nasiona marihuany

MJ i kot

Wyszukiwarka Forumowa:

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
ja jak psu dmuchnolem 2 buchy po nosie ,to po jakims czasie zaczal latac po mieszkaniuz jezorem na wierzchu ,nagle stanal i zesral sie(sraka )u Ziomka w salonie na srodku (zwieracze musialy mu pojsc) szydera byla a smrod ja pierodle a Ziomek mial fajne sprzatanko,a koty nie probowalem:)
 
O

old_school

Guest
A spał wam kiedyś kot w boxie?:D Szukałem imbecyla chyba pół dnia a ten się wylegiwał pod lampką:D

może we wcześniejszym wcieleniu był biuściastą blondyną z upodobaniem do solarium <lol>

---------- Post Zaktualizowany 14:29 ---------- Data pierwszego postu 13:49 ----------

Łeeech.. ja wam coś opowiem , wystawiłem roślinki z boxa i mój piesek podchodzi , obwąchał wszystkie trzy ... i obsikał mi 2 planty. Szybko zrobiłem flusha i nic nie było czuć psim moczem :D.
A z tego co wiem to koty lubią kociąmiętkę :D


P.S. Kociamiętka - zioło dla narKOTmanów


dosłownie olewa temat...<rotfl>
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
ja jak psu dmuchnolem 2 buchy po nosie ,to po jakims czasie zaczal latac po mieszkaniuz jezorem na wierzchu ,nagle stanal i zesral sie(sraka )u Ziomka w salonie na srodku (zwieracze musialy mu pojsc) szydera byla a smrod ja pierodle a Ziomek mial fajne sprzatanko,a koty nie probowalem:)

<lol> dobra anegdotka, my jak upalilismy takiego malego to krecil sie w kolko az padl i poszedl spac ;)
 

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
Ale to musi byc fajne nacpac bogu ducha winne zwierze ktore nie wie co sie dzieje. faktyczna smiechawka super cool z was ziomeczki...

durnie z was straszne
 

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
Ale to musi byc fajne nacpac bogu ducha winne zwierze ktore nie wie co sie dzieje. faktyczna smiechawka super cool z was ziomeczki...

durnie z was straszne

A ie****isz, co sie zwierzeciu stanie? Gorsze rzeczy ludzie robia ze zwoerzetami. A dmuchniecie zwierzakowi raz na ruski rok nie jest jak dla mnie czyms zlym. Nie koniecznie musi mu sie to nie spodobac a poza tym, taki renifer to ubostwia ten stan bo wpieprza halucynogenne muchomory ;p
 
M

MrAssasin

Guest
Tatra nie ma co tego tak przeżywać :) Sporo zwierząt w dzikiej naturze przykładowo sama z siebie poszukuje narkotycznych roślin/rzeczy by mieć haj, szczególnie te duże kotowate.

Koty to właściwie takie małe puszyste kłębki zmagazynowanego zioła, co chwilę mają jakieś wkręty i odloty :sunny:
 

mienso

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2014
Postów
231
Buchów
0
Kot też człowiek, zajarać musi:D Nie no, nie mówie żeby prowadzić jakieś eksperymenty na zwięrzętach i zamykać je w hasz komorach czy coś w tym stylu, ale myśle że chwilowe subtelne zmiany świadomości im nie przeszkadzają. :) tak jak MrAssasin napisał, sporo zwierząt w swoim naturalnym środowisku lubi sie czymś porobić. Koty to już chyba w ogóle :D
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
A słyszeliście o kocimiętce? Roślinę tą koty wręcz uwielbiają i tarzanie sie w niej to norma. Może maryśka im ja przypomina?
 

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
Ja nie przezywam, ale chyba was popie****ilo jak zakladacie, ze dla kota czy psa to fajnie jak mu sie dmuchnie narkotykiem i nacpa czasami 'dla odmiany'. Takie zachowanie to zwykle dreczenie i nie ma na to wytlumaczenia.
Ile wy ludzie macie lat i gdzie was posiali?
 
M

MrAssasin

Guest
My dręczymy? To co powiesz o rządowych badaniach gdzie kot dostawał ponad 10-krotnie większą dawkę LSD niż zwykły człowiek bierze. Taka jest natura człowieka, nie którzy eksperymentują zaś inni chcą po prostu podzielić się zielnym szczęściem z swoimi pupilami.


Co do marihuany to w wysokich dawkach prawda jest bardzo szkodliwa, a nawet zabójcza dla psów lecz dobrana w odpowiedniej bardzo małej ilości daje takie same lecznicze efekty psu jak u człowieka.
Podobnie u kotów, a nawet lepiej futrzaki radzą sobie z ziołem niż psy bo jako tako ogarniają i nawet spora część z nich lubi być na haju. (ja sam nic takiego nie testowałem bo mój kot ogólnie żadnego dymu nie lubi, parę artykułów na google wyszukałem na szybko)
 

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
nawet nie czytam, nie chodzi o to ze ludzie robia gorsze rzeczy. chodzi o to by samemu nie robic glupot.

jak z dziecmi :eek:
 
M

MrAssasin

Guest
Ojojoj nikt tu głupot raczej nie robi :D Ten temat to raczej takie rzeczy dla ciśnięcia beki, a nie serio fakty. Hm, nazwijmy to jakby takim lekkim czarnym humorem z zwierzętami w roli głównej.

Nie chciałem ciebie urazić, nie sądziłem, że weźmiesz to tak poważnie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół