nasiona marihuany

2x Auto BB prawie PC box :)

Wyszukiwarka Forumowa:

Aspire

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2011
Postów
112
Buchów
0
Daj jej spokój ma dużo czasu żeby wyjść z ziemi.
 

PrawieNarkoman88

Active member
Rejestracja
Maj 26, 2012
Postów
40
Buchów
0
Yeah.
Roslinka tak mi sie zdaje ze wychodzi z ziemii bo widac "cos" takze gicior:)
druga roslinka rozwija sie mysle ze dobrze tylko troche sie wyciagnela bo zamalo swiatla wiec wczoraj pojechalem po zarowke .
do kompletu dolaczam zarowke osram 30w co daje 1920 lm swiatlo zolte i bedzie fajnie.
3 dzien roslinki

chu**wa jakosc ale postaram sie robic lepsze foty
a tu zarowka :spalony:


---------- Post added at 23:34 ---------- Previous post was at 11:26 ----------

chu*a do buzi:zjarany:
roslinka zaginela w akcji ale ch*j juz druga sie moczy i pojutrze w***ie ja do ziemi wiec jedna bedzie o 6 lub 7 dni starsza chu*nia chu*nia chu*nia no ale coz zrobic.
najgorsze jest to ze ta zarowka daje tyle ciepla ze temperatura w boxie wynosi 33C i piekarnik jednym slowem ale juz powalczylem i inaczej przymocowalem wiatraczki moze to cos da.
lepiej zeby wiatraczek wyciagajacy powietrze z boxa byl silniejszy czy slabszy od tego ktory daje powietrze??
jak rozumiem dajacy na dole a wyciagajacy na gorze bo gorace powietrze idzie do gory ??

---------- Post added 11-06-2012 at 10:26 ---------- Previous post was 10-06-2012 at 23:34 ----------

Dziwnie , wymienilem wentylatorki i teraz temperatura 10 cm od lamp wynosi 27-28C no ale to dobrze ,mysle ze roslinka rozwija sie prawidlowo.

4 DZIEŃ



---------- Post added 12-06-2012 at 15:46 ---------- Previous post was 11-06-2012 at 10:26 ----------

5 dzień



---------- Post added 14-06-2012 at 14:56 ---------- Previous post was 12-06-2012 at 15:46 ----------

nie wiem dlaczego ale cos mi sie u***alo na bani
fotki z 6 dnia moim zdaniem ladnie idzie:bounce:
6 DZIEŃ

 

Aspire

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2011
Postów
112
Buchów
0
Pamiętam jak moja roślinka taka była :spalony:

Zapraszam do mnie ;)
 

PrawieNarkoman88

Active member
Rejestracja
Maj 26, 2012
Postów
40
Buchów
0
2 roslinki
Jedna - 2 dzien
Druga - 8 dzien
fotki z 8 dnia ladnie sie rozrasta jest jeszcze w malej donicy kiedy przesadzic do docelowej??

 

Kazalkon

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2011
Postów
122
Buchów
0
Kiedy Ci pasuje, możesz nawet już, a równie dobrze możesz za pare dni.

Zaopatrz się w Asahi SL gdyż bardzo ładnie działa podczas przesadzania lub podczas innych operacji stresujących roślinność. 10ml wystarczy Ci na pare sezonów, w zależności ile roślin masz.
 

PrawieNarkoman88

Active member
Rejestracja
Maj 26, 2012
Postów
40
Buchów
0
tak tez wlasnie zrobilem niestety bez tego magicznego preparatu<joint>
oto system korzeniowy
 

Kazalkon

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2011
Postów
122
Buchów
0
Troszeczkę będzie się zbierać bez Asahi, ale da rade jak nie ma ***anych korzeni. Ładuj do ziemi i czekaj.
 

PrawieNarkoman88

Active member
Rejestracja
Maj 26, 2012
Postów
40
Buchów
0
Witam panowie czas na jakis mały up.
Nie mam ostatnio czasu dlatego dopiero teraz ale roslinka powiem wam ostro wy***ala zobaczcie sami.
Mysle ze sie dobrze rozwija i nie ma jakis brakow wiec jest gicior oby az do :harvest:
Jedna nazwiemy ja bb #1 ta ,ktora pierwsza przyszla na swiat czyli
11 DZIEŃ





a tutaj bb#2 5 DZIEŃ


Powiem wam ,że jak sie nachylisz i powąchasz to już paknie :freak:

---------- Post added 23-06-2012 at 17:02 ---------- Previous post was 19-06-2012 at 14:27 ----------

siema mam przypal i musze na 2 dni schowac growa do szafy tam temperatura dochodzi do 33C czy jest sens zeby lampy byly wlaczone czy lepiej zostawic ja w ciemni na 2 dni ?? prosze o szybka odp niedlugo up
dodam ze roslinka ladnie zapie****a
 

PrawieNarkoman88

Active member
Rejestracja
Maj 26, 2012
Postów
40
Buchów
0
Dawno nie bylo upa ze wzgledu na to iz nie mialem do niej dostepu. Dodam zdjecia za 3 dni wtedy bedzie bb#1 27 dzien i bb#2 21 dzien. Podlewne co 2 dni raz woda raz woda+biohumus rozwijaj sie dobrze zreszta sami zobaczycie. Troche czytalem o lst lecz moje pytanie czy warto w tych dniach.zaczynac lst czy juz odpuscic. Planowalem wega do 30 dnia lecz moge przedluzyc do 40 jesli to ma sens. Pozdro
 

Aspire

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2011
Postów
112
Buchów
0
Trochę możesz nagiąć zawsze może to pomóc.
Ps. Zapraszam do mnie, też auto BB już końcóweczka...:spalony:
 

PrawieNarkoman88

Active member
Rejestracja
Maj 26, 2012
Postów
40
Buchów
0
Czas na małego upa.
Dzisiaj fotki i lst zdjecia z
28 dzien Bb#1
22 dzien Bb#2


BB#1



BB#2






Mysle ze jest spoko :spalony:
 

PrawieNarkoman88

Active member
Rejestracja
Maj 26, 2012
Postów
40
Buchów
0
44 DZIEŃ , 38 DZIEŃ

witam, oto roslinki:)

bb #1











bb #2











Pytanko > jakie liscie moge poobcinac by swiatlo bardziej docieralo do odrostow??
Kiedy przelaczyc na 12/12 i podlewac plantonem
pozdro :)



---------- Aktualizacja posta 03-08-2012 09:41 ---------- Czas poprzedniego posta 31-07-2012 19:18 ----------

Witam wszystkich , po przerwie kontynuuje relacje .
Jakies gówna , mi sie w boxie pojawily i zniknely mam na mysli jakies robaczki ktore skacza byla mowa o nich na forum ale odkurzylem boxa i chyba je wytepilem , czy nic roslince nie zaszkodzi przez ich obecnosc? (nie wiem jak dlugo byly poniewaz po przyjezdzie do domu odrazu zaczalem dzialac) , poki co liscie niektore zolte ale daje rade roslina.


47 DZIEŃ bb#1

tak sie panienka prezentuje w boxie
chu**wa jakosc , zupelnie inna na telefonie






odwiązałem ją to odrazu cała do światła , chyba jade po planton i przelaczam na 12/12 chociaz gdzies czytalem moze to nie prawda ze automaty jak najdluzej jak najwiecej swiatla czyli alternatywna opcja w tym wypadku bylo by pozostawienie do konca w fazie 20/4
co o tym sadzicie



42 DZIEŃ bb#2
w boxie







pozdrówki <coolpalacz>
 

twojaMama69

Active member
Rejestracja
Lip 31, 2012
Postów
27
Buchów
0
Ja też tak czytałem że auto kwitnienie nawet przy 24h na dobę,osobiście bym zrobił 20/4.
 

PrawieNarkoman88

Active member
Rejestracja
Maj 26, 2012
Postów
40
Buchów
0
Witam , tak rosliny prezentuja sie na dzien dzisiejszy.
Jestem zaniepokojony gdyz jest juz 56 dzien a rosliny nie chca kwitnac , moze to wina nieregularnej zmiany oswietlenia (czasami zdazylo mi sie spoznic z wylaczeniem lamp o godzine) lecz nie jestem pewien.
Zaczalem podlewac je mniej wiecej tydzien temu co drugie podlanie nawozem do surfini (planton S) czytalem ze jest wporzadku jednak rozni sie od plantonu k lecz smialo mozna go stosowac. Leje na to flo ,a flo ani sladu.
Kazda roslina ma swoje tempo lecz 56 , 51 dzien nie za pozno?
Jakies porady co moge z nimi zrobic ? Lipa troche

BB #1 56 dzień




i głowny szczyt ,jesli to mozna nazwac szczytem..





BB #2 51 DZIEŃ









Co moge zrobic? Jestem troche zaniepokojony.. :zjarany:
 
G

Gość

Guest
nie pozostaje nic więcej jak czekać, u mnie na oucie tez sie nie spiesza z kwitnieniem... widocznie nie skonczyły jeszcze rosnąć...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół