nasiona marihuany

2x Shaman + Purple Maroc, 2nd time out

Wyszukiwarka Forumowa:

paczygibon

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
170
Buchów
0
zagrode im pie****nąłeś jak wybieg dla koni heheh

W pobliżu od chu*a Łosi, Saren, dzików itdd. Co ide na spot to rozganiam zwierzyne :D
Kolego byś podpowiedział a nie naśmiewasz się z zagrody, zagroda ma okolo 60cm wysokosci :D
Królu to zdjęcie profilowe to jest z Płośnicy? "OMEN"
 

$enior

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2014
Postów
353
Buchów
25
Raczej jak błotko dla świnek.
Asahi i biohumusy tu nie pomogą skoro korzenie zgniły.
Bierz jednego na próbę do jakiegoś wiadra czy h*j, w suchą ziemię.
 

paczygibon

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
170
Buchów
0
Raczej jak błotko dla świnek.
Asahi i biohumusy tu nie pomogą skoro korzenie zgniły.
Bierz jednego na próbę do jakiegoś wiadra czy h*j, w suchą ziemię.

Czy one zgniły to bym nie powiedział bo rośliny jeszcze pachną nawet wiec jestem jeszcze dobrej mysli, wyplukam im tą ziemie a raczej bagiennko, czy przeżyja czy nie, warto sprobowac.
 

paczygibon

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
170
Buchów
0
Byłem Pany nocą na miejscu podniosłem rośliny o jakieś 30cm w góre, korzenie wypłukane zobaczymy co to z tego będzie :D
 
Ostatnia edycja:

paczygibon

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
170
Buchów
0
Siema, czy ktoś może polecić mi spoko AFy? chce dokupić około 15-20 pestek ale nie wiem co, poleccie mi cos growerzy :spalony:
 

paczygibon

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
170
Buchów
0
UP
Tak więc Purple Maroc i jeden z Shamanów poszły na straty(przyszły rok zmiana spota) na ta chwilę został mi jeden shaman którego przesadziłem w inne miejsce i nie wspomniałem o mikrusie AK-472 (mikrus? W pierwszych dniach życia kiedy wyszedł nad ziemie ktoś przypadkiem wyrwal z korzenia małą sadzonkę, około 2tyg zakorzeniała się w wodzie, stąd powolny jej wzrost ale coś zawsze będzie ok. 2tydzień kwitnie) te które zostały na bagnach popsikałem asahi, dostały ukorzeniacz i biohumusa, przejade się za 2tyg i zobacze ale zapewne nici bo kiedy zabierałem shamana to dwie pozostałe wyglądały tak jak by już nie żyły. Dziś przyjdzie mi 11 pestek AF, 10 Low Ryderów i 1 AK-472 więc czymś się pociesze. Poniżej kilka fotek:
Shaman
shaman.png

shaman_1.png

A tutaj mikrus AK:
ak.jpg

ak_1.jpg

Z FARTEM
 

adinexUK

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2014
Postów
442
Buchów
1
shaman to bardzo wdzieczna roslina w tamtym roku się przekonałem
 

mranubos

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2011
Postów
123
Buchów
63
co do tamtych roslinek moze to jakis kret czy inny szkodnik z ziemi wpie****a korzenie
 

Pikaczu

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2013
Postów
131
Buchów
1
---------- Post Zaktualizowany 05:29 ---------- Data pierwszego postu 05:28 ----------

[/COLOR]
Siema, czy ktoś może polecić mi spoko AFy? chce dokupić około 15-20 pestek ale nie wiem co, poleccie mi cos growerzy :spalony:

na wszystkie odmiany w tym roku jakie wziąłem z taniesianie, od ak think differenty white widow i wszystkie najbardziej znane i polecane najbardziej jestem zadowolony z gratisów super skunk auto, może dlatego że najszybsza odmiana są zaraz gotowe a reszta jeszcze dużo przed nimi ale spuchły lepiej niż się spodziewałem, i auto mazar też duże bardzo porosły
 

54ketsok

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
408
Buchów
0
Same zasieki dają radę przy takiej ilości zwierzyny czy walisz jeszcze jakąś chemię?
U mnie też tego multum i w zeszłym roku sarenki poradziły sobie z zasiekami i coś tam podjadły ***aniutkie.
 

paczygibon

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
170
Buchów
0
Zasieki wystarczają, jeden z shamanów został uratowany i jest w innym spocie, jutro wrzucę fotki, dziś dostały pożywkę plus asahi, wszystko idzie w dobrym kierunku, Shaman się rozrasta a AKacz powoli puchnie, co mnie zdziwilo duzo urosly odrosty dolne :/
 
Ostatnia edycja:

paczygibon

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
170
Buchów
0
Tak Więc AK ma 2tydzien flo i ma około 50cm przez przygody na samym początku zycia roslinki, dostaje pozywke z pk13/14, 1x asahi, biobloom, bioheaven
20170717_173011.jpg

20170717_173006.jpg

20170717_172954.jpg

Shaman fajnie zaczął sie rozkrzaczac ale i tak na wiele z niego nie licze bo jest spowolniony ale cały czas do przodu karmie go asahi, power roots, biogrow, bioheaven i podsypałem małą garść azofoski dziś pierwszy raz. Ma około 80cm ale jest nagięty na północ.
20170717_173123.jpg

20170717_173023.jpg

jjjjj.jpg





A Tutaj nowości może jeszcze dojdą, zobaczymy, 9x lowryder#2 i jeden ak-472
20170714_222501.jpg

20170717_172554.jpg
 

paczygibon

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
170
Buchów
0
UP
Siemano wszystkim, małe zainteresowanie ale trudno nadaje dla siebie xD
Tak więc z pannami sprawy maja się dobrze, wczoraj podlane i spryskane asahi, jedno pytanko odnośnie azofoski, co ile ją stosować, podkreślam, że shaman rośnie we wiadrze. Sypałem ostatnio tydzień temu i albo mi się zdaje albo poszedł ostro. Zdjęcia:






Tutaj mamy AK-472 który kwitnie 4 tyg ale nie jestem pewien.


Na koniec 7 dniowe lowryder's#2

Wiem, że fotki słabej jakości ale telefon nie jest pierwszej nowości, następnym razem postaram się o lepsze fotki. PEACE
 

paczygibon

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
170
Buchów
0
Siemanko, słuchajcie shaman puścił włoski to oznaka kwitnienia czy dał znać, że jest panna?

A tutaj byłem z kolega na jego spocie, pierwszy grow kolegi z roślinkami AutoDuck, trochę mało nasłonecznione miejsce wybrał bo nie miał czasu ale jak widać coś tam z tego będzie miał.



Tutaj druga szutka.


 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół