nasiona marihuany

[AF][0,16m][192W LED] Lubię piwko i lubię Ziółko v3.0. 3xAuto Mazar 1x Auto AK47

Wyszukiwarka Forumowa:

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
śmiało podgoliłbym jeszcze, chyba że masz wilgotność w normie to też nie widzę takiej potrzeby.
Ten jeden mazar (prawy górny róg) jakiś taki blady, dałbym mu azotu. Pozdro!
 

lubiepiwko

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2019
Postów
123
Buchów
85
śmiało podgoliłbym jeszcze, chyba że masz wilgotność w normie to też nie widzę takiej potrzeby.
Ten jeden mazar (prawy górny róg) jakiś taki blady, dałbym mu azotu. Pozdro!

Właśnie się zastanawiam czego mu brak. Myślę że to nie azot bo dolne partie są ładne zielone a góra żółta. Może magnez? Ale nie ma plamek i coś tam calmagu dawałem. Następnym razem dam większą dawkę calmagu i w nim jest też azot. Może za dużo światła było? Teraz jest już 100w i 10 000 lumenów więc i tak więcej niż optymalnie. Może plamek nie ma bo to początek niedoboru magnezu? Sam nie wiem.
 
Ostatnia edycja:

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
Właśnie się zastanawiam czego mu brak. Myślę że to nie azot bo dolne partie są ładne zielone a góra żółta. Może magnez? Ale nie ma plamek i coś tam calmagu dawałem. Następnym razem dam większą dawkę calmagu i w nim jest też azot. Może za dużo światła było? Teraz jest już 100w i 10 000 lumenów więc i tak więcej niż optymalnie. Może plamek nie ma bo to początek niedoboru magnezu? Sam nie wiem.

Miałem na myśli mazara w lewym górnym rogu :D
 

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
Jak doły zielone to może niedobór siarki? Roślina się wtedy wybarwia na żółto, zaczynając od górnych pięter :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół