nasiona marihuany

Paletki rozsadowe/produkcyjne

Wyszukiwarka Forumowa:

Cannabis_Whisky_Ananas

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2012
Postów
73
Buchów
0




Ktoś stosował ?
Jak wygląda poczatkowa faza wzrostu ? CZy rózni sie znacząco od wiekszych doniczek startowych (0,2 /0,5l)

Prosze o opinie tego sposobu kiełkowania oraz zdjecia takich młodych roslin
 

SalezjaN

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2012
Postów
46
Buchów
0
ja akurat stosuję takie coś. Różni się tym że korzenie mają mniej miejsca na rozrost przez co szybciej musisz przesadzać do docelowych doniczek. Ogólnie patent nie jest zły i według mnie oszczędny.


Edit: Początkowa faza wzrostu niczym się nie różni , wygląda to tak samo jak przy większych doniczkach , wystarczy to przemyśleć :)
 

Ofy

Well-known member
Rejestracja
Lut 1, 2011
Postów
882
Buchów
0
Ja w tym roku stosowałem... Ogólnie same plusy, wszystko w jednym miejscu, planty rosną normalnie. I o wiele łatwiej przetransportować je na spota, nie lata po torbie setka doniczek :sunny: Zdjęć niestety nie mam.

[...]korzenie mają mniej miejsca na rozrost[...]
To zależy jaką paletę sobie kupisz :) Są różne rozmiary.
 
D

delete

Guest
własnie dobre a na ile dni mogą byc sadzonki w nich.2 tygodnie to chyba za duzo w boxie to miec nie?
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
SSA44034.JPG


ja stosuje takie z komórką 7x7cm, trzymam je pod folią około 3-4 tygodni. czasami korzeń już przerośnie - ale to nic, roślina jest większa i z większych systemem korzeniowym ma łatwiejszy start bez ochrony tunelu.
 

Cannabis_Whisky_Ananas

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2012
Postów
73
Buchów
0
Stosowalem te paletki przy sadzonkach warzyw/kwiatów
Mam kilka rodzajów tych paletek: malutkie, srednie i duze kubeczki.
Widzialem jak korzenie przerastały doniczki,po przesadzeniu np. pomidora nie wykazywal choroby. Jedynie byl słaby kilka dni.

Oszczednosc ziemi, miejsca. Za***isty transport.
Moze w przyszlości kiełkowanie w tych paletkach stanie sie popularne.


wg mnie 2 tygodnie pod folią/ tunelem / szklarnią /okopem OUTlub w boxie krócej tydzien / 10 dni IN. Pozniej przesadzenie z poczatkiem / polową maja w docelowe dziury/ donice/ worki / kopce, co kto chce

Licze na dalsze opinie wysadzania w tych paletkach oraz fotki.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół