nasiona marihuany

Absynt dla nas

Wyszukiwarka Forumowa:
K

khaaaaaaaa

Guest
przeciez w kupnym absyncie jest za malo piolunu i innych ziolek, zeby poczuc cos wiecej poza na***anie trzeba go zrobic samemu ze znacznie wieksza iloscia ziol i najlepiej zeby mialo 40% a nie 70% dla lepszego efektu
 

Atanazy Bazakbal

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
1,889
Buchów
10
Dodam od siebie że czeski absynt z prawdziwym nie łączy nic poza nazwą i obecnością alkoholu. To tani i kiepski shit dla turystów. A w Cieszynie to można utrafić jeszcze jakieś podróbki podróbek robione gdzieś w garażach po których można przestać widzieć na oczy(nie nie nie chodzi o great trip tylko ślepotę)

Tazio
 
G

Gość

Guest
W jakimś sklepie z dopalaczami i ziołami widziałam w notce o produkcie informację, że ich mieszanka w przeliczeniu na litr spirytusu zawiera 8-10 razy więcej thujonu, niż sprzedawane w sklepie i klepie. Nie sprawdzałam.
 

Bartoneee

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
121
Buchów
0
Heh polecam wam wpisać w google magicznyogród i znaleźć na tej stronie dział ekstrakty, mała, niepozorna buteleczka, wlewamy do litra spirytusu, dodajemy pół litra wody niegazowanej, umieszczamy produkt w butelkach, do lodówki na dwa dni i macie dobry absynt.

Ja osobiście po wyżej wymienionym napoju miałem inny odbiór światła, trochę inną psychomotorykę, ogólnie było inaczej niż po zwykłym alkoholu, to wiem na pewno.
 

mlody1989

Banned
Rejestracja
Mar 18, 2008
Postów
138
Buchów
0
Powiem wam jak sie pije absynt, bierzesz lyzeczke do herbaty, nabierasz cukru, polewasz ta lyzeczke absyntem i podpalasz, cukier jak juz troche sie przepali to wrzucasz go do kubeczka z nalanym absyntem, mieszasz i pijesz. Pilem absynt zielony, czerwony i niebieski, efekty raczej jak po wodce choc moze minimalnie jest inaczej ale to raczej placebo, absynt ma to do siebie ze czesto sie po nim film urywa i mozna robic glupie rzeczy.
 

zielonogłowy

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2006
Postów
125
Buchów
0
Powiem wam jak sie pije absynt, bierzesz lyzeczke do herbaty, nabierasz cukru, polewasz ta lyzeczke absyntem i podpalasz, cukier jak juz troche sie przepali to wrzucasz go do kubeczka z nalanym absyntem, mieszasz i pijesz. Pilem absynt zielony, czerwony i niebieski, efekty raczej jak po wodce choc moze minimalnie jest inaczej ale to raczej placebo, absynt ma to do siebie ze czesto sie po nim film urywa i mozna robic glupie rzeczy.

W takim razie nie piles prawdziwego absyntu.
 

mlody1989

Banned
Rejestracja
Mar 18, 2008
Postów
138
Buchów
0
A moze bo te wszystkie absynty pochodzily ze sklepu z alkoholem ze slowacji i z czech. Robionego wlasnorecznie nie pilem.
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
nie wiem czy ktoś Was widział film "z piekła rodem(From Hell)" z johny deepem w roli głownej.. walił tam absynt ale dodawał do tego już nie pamiętam co... jakiś środek na bazie opium jest za***iscie pokazane jak sobie to przyżądza i jak "goni smoka" hehe polecam ten film wszystkim zarówno ze względu na absynt hehe jak i samą rolę deepa... PEACE!!
 

MasterYoda

Loading...
Weteran
Rejestracja
Paź 30, 2010
Postów
2,403
Buchów
5
Znalazłam w necie coś takiego http://www.sklep-ballantines.pl/Absinth_Rodnicks_Cannabis_07L-2806.html . Może ktoś testował?
Nie podejrzewam psyhoaktywności, ale butelka ładna i pewnie zawartość dobra.

Ja pilem juz sporo rodzajow absyntu, ten co na zdjeciu ma posmak anyzkowaty , ziola raczej tam nie czulem. Kupilismy kilka odmian i roznych mocy nawet 85% :sunny: ktoregos razu na ibizie , w hiszpani tanie sa i robia super robote... Mam do dzis jeszcze z ostanich wakacji calkiem spory zapas zreszta dzis zapodam tu pare fotek , mam taki jeden naprawde o smaku ziola ktory najlepiej mi podchodzi.
Ale najlepszy absynt jaki pilem to we francji tam robia najlepszy bezapelacyjnie, efekty naprawde niezapomniane. Stezenie piołunu i olejkow terycznych jes mega kozackie.

p.s. wszystko zalezy od sposobu picia a jest kilka dobrych :D Do ktorych trzeba miec troche wprawy :yeahh:
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
Osobiscie kiedys testowałem absynta jak koles z trasy przyjechal busem i zakupil ten trunek, wygladał jak plyn do mycia naczyn ciemna zielen:) Osobiscie nie polecam bardzo szybko sie po nim żyga:)
 
G

Gość

Guest
ja piłem absynt wiele razy bo niedaleko granicy mieszkam, a czeski najlepszy i nigdy nie wymiotowałem po nim
 

canneser

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2009
Postów
492
Buchów
1
ja robiłem podobnie jak fomoco , lub drink :

100ml absyntu
sprite
lód
limonka i cytryna
cukier

do szklanki wlewamy sete absyntu , na góre szklanki dajemy łyżeczke z cukrem nasaczonym kilkoma kroplami absyntu , cukier przepala sie i karmelizuje osładzając stopniowo absynt gdy większość cukru sie przepali ( nie należy go sypać zbyt wiele ) mieszamy energicznie pozostałości w absyncie w szklance , może sie zapalić ale wystarczy odciąc dopływ powietrza :) , potem dajemy dużo lodu , dolewamy sprite do pełna i wrzucamy limonke i cytryne lub jedno z podanych . bon apetit !

( proporcje dobrac do osoby... )
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół