panel za słaby na tą powierzchnię. Vega może dźwignie ale na flo będzie lipa, tak jak patrze to od dupy strony się za to zabrałeś, było najpierw pytać potem działać no ale trudno, jak to mówią dont panic its organic hehe :uff:
Zdejmij filtr bo póki co tylko go zajeżdżasz niepotrzebnie, te 3 wariatki zaczną pachnieć sałatą dopiero za jakiś miesiąc przypuszczam więc nie ma co tam filtrować póki co, zmień fotoperiod z 12/12 na 18/6 i jak masz jakieś pestki najlepiej sezony to kiełkuj z 10 i dorzucaj do tych Panien, jak to początki a przypuszczam że tak to pociśnij w ziemi, te automaciki na próbę w dwc ale całą reszte w glebę ładuj :p Ja bym tak robił bynajmniej, wiadomo że to hobby ale trochę siana w to włożyłeś to po ch*j robić z tego stówę jak można zrobić z 3-4 paki bez większego wysiłku?
Ps. te wenty wtłaczające przy takim kanałowym też są niepotrzebne imo, tym bardziej że lecisz na 300w ledzie i problem temperatury powinien Cię nie dotyczyć. Panowie na górze mają rację, odpal jakąś haszyszopedie i zaczynaj proces wchłaniania wiedzy bo są spore zaległości, pozdro ;)
 

SzybkiBen

Member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
10
Buchów
0
Mam jeszcze takie nasiona :
BRUCE BANNER F1 FAST VERSION - 1
Auto Zkittlez - 1
Euphoria CBD -
Power Plant - 1
Cheese XXL - 1
Critical Kush - 1
Frosty Gelato feminized - 1
Red Jack feminized autoflowering -1
Odpalę je wszystkie jutro wieczorem . Filtr już zdjęty. Lampa na razie niech będzie ta do flow jeszcze czas wiec uzbieram na lampę pod flow tylko teraz pytanie jaką . Co do wentylacji to jak już to kupiłem i mam będę korzystać a temepratura dochodzi do 30 stopni nawet więc woda w dwc będzie mi się gotować tak myślę . No Wziąłem się od dupy strony człowiek uczy się na błędach :)
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,136
Buchów
9,856
Odznaki
10
Albo sadzisz sezony, albo automaty - zdecyduj się, bo one potrzebują innych czasów świecenia. 30 stopni jest OK.
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Nie! Sezony albo automaty. Feminizowane albo regularne. Ogólnie jak to czytam to się wk***iam i zazdroszczę w jednym. Zazdroszczę bo nie mogę sobie pozwolić na taki namiot, a wk***iam bo ktoś kto ma te warunki bierze się za to od dupy strony. Nie ma podstawowej wiedzy, i będzie robił wszytsko żeby to spie****ić.

Najpierw poczytaj https://www.wiki.haszysz.com/index.php?title=Strona_głów

Potem z podstawową wiedzą zdecyduj się co chcesz uprawiać. Radze sezonówki. Potem do dzieła!
 

SzybkiBen

Member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
10
Buchów
0
Witam mały Update

Dzień 6

Jak widać dziewczyny coś marnie wyglądają nie wiem czym jest to spowodowane rosną ale powoli to mnie tylko dziwi.
Kolejne Panny też są w drodzę także będzie już lepiej . Lampe zmienię jak nadejdzie czas flow myślałem nad jakimś fajnym ledem ale nadal jestem w fazie poszukiwań odpowiedniego kandydata . Jeżeli chodzi o warunki jakie utrzymuje to temperatura od 25 do 30 wilgoc wynosi 60-90% roślinek nie podlewam tylko pryskam na liscie z Bio rhizotonic ph wody do karmienia przez liście wynosi 5.8 - 6.0 temperatura wody 24-25stopni . Jedna z łodyg wygląda całkiem dobrze jasny zielony kolor druga posiada troszkę ciemniejszą łodygę wygięte liście do środka oraz delikatnie widać na kolejnym pięterku którego nie widać na zdjęciu coś brązowo-zółtego nie wiem sam . Wydaje mi sie ze podałem w miarę duzo informacji . A jeszcze jedno Lampe obniżyłem do około 60cm od szczytu rośliny moc 100% była przez jakiś czas ale coś mnie ruszyło żeby zmiejszyć na 75% . Co do wysokosci i mocy oraz ilosci lumenow i wszystkiego jestem jeszcze slaby ale czytam probuje . Daje zdjęcia sami ocencie



Tutaj ta łodyga różni się od tej drugiej

Łodyga #1



Łodyga #2



---------- Post Zaktualizowany 17:20 ---------- Data pierwszego postu 17:19 ----------

Ta druga do Hydro lepiej wygląda a robię to samo i tu i tu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół