nasiona marihuany

Zadaj Pytanie o uprawę marihuany na zewnątrz [Outdoor]

Wyszukiwarka Forumowa:

trufeel

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2010
Postów
116
Buchów
63
Które dokładnie? Bo jest 40l za 30zl albo podłoże do roślin balkonowych też po 30zl ale za 25l
Dobra jest ta do balkonowych.
Jest już wstępnie nawieziona i ma pętli.
Szukaj tej 50% lzejszej, ma dobry uchwyt ...
 

Shadow THC

Member
Rejestracja
Mar 18, 2020
Postów
19
Buchów
0
Witam Panowie. Zamówiełem 2x Amnesia Lemon i 2x Northern light fast version +critical kush ,cel wszystko gotowe max koniec wrzesnia. Prosze o jakies wypowiedzi odnosenie tych odmian. Rośnie mi około 2-3 tygodniowe af ak passion xl albo think different nie wiem dokładnie, jest pod butla na spocie ,pogoda moze myć rózna .Dość szyko wysiana ale to jest cel na poczatek wakacji, i w sumie do nauki. Proszę o pomoc jak pomóc temu af ,żeby udało się jej przetrwac. Dzisiaj poszła na spot 16 dni mozna powiedziec ziemia z biedry + spot + dolomit, 2 -trzy pietra.

---------- Post Zaktualizowany 20:24 ---------- Data pierwszego postu 20:19 ----------

po kilku dniach 3-4 mała dawka biohumusa i lst , prosze o jakies uwagi
 

WeraSknera

Member
Rejestracja
Mar 14, 2020
Postów
11
Buchów
0
Cześć wszystkim, wykopałam dołki i rodzi się pytanie.. kupiłam ziemie uniwersalną do kwiatów i warzyw(6,5-7,2) i ziemię do kwiatów ph (5,5-6,5), dałam do każdej substrat torfu 5.5-6.0 około 20%objetosci, i dodałam też obornik granulowany bydlecy i kurzy ale nie wiele, gdzieniegdzie szczypte dolomitu. Mam pytanie co jeszcze dodać do mieszanki żeby zmniejszyć wyjazdy na daleki spot? co na weg i co na flo? Przez ten obornik musi być nawożenie organic?
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Na moje to Ty już nic nie dodawaj. Ewentualnie dodałbym do medium hydrożelu, bo suchy rok się zapowiada. 1-2g na litr ziemii (średni granulat).
 

Erekcja

Well-known member
Rejestracja
Sie 22, 2017
Postów
89
Buchów
2
Siema warto sadzić gdzie rośnie trzcina? podobno większe ryzyko na pleśń jest
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Trzcinowiska to pierwszy teren gdzie szukają spotów.
Jak masz pewna miejscówkę to wbij szpadel i zobacz jak bardzo masz podmokły teren
Jesli jest sucho to można sadzić
 

bruce_lovely

Active member
Rejestracja
Kwi 6, 2020
Postów
30
Buchów
0
Witam Panowie. Zamówiełem 2x Amnesia Lemon i 2x Northern light fast version +critical kush ,cel wszystko gotowe max koniec wrzesnia. Prosze o jakies wypowiedzi odnosenie tych odmian. Rośnie mi około 2-3 tygodniowe af ak passion xl albo think different nie wiem dokładnie, jest pod butla na spocie ,pogoda moze myć rózna .Dość szyko wysiana ale to jest cel na poczatek wakacji, i w sumie do nauki. Proszę o pomoc jak pomóc temu af ,żeby udało się jej przetrwac. Dzisiaj poszła na spot 16 dni mozna powiedziec ziemia z biedry + spot + dolomit, 2 -trzy pietra.

---------- Post Zaktualizowany 20:24 ---------- Data pierwszego postu 20:19 ----------

po kilku dniach 3-4 mała dawka biohumusa i lst , prosze o jakies uwagi

Też się chętnie czegoś dowiem o tych sionkach. Zakupiłem te odmiany od gnoma
 

robertgagor

Member
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
9
Buchów
0
na outa myśle o tych odmianach z meganasiona.pl z tanich nasion ichniejszych co to są z hiszpanii


1. LSD - połowa września wg info
2. Black Domina - koniec września wg info
3. Bubblegum - początek pazdziernika wg info

dojądą wszystkie 3?

wiadomo do tego dodać trzeba minimum 3 tygodnie
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
na outa myśle o tych odmianach z meganasiona.pl z tanich nasion ichniejszych co to są z hiszpanii


1. LSD - połowa września wg info
2. Black Domina - koniec września wg info
3. Bubblegum - początek pazdziernika wg info

dojądą wszystkie 3?

wiadomo do tego dodać trzeba minimum 3 tygodnie

Wybierz inne i nie zakładaj pincet tematów
 

robertgagor

Member
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
9
Buchów
0
a jakie ty byś polecił?

---------- Post Zaktualizowany 12:11 ---------- Data pierwszego postu 12:08 ----------

BlackMen a ty co byś polecił?
 
U

Usunięty 59382

Guest
na outa myśle o tych odmianach z meganasiona.pl z tanich nasion ichniejszych co to są z hiszpanii


1. LSD - połowa września wg info
2. Black Domina - koniec września wg info
3. Bubblegum - początek pazdziernika wg info

dojądą wszystkie 3?

wiadomo do tego dodać trzeba minimum 3 tygodnie

Najpewniejsze to odmiany fast version
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,766
Siema specjalisci! dawać już na dwur czy jeszcze czekać???? [MENTION=73105]BlackMen[/MENTION] [MENTION=88587]Dziku.[/MENTION] [MENTION=54210]DoktorGreen[/MENTION] [MENTION=84021]PolnaMiedza[/MENTION] [MENTION=83746]_FINEASZ_[/MENTION] [MENTION=90083]Punk[/MENTION] [MENTION=91246]rapson92[/MENTION]

100_2486.JPG
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Eeee no poczekaj jak prawdziwy grower po zimnej zosce wywalaj. Ps piękne krzuny
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół