• Forum jest po aktualizacji silnika do Xenforo.

Niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, pojawiać się też mogą różne błędy lub niedociągniecia które należy zgłaszać w tym temacie

3 automaty, prawie 3 miesiące i końca nie widać..

Qczci

New member
Witam szanowne grono szamanów :). To moja pierwsza uprawa, chciałbym się was zapytać czy wygląda ok jak na automaty, wiek i lampę i czy coś z tego będzie ?. Roślinki bez treningu.

Sweet Skunk - 42 dni, lampa COB 50W
póki co tylko włosy jej rosną, sprawdzam pod lupą trichomy, ale jeszcze nie widać oznak pocenia się :(

Tatanka Pure CBD & Green Crack Punch - 50 dni, lampa COB 150W
delikatne włoski przy rozgałęzieniach na głównej łodydze, szczyty nadal łyse, rośliny ciągle regularnie pną się w górę za tydzień dotkną lampy ~160cm

Acelos

Jedność
42-50 dzień to prawie 3 miesiące ? Chyba po dodaniu :freak2: :D
One dopiero są w poczatkowej fazie FLO, na oko 2 tydzień, wszystko z nimi ok, chociaż ten SS wydaje się jakby miał światło za słabe/wysoko i taki wyciągnięty z cienkimi odgałęzieniami, a na tych sznurkach to tam pranie wieszasz czy jak ? :troll:
Cierpliwości kolego, na spokojnie :)
O jakie oznaki pocenia ci chodzi ?

Qczci

New member
42-50 dzień to prawie 3 miesiące ? Chyba po dodaniu :freak2: :D

O rany, rzeczywiście 2 miesiące, nie wiem czemu napisałem 3 :)

One dopiero są w poczatkowej fazie FLO, na oko 2 tydzień, wszystko z nimi ok, chociaż ten SS wydaje się jakby miał światło za słabe/wysoko i taki wyciągnięty z cienkimi odgałęzieniami, a na tych sznurkach to tam pranie wieszasz czy jak ? :troll:

SS ma mocno skupioną wiązkę światła i chyba wygląda na to że słabo z jednym COB zadowolić roślinkę. Odległość światła trzymałem zawsze ~30cm, obecnie jest 15cm, bo już nie mam jak podnieść lampy stąd też zabawa w sznurki i uginanie gałęzi, pierwsze odgięcie było dość niefortunne główna łodyga mi się załamała :( za nisko ją zawiązałem :(.

O jakie oznaki pocenia ci chodzi ?
miałem na myśli żywicę :)

Kurcze nie wiem co zrobić z SS w kwestii wysokości, uwiązać sznurek na kwiatach i odgiąć ?, czy przycinać ?, ile czasu jej jeszcze zostało ?

Top Bottom