nasiona marihuany

ShortRyder 2x klopsodron

Wyszukiwarka Forumowa:

PowerPlant19

Well-known member
Rejestracja
Gru 16, 2010
Postów
165
Buchów
0
Metahalogen bardzo dobry na veg, sam stosuję i jestem zadowolony, dopiero na flo przekładam pod HPS 150W. Spokojnie wykożystasz tamtą puszkę, jak jest napisane na etykiecie, możesz kupić maks żarnik 400W proponuję PHILIPS MHN PRO każdy żarnik opisany na stronach producenta ilośc lumenów barwa itp. Szkoda, że tak późno zajrzałem...
 
D

delete

Guest
no właśnie szkoda bo mnie wszyscy wprowadzili w bląd że halogen się nie nadaje na uprawę. Dokupiłbym tylko żarnik i bym tanio na tym wyszedł a tak to wydałem 150 zł na HPS 400W z odbłyśnikiem niby dobra cena ale tak to bym miał taniej z halogenem
 

rijochin

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2010
Postów
139
Buchów
0
no właśnie szkoda bo mnie wszyscy wprowadzili w bląd że halogen się nie nadaje na uprawę. Dokupiłbym tylko żarnik i bym tanio na tym wyszedł a tak to wydałem 150 zł na HPS 400W z odbłyśnikiem niby dobra cena ale tak to bym miał taniej z halogenem

Pozdrawiam. Z tym hps dobrze wyszło, ponieważ MH są bardzo dobre na vega, ale zdecydowanie mniej wydajne niż HPS , mój MH 1000W daje tyle swiatła co HPS 600W.
Jeśli jedna lampa to najlepiej hps, a jeszcze lepiej z uniwersalnym spectrum.
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
HPS 400W PHILIPS

Przyszła paczka z tym HPS'em jest za***iście ciężki z całym osprzętem waży 10kg (tak pisze na paczce). Myślałem że będzie to wyglądało całkiem inaczej. Światło które on daje jest strasznie jasne, pomarańczowe takie razi w oczy trochę. Zrobiłem parę fotek oceńcie go.

FOTA 1


FOTA 2


FOTA 3


FOTA 4


Można do tego wsadzić np. żarówke 150w


Ten hps nie będzie używany do tej fotorelacji z SR'ami
 
D

delete

Guest
dzisiaj podlałem nawozem florovitem i ładnie przez jeden dzień do góry skoczyły. za parę dni dam zdjęcia jakieś.
założenie jest takie chce mieć plon jakiś na początek maja planty mają teraz 25 dni i ten większy puszcza 5 piętro powoli. i teraz pytanie kiedy mam na flo przełączyć? chce jeszcze po drodze zrobić lst
 
D

delete

Guest
koniec tej uprawy pc box został zdemaskowany przez moją matule. jednym słowem hu*nia można to zamknąć i dołączyć do niedokończonych fotorelacji chyba że znajde jakieś miejsce zastępcze na planty ale wątpie chyba będę musiał je spalić
 

lovely

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2011
Postów
406
Buchów
0
na outa ku**a wywwal ! chocby daleko ...

Niezła chaja jak matka znalazła boxa ?? też to przeżyłem masakra :]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół