nasiona marihuany

Andromeda , MSxC99 , Mix ( ES x X )

Wyszukiwarka Forumowa:

Miqo

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2013
Postów
432
Buchów
2
no no szybko jakoś strasznie rozwijają . i topping hmmm widzę że andromeda 3 - listna się trafiła ?
ciekawe czy moje pxbbj dogonią twoje hehehea !<joint>
będę podglądał Pozd. i do the :harvest: end hehee
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
Up3

Znalazłem dziś chwilkę czasu dla roślinek . Wystawiłem kilkanaście sadzonek na dwór . Słońce świeciło . 20 * C wskazywały termometry za oknem . Zostały obficie podlane samą wodą .

Widać korzenie na dole doniczki , obornik pewnie też robi swoje ;)

Zrobiłem kilka zdjęć :













Tutaj mamy grupę przedszkolaków :





To czym pracuje :



Foliaczek - jeszcze nie startuje :)


 

czerczil

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2014
Postów
90
Buchów
0
No no no za***iście :D Oby pogoda dopisała i bedzie wszystko ok :D
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
Dzisiaj mały upek

Rośliny są na spotach od 12.04 - oczywiście nie wszystko tylko kilka Andromedek , MS x C99 , Nasiona Bigdoga i jedna siewka od trzeszcze .
Zakryłem je butelkami , aby uchronić je przed deszczem , przymrozkami , ślimakami i po to ,aby mogły dostać więcej słońca i ciepła .
Zostało jeszcze trochę roboty .
NxHK , PxBBJ , JH ,JH x FB ,NN już także rosną , myślę dosadzić coś .

Ogólnie to już jeden spot dokończony . To co tam będzie rosło .

8 x Andromeda
2 x MS x C99
3 x Bigdog seeds
1 x Osowe trzeszcze

Tutaj zdjęcia . Każde zdjęcie przestawia oddzielną sadzonkę .

















Butelki zaraz po sesji fotograficznej założone
 

Kai Greene

&#23567;&#36040;&#23020; &#21313;&#38754;&#22475;&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Wcześnie wystartowałeś, jak ci tego pogoda nie zniszczy to będą giganty. Ziemia taka jak byc powinna. Sadzonki także. Wszystko na +. Bede zaglądał napewno.

Piona
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
jak u Ciebie z temperaturą w nocy?

Temperatura w dzień coś osłabła . W nocy kurczowo trzyma się 3*C + , lecz też np dzisiejszej nocy kręciło się o 1,5 *C.
Mam nadzieję , ze wszystko pójdzie w górę ;)

Wcześnie wystartowałeś, jak ci tego pogoda nie zniszczy to będą giganty. Ziemia taka jak byc powinna. Sadzonki także. Wszystko na +. Bede zaglądał napewno.

Piona

Startuje bo by było za dużo pracy jak na raz . Staram się zapewnić jak najlepsze warunki dla sadzonek .
 
T

THE Unknown

Guest
Jeszcze ten tydzien jest zimny, jak to przetrwaja bedzie cud miod. Bede sledzil
 

1

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2013
Postów
652
Buchów
0
I jak tam Panowie u Was? Odgarnialiście łopatą śnieg z roślin :D? Ja w tym roku się nie napalam i lecę z tematem koniec maja, początek czerwca, może bedzie pare dzisów mniej na krzaku, ale pewna pogoda bedzie i więcej krzaków, które przeżyją.
Wniosek:
Wysadzisz wcześnie-licz się z częśscią strat, licz na duż plony
Wysadzisz później-mniej wega-mniejsze plny, za to większa część przetrwa.

Pozdrawiam
 

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
ano ciekawie - trzymam kciuki bo będzie grubo!
do harvestu zleci zanim się obejrzysz :queen:
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
I jak tam Panowie u Was? Odgarnialiście łopatą śnieg z roślin :D? Ja w tym roku się nie napalam i lecę z tematem koniec maja, początek czerwca, może bedzie pare dzisów mniej na krzaku, ale pewna pogoda bedzie i więcej krzaków, które przeżyją.
Wniosek:
Wysadzisz wcześnie-licz się z częśscią strat, licz na duż plony
Wysadzisz później-mniej wega-mniejsze plny, za to większa część przetrwa.

Pozdrawiam

Ja muszę sadzić bo nie wytrzymam psychicznie . :) Konopia da radę , gdybym miał na straty wysłać roślinki to bym je wolał zostawić w domu .
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
Up

Sprawy się mają tak , że rośliny przetrwały chłodne noce i przymrozek . Natomiast niektórym zaszkodziła im zbyt wysoko temperatura . Podczas kilku słonecznych dni słońce świeciło nawet 23 stopnie a rośliny miały narzucone butelki . Efekt tej głupoty widać na co nie których canabiskach .

Mam także 3 nowe spoty , które już skończyłem .

Spot 2
8 x Nepal x Hindu kush
8 x Andromeda
2 x Maroc +
2 x Maroc
1 x Fast bud x Jack herrer


Spot 3

2 x Passion #1 x Big bad john
2 x trzeszcze
4 x Jack Herrer

Spot 4

3 Andromeda



Prawdopodobnie coś odpadnie , chociaż nie chciałbym tego za bardzo . To tutaj zdjęcia z roboty spota2

Zaczynam tak :






Tutaj zdjęcia roślin :






Spot3




Spot 1






Teraz mały komentarz co do roślin :

PxBBJ , niby indi a liście jak jakaś luźna sati .
Andromedy - Nie które się spociły za mocno ;)

Komentarze miło widziane .
 

Miqo

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2013
Postów
432
Buchów
2
fajniutko ale z pxbbj niespodzianka chyba ? szkoda że u mnie nie pomyśli idzie :(
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
UP

Rozmieszczenie roślin na spotach uległo kilku zmianom . Głównym powodem tego były sarny , które zmusiły mnie do walki z nimi. Rozdeptały mi kilka Andromed , zjadły /rozdeptały kilka NxHK . Straty które ponoszę uzupełniam , nowymi sadzonkami - nie koniecznie tej samej odmiany .

Rośliny po przesadzeniu nie zostały podlane dobrze , i deko straciły na wigorze , lecz go odzyskały i cisną do góry jak kangury .
Wie ktoś co to za przebarwienia są na liściach Andromedy ? Dodam do tego , że rośliny posadzone z nasion tak się nie przebarwiają , tylko te przesadzone .
Zdjęcia zazwyczaj przedstawiają inną konopke :)






Ofiara sarny .



















Coś zamula , ale wyskoczy pewnie jeszcze ;)















Po ataku , ale żyje . Drugi passion tak samo wygląda , nawet blizny takie same .



Zbudowałem takie ogrodzenia , kiedy kilkanaście dni temu zaszedłem na spota i zobaczyłem obraz rozpaczy i zniszczenia . Muszę powiedzieć , że w połączenia z moczem , psią sierścią sprawdza się dobrze . Nie jest to jakoś szczególnie stabilne , ale zwierzyna to omija . Zakryłem ogrodzenia trzciną , co przy okazji wzmocniło mi ochronę .
Chciałbym zakupić siatkę (zieloną) wbić 4 paliki i ogrodzić . Jak na dziś to będę radził sobie tak .



Wracamy do domu ..

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół