nasiona marihuany

2 miejsca co lepiej

Wyszukiwarka Forumowa:

LemonMichu

Member
Rejestracja
Maj 5, 2020
Postów
10
Buchów
0
mam 2 miejscówki
1.na terenie nadlesnictwa na skraju lasu pełno pokrzyw obok pola uprawne miejcówka zasłonięta z 3 stron drzewami trudno się do niej dostac 400 metrów od najblizej drogi jednak to teren nadlesnictwa i przy wiezdzie do lasu jest napisane ze teren monitorwany. Mam ogarniete 3 wejscia do niej dwa przez wjazd do lasu, przy tywm wiezie jest napisane teren monitorowany , a trzeci przez wjazd do lasu i muszę przejśc pole
2. 150 metrów od najbliższego gospodarstwa domowego teren zasłonięty drzewami ,pokrzywy jadnak mniejsze niż na 1 miejscówce, łątwiej się do niej dostać ale jest bliżej mojej chałupy i tam nie ma ndaleśnictwa czyli też jakiś fotopłuapek mój cel to 3-4 autoamaty co kilka metrów od siebie. Co myślicie i co byście wybrali ?
miescóka numer 1 brzmi lepiej jednak to teren nadlesnictwa
 

Samogon

Banned
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
78
Buchów
0
mam 2 miejscówki
1.na terenie nadlesnictwa na skraju lasu pełno pokrzyw obok pola uprawne miejcówka zasłonięta z 3 stron drzewami trudno się do niej dostac 400 metrów od najblizej drogi jednak to teren nadlesnictwa i przy wiezdzie do lasu jest napisane ze teren monitorwany. Mam ogarniete 3 wejscia do niej dwa przez wjazd do lasu, przy tywm wiezie jest napisane teren monitorowany , a trzeci przez wjazd do lasu i muszę przejśc pole
2. 150 metrów od najbliższego gospodarstwa domowego teren zasłonięty drzewami ,pokrzywy jadnak mniejsze niż na 1 miejscówce, łątwiej się do niej dostać ale jest bliżej mojej chałupy i tam nie ma ndaleśnictwa czyli też jakiś fotopłuapek mój cel to 3-4 autoamaty co kilka metrów od siebie. Co myślicie i co byście wybrali ?
miescóka numer 1 brzmi lepiej jednak to teren nadlesnictwa


1 opcja 99,9 %-przypał,nie będe się tu zbytnio rozpisywał.

2 opcja trochę lepsza ale też w ch*j przypałowa

Ps.4 automaty mówisz,lepiej znaleść spota dalej ,dojechać sobie ale bez przypału...
Pozdro i z fartem mordo!
 

LemonMichu

Member
Rejestracja
Maj 5, 2020
Postów
10
Buchów
0
Równiez pozdrawiam. poszukam czegoś dalej, może coś w promieńu 5 km od mojej chaty tak żeby dojechać tam na spokojnie rowerkiem, 2 opcja już wykorzystam w ostateczności
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół