nasiona marihuany

[AF] Automaty MetalFana

Wyszukiwarka Forumowa:

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Nie bales sie sadzic na swoim polu?

Nie moje pole, rolnik u którego to sadziłem udostępnił mi kawałek pola praktycznie na środku, pole dość duże, ogrodzone, dodatkowo warzywa itd. Więc przez 90% sezonu nie było w ogóle widać moich krzaków. Pod koniec uprawy, jak już znikło trochę sadzonek warzyw to faktycznie, było widać moje krzaki, ale dalej ze względu, że były to automaty to mało ogarniętym potencjalnym obserwatorom z daleka ciężko było rozpoznać co to jest.
Czasami na takim polu jest bezpieczniej, niż gdzieś na łąkach, bo wiesz kto tam chodzi.
 

mariusz1357

Active member
Rejestracja
Gru 23, 2015
Postów
36
Buchów
0
Myślałem że to twoje bo widziałem na zdjęciu obok twoich panienek fasolke szparagowa a ją trzeba odbywać regularnie więc miałem podstawy żeby tak myśleć :D jakiś nie rozgarniety ten rolnik :)
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Nierozgarnięty? Kumpel rolnik, który wiedział doskonale co to za roślina. Ale punkt za spostrzegawczość co do roślinności na foto.

Ile sztuk wysiałeś ?

Nie pamiętam za dobrze, ale chyba na 1 rzut poszło ok. 25szt., ostatecznie po wywaleniu męskich i po tym jak parę nie wykiełkowało zostało ok. 12-13 szt. A przy drugim rzucie nie pamiętam ile wysiewałem, ale zostało ok. 10-12 żeńskich.

Edit:
EJ! Przecież ja to wszystko napisałem w 1 poście...
 
Ostatnia edycja:

mariusz1357

Active member
Rejestracja
Gru 23, 2015
Postów
36
Buchów
0
Nie doczytalem ze to kumpel :D
Co do roslinnosci jaka uprawia sie na polach to wiem duzo :D tyle jej juz posadzilem ze uhuhu ale teraz czas zasadzic piekna MJ :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół