nasiona marihuany

[600w hps, 1m²] 7x Red Hot Cookies, 7x Red Mandarine

Wyszukiwarka Forumowa:

2323

Well-known member
Rejestracja
Paź 12, 2016
Postów
133
Buchów
2
Witam w growlogu. Tym razem sądzę pestki od Sweet Seeds. Wszyscy dookoła pieją z zachwytu nad wszelkimi crossami z Cookies...więc chciałbym popjać i ja. A że lubię kolorowe odmiany stąd wybór padł na red hot Cookies od sweet seeds. Druga odmiana to Red Mandarine Fast Version z tego samego seedbanku. Jedyny plan jaki mam to pobranie klonów pod koniec vega w poszukiwaniu kolorowej matki. Może trafi się coś fajnego.

Box Secret Jardin 100x100x200
Hps 600w, żarówka Philips, blacha wing, balast lumatek z regulacją mocy
Wyciąg Prima Klima 220-360m³
Wiatrak mieszkający
Ziemia Cannabiogen Light mix 2.0
Poty 12x11litrów i 2x7 litrów
Nawozy od plagronu. Alga grow i alga bloom, green sensation, Power roots. Mam też trochę big buda z AN, jakiś CalMag etc, ale zasadniczo będę trzymał się plagrona
Pestki:
7x Red Hot Cookies
7x Red Mandarine Fast Version

Rośliny ładnie i szybko wykielkowały, na razie nuda...





Pozdrawiam!
2323
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
na metrze kwadratowym 14 plantów to bedzie ścisk, bede obcinał bo ciekawi mnie jak poprowadzisz to wszystko, trzymam kciuki, pozdro
 

2323

Well-known member
Rejestracja
Paź 12, 2016
Postów
133
Buchów
2
na metrze kwadratowym 14 plantów to bedzie ścisk, bede obcinał bo ciekawi mnie jak poprowadzisz to wszystko, trzymam kciuki, pozdro


Dzięki! W poprzednim grow miałem 16 roślin i to raczej sativ i jakoś się pomieściły Zabrakło dosłownie kilkunastu gram do 1g/w



 

2323

Well-known member
Rejestracja
Paź 12, 2016
Postów
133
Buchów
2
Mały up. Minął pierwszy tydzień życia roślin. Niewiele sie dzieje. Siewki trochę się wyciągneły, głónie jedno z fenotypów red hot cookies. Móglbym zejść trochę z lampą ale mam ponad 20C na dworzu i wtedy będzie problem z temperaturą. Zostaje tak jak jest, lada dzień zbudują zieloną masę (lol) i same się ogarną. Zacząłem lać power roots i alga grow, oba nawozy w połowoe dawki. Ph 6.0
Nuda

 

2323

Well-known member
Rejestracja
Paź 12, 2016
Postów
133
Buchów
2
Up po 2 tygodniowej przerwie

20 dzień uprawy. 48h 12/12
Warunki ok, podlewam litrem mieszanki (Power roots i alfa grow) na roślinę co 3 dni









Do kolejnego upu wyjmę lustrzankę. Jak na razie wszystko bezproblemowo, można powiedzieć że jestem zadowolony.
Pozdro
2323
 

2323

Well-known member
Rejestracja
Paź 12, 2016
Postów
133
Buchów
2
Mini update. Wszystko zaczęło kwitnąć, mandaryna już po 3 dobach 12/12, red hot Cookies dziś pokazały preflowery. Planty rosną w dobrym tempie, ładnie zapełniają boxa. Zacząłem im lać alga bloom
Temperatura 26C
Wilgotność 60%

24 dzień uprawy









Red Hot Cookies w głębi boxa, mandaryna pierwszy plan.
Pozdro 2323
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
na metrze kwadratowym 14 plantów to bedzie ścisk, bede obcinał bo ciekawi mnie jak poprowadzisz to wszystko, trzymam kciuki, pozdro

Ile na 1m2 wg. Ciebie jest optymalnie? Bo ja planuję 9 maks. 10 plantów w donicach po 11l (kwadratowe)
 

2323

Well-known member
Rejestracja
Paź 12, 2016
Postów
133
Buchów
2
Ile na 1m2 wg. Ciebie jest optymalnie? Bo ja planuję 9 maks. 10 plantów w donicach po 11l (kwadratowe)

Jak chcesz dac więcej wega to te 10 planów będzie ok. Ja sadze tak w sumie z braku czasu. Odpada mi trening, zaoszczedzam prąd a wynik praktycznie taki sam. Kiedyś dawałem 4-5 tygodni vega. Teraz wolę dać krótki veg a w skali roku zmieścić jeden grow wiecej
 

2323

Well-known member
Rejestracja
Paź 12, 2016
Postów
133
Buchów
2
Czesc! 13 dzień 12/12, 31 dzień całego grow.

Podlewamy 1litr na roślinę co 2-3 dzień. Dziś do alfa bloom 4ml/ litr dołączył big bud 2ml/litr. 3 Red Mandarine zaczynają pokazywać kolor, pistle zrobiły się fioletowe. Wszystko w normie, rośliny przestają sie wyciągać.







Pozdrawiam
 

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,395
Buchów
1,327
Odznaki
6
Siema.
Jestem ciekawy tych Red Mandarine.
Piekne sa,skad zamawiales?
Prosilbym o fotki bardziej szczegolowe wybranej sztuki Red Mandarine,ciekawe czy to tylko nazwa czy nawiazuje do smaku i zapachu topa.
Piekny zestawik.
Bede dogladal ,zdrowia.
 

2323

Well-known member
Rejestracja
Paź 12, 2016
Postów
133
Buchów
2
PanApokalipsa: pestki z lokalnego growshopu. Przy kolejnym upie wyjmę jedną i pstryknę fotki. Dość mocno się wyciągają, co do smaku, powinno być cytrusowo /mandarynkowe. Sweet Seeds twierdzą że to cross tangie z red poison af. Są growlogi na growdiaries i jakieś foty na seedfinder, wygląda ok i ludzie generalnie chwalą. Zdziwiłem się że nikt tego tu na forum nie sadzi, przynajmniej nie na ogolnym.
 

2323

Well-known member
Rejestracja
Paź 12, 2016
Postów
133
Buchów
2
21 dzień 12/12, bodajże 39 całego projektu.
Rośliny trochę przyglodzone, ale już zwiekszylem porcje alfa bloom, do tego pełna dawka big buda i ostatnie posłanie z odrobiną CalMag. Mandaryny wystrzelił w kosmos, myślałem że już przestały się wyciągać ale przez ostatni tydzień sporo urosły. Porozstawialem je po kątach A pod niższe problem podstawki tak żeby szczyty nie były ani zbyt blisko ani zbyt daleko od żarówki. Red hot Cookies ładnie zaczynają szronic, a 4 mandaryny bawić na czerwono/bordowo/fioletowo. Oba strony bardzo słabo pachną ale zauważyłem podczas usuwania dolnych ośrodków że liście i łodygi red Mandarine pachną intensywnie pomarańczą.









Wiem że mialy być foty mandaryny na solo...zrobie jak znajdę wolną chwilę
Pozdro
 

2323

Well-known member
Rejestracja
Paź 12, 2016
Postów
133
Buchów
2
Aloha!

63 dzień uprawy, 45 dzień flo.
Powoli zbliża się kosa, myślę że zostały Max 2 tygodnie, dlatego odstawiam nawozy i leję czystą wodę, on 6.0
Jako że nie było mnie chwilkę to pozwolę sobie wrzucić najpierw zdjęcia z minionych tygodni A potem aktualne foty.
Nie trafiłem. Na żadne czerwone pheno Cookies ale wynagrodzily mi to mandaryny, 4 panny od czerwieni przez fiolet do bardzo ciemnego odcienia fioletu z kulturą. Wszystkie mandaryny pachną bardzo mocno skórką pomarańczową/kandydatką. Cookies super oszronione, zapach troszkę kushowy, trochę dieslowy ale z mocno słodkawą nutką. Ogólnie całe flo szybko i bezproblemowo, żadnych jaj czy konkretnych niedoborów. Ilościowo też wygląda że będzie się zgadzać, ale niedzielnym skóry na niedźwiedziu.
Foty:











Aktualne:









Szczęśliwego Nowego Roku!
2323
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół