nasiona marihuany

Kannabia

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
1,952
Buchów
0
widze ze sie tu moja fotorelka chwalisz ;] nie no zarcik;)
kurde no tak to jest z tymi auto od kannabi mataro blue powiem ze trzeba traktowac jak zwykle krzaki bardzo zdrowe i silne krzaki wielkie szychy dobra moc ja dalem troche dupy bo dalem malo ziemi ( bo mialy byc auto) ale i tak z 5 sztuk wytargalem dobrze ponad pol kilo ;) zbiory polowa pazdzienika,
nie czytalem o auto na ich stronie ale mam w tym roku pesteczki reg z tych krzakow i z tego co widze wygladaja identycznie jak stare dobre mataro na wegu ;] i szczeze baaardzo na nie licze hihi :D pozdro :bongo4:
 

dr.Chronic

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2012
Postów
195
Buchów
0
Mało ziemii, znaczy ile? Z folią czy bezpośrednio w dołku? Z góry dzięki za odp.
 
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
1,952
Buchów
0
normalnie do ziemi od kopa dawalem tylko ze glina to kotrzenie nie mialy gdzie pojsc i taka chu*nia wynikla ale krzaki i tak po poltora metra mialy :D dobrze bylo na prawde :D polecam ale na dolek minimum 50 L ziemi ja dalem 2 takie 25 L +/- 5 L wiadra ziemi moze wiecej ciut nie pamietam juz :) ale tak jak mowie zadne dziadotwo sie nie przyplaetalo zero plesni na koniec a szyszki byly wielkie :D kolega ktory mial 10 X mataro mial te krzaki w workach to mu na dwa metry chyba poszly bo sie tam wymienialismy zdaniami na ten temat :) ale wczesniej w donicach mial z reszta zobacz sobie kolega wyzej podal link do tej drugiej :) wszystko zalezy od ziemi im lepiej maja korzenie tym lepiej wyglada reszta ;) pozdroo
edt
Chaotycznie się wypowiadasz:p Nie do końca zrozumiałem, ale jeśli dałeś po dwa wiadra 25 litrowe na dołek to bardzo dużo. Jeśli dałeś na wszystkie 5 roślin, to też bez tragedii (10 l na teoretycznie afa). Ja daje po ok 12 litrów na automata. Pozdro!

przepraszam 15 L 2 wiadra ;) ale wiesz ze woda w objetosci nie rowna ziemi a to byly wiadra takie po farbie hyba ;) ogolnie dalem moze 100 L nie cale na 5 plantow...
u mnie wlasnie glina jest tak chu**wa ze nieporozumienie na spotach i trzeba sie ostro na***ac przy tym ... w tym roku ponioslo mnie i pojechalem po 80-100 L na dolek (jakies 60L kupnej + wlasnej takiej roboty i czarnoziem z lasu itd wymieszane z dolomitem xD ) wyszly takie doly ze cala noge wsadzalem do uda xD po 3 planty w jednym gdzie niegdzie (reg) i 80L dla moich pieszczoszkow purple maroc ;) mam tego w tym roku sporo tak ze spodziewam sie lepszych wynikow na koniec ale niezapeszac ;] mam chyba z 15 albo 20 crosow z mataro wiec tez bedzie ciekawie w tym roku :D zobaczymy jak to wyjdzie hehehe jest fotorelka bedzie up ze niedlugo to zapraszam :D
 
Ostatnia edycja:

dr.Chronic

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2012
Postów
195
Buchów
0
Chaotycznie się wypowiadasz:p Nie do końca zrozumiałem, ale jeśli dałeś po dwa wiadra 25 litrowe na dołek to bardzo dużo. Jeśli dałeś na wszystkie 5 roślin, to też bez tragedii (10 l na teoretycznie afa). Ja daje po ok 12 litrów na automata. Pozdro!
 

FYAH

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2011
Postów
236
Buchów
0
Pod te odmiany max auto od kannabi najlepiej dawać to co pod inne normalne odmiany bez af. To jaki dołek i ile ziemi kupnej zależy od tego jakie jest podłoże na miejscówce. Jak jest dobre to niekiedy wystarczy przeorać z azofoską i dolomitem i rosną jak po***ane, a czasami trzeba kopać 50L dół w glinie i wypełnić go czymś przyjemniejszym. Ja daje ok 10-14L na każdy miesiąc vega czy to in czy out.
 
D

delete

Guest
jak tam z automatami od kannabi , wlasnie lukalem na satindi i wyszly nowe automaty ktorych juz nie ma stanie , moze ktos cos o tym wie ? :) jak sie prezentuja? co nie ktore dzialania euforycznie posiadaja.
 
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
1,952
Buchów
0
szukam mataro blue auto (praktycznie to pol auto) lub podobnych z produktu kannabi zna ktos gdzies jakies namiary ??



edt
cannbis.fr.pl - brak ... szukalem
 
Ostatnia edycja:
S

ShelbyGT

Guest
quakemind

Polecam WhiteDomine (obecnie chyba brakło u quake'a) od nich. Bardzo dobre palenie.

Odradzam Diesla semiauto, jakaś chyba lipna partia bo sporo seedbankow je wywaliło na wyprzedaż. Sam miałem na ostatnim oucie dwa i dwa mutanty wyszły.
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
cannabis.fr.pl

zadzwoń i pogadaj to Ci ściągną pestki
 
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
1,952
Buchów
0
kupowalem wlasnie z cannabis.fr.pl dwa lata tamu i niewiem dlaczego na out 2012 ich nie wziolem
qakemind chyba je ma i to nawet z tego co pisza w dobrej ceniebo sam kupowalem za ponad 100 chyba
z poczatku wk*** ze nie auto ale jednak bylo warto:crazy: nic sie tego nie chwycilo ani plesn ani robactwo ;]
semi z kannabi za***ista sprawa !
pozdro
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
ściągałem od nich w grudniu 2012 - Power Skunk i La Blanca bez problemowo poczekałem 2 tygodnie i zadzwonili do mnie że pestki już są



te CD ;-) to one
 
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
1,952
Buchów
0
wiem wiem wlasnie za***iste te pudelka bez przypalowe ;) nawet jak komus przyjdzie do domu i tworzy ktos w chacie to zawsze moze pojsc kit ze plyta hehe duzo sklepow sie wycofalo przez ta dezinformacje jaka kannabia wprowadzila ... powinni tylko podpisy ludziom pozmieniac i gitara... no coz bede sie zaopatrywac to sie odezwe do kilku sklepow pozatym satindi ma tez dosc ciekawe odmiany ze splifa rowniez semi ;) najlepiej bylo by mi cale zamowienie zrobic w jednym sklepie zeby nie placic za przesylke znowu po kilka razy .....
LUTA jak ta la blanca wogole ?? ile tam wycisnoles z niej ?? ja z mataro z jednego nie schodzilem ponizej 100 z krzoka ;) jak plesn i robactwo ?? :crazy:
ile placiles wogole za pestki ze tak nieskromnie spytam ;P
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
4 sztuki miałem to co widzisz na foto to są trzy koło siebie. średnio z krzuna 100 g ale 2 były na 140g. Niesamowite topy ku**a kamień. Wbijaj na fotorelkę

https://www.forum.haszysz.com/1-outdoor-power-skun-passion-la-t65101.html?t=65101

sadziłem je trochę później jakoś w maju poleciały na out. Wszystkie rosliny startowałem w boxie te które poszły w połowie kwietnia miały juz 4 tygodnie czyli La Blanka poszła miesiąc później na spota. Miały problem z dojściem ciachnąłem je tydzień przed opadami sniegu w październiku a mogły postać jeszcze ok 2 tygodni. Początek flo ostatni tydzień sierpnia.

teraz działanie:

high za***isty 3 małe buchy z lufy i lecisz - eforyczny, towarzyski. Z blanta załatwiło się 5 osób. Chwalę sobie tą odmianę zresztą moi znajomi również :smokee:
wpadła mi promocja na cannabis.fr - przesyłka za free + paczka pestek Power Skunk + La Blanka 200 zł

co do robactwa i pleśni - robale zero ( nie licząc mikro ślimaków ) plecha ( pryskałem je dwa razy na flo topsinem) zainfekowała mi czapkę jednego topa i to wszystko reszta rośliny czysta
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół