nasiona marihuany

MJ i kot

Wyszukiwarka Forumowa:

krasnoludek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2009
Postów
220
Buchów
142
ja tam kotce dobrego buszka nie żałuje. tylko tak jak pupil autora tematu też lubi wpie****ać niewinne planty :zombi:
 

Atanazy Bazakbal

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
1,889
Buchów
10
A próbował ktoś kiedyś dać kotu zwykłej trawy trawnikowej(zimą świetnie sobie radzi w hydroponice i soil) ;) ) Kot musi czasem zabełtać! A żeby zabełtać, podobnie jak człowiek(alkohol) potrzebuje jakiegos stymulanta. Dla niego to trawa trawnikowa(dobrze że mamy alkohol;) ) Odkąd mam dla mojego drania trawkę(tą bez THC) nie łapie się za moje ulubione roślinki. Dla mnie kot zawsze jest przyjacielem(nawet jak czasem coś naodpie****a) bo każdy komu kiedyś się myszy czy inne gryzonie zalęgły w doniczkach, wie jaki to hardcore!!! One potrafią nacipkować po maksie!

Tazio
 

Visbiak

Well-known member
Rejestracja
Paź 9, 2009
Postów
252
Buchów
0
kumpel ma koty(3), kiedyś po paleniu wbiłem do niego posadziłem tyłek na wygodnym fotelu i tv oglądaliśmy nagle przyszły te 3 i lol wszystkie do mnie sidały na kolana, pod nogami coś w tym jednak jest ^^ chyba se też kupie kota przynajmniej zawsze będę miał z kim palić i nic nie powie psom XD!
 

smc1

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2009
Postów
95
Buchów
0
Kiedyś ujaraliśmy kota koleżki. Kot siedział za pazuchą a wszyscy wypuszczali buchy do niego... Po wypuszczeniu zasnął na stole. Swoją drogą ciekawe jakie taki kot może mieć jazdy;P
 

cwirek

Member
Rejestracja
Maj 9, 2010
Postów
10
Buchów
0
Ja Mam Psa Który szaleje jak czuje zioło <lol> raz przenosiłem w kartonie roslinki to sie rzucał na karton i na mnie :crazy:
 
R

rrrrr

Guest
czasami jak zaciągne bucha to dmucham kotce pod pyszczek,kilkukrotnie, widzę po niech że ma po tym fazke,nawet nie spie****a...TO FAJNE ZWIERZĄTKA
 

qkis_ns

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2010
Postów
203
Buchów
0
mój pies wącha krzaka jak wyciągam go z boxa :D a raz mi lufe porwał i uciekał z nią :D a kota nie mam...

 

freshgrow

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2010
Postów
434
Buchów
0
Ja mam 2 koty, z czego jeden zawsze biegnie za mna do szafy i czeka az mu liscia rzuce. Wpie****i sobie jednego i na 2-3 godz odlatuje:spalony:
 

Kałach =D

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2010
Postów
343
Buchów
0
Łeeech.. ja wam coś opowiem , wystawiłem roślinki z boxa i mój piesek podchodzi , obwąchał wszystkie trzy ... i obsikał mi 2 planty. Szybko zrobiłem flusha i nic nie było czuć psim moczem :D.
A z tego co wiem to koty lubią kociąmiętkę :D


P.S. Kociamiętka - zioło dla narKOTmanów

 

oberdiler

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2009
Postów
414
Buchów
1
jak facet ma kota to coś z nim jest nie tak...

:freak:
 

Iskierka

Member
Rejestracja
Kwi 24, 2010
Postów
17
Buchów
0
Hmm :) ja mam dwa koty w domu. I oczywiście jako pierwsi na pomysł żeby je upalić wpadli moi kumple ale nie za bardzo spodobało się to moim zwierzakom, więc już tego nie robię. (Ewentualnie jak kocica ma rujkę i potrafi miauczeć przez kilka godzin wtedy dostaje bucha albo dwa i się uspokaja <lol>)
 
D

delete

Guest
clear.gif



znalazłem co działa na człowieka... konopia ;D
 
M

MrAssasin

Guest
Sorry za lekki odkop, ale wiadomo już może dlaczego koty tak bardzo lubią zioło? :D Mój to dymu z zioła nie lubi, od razu ucieka, ale jak widzi i czuje żywą roślinkę to chapie liście jak reksio szynkę i zaczyna po chwili tarzać się + łapkami wcierać w siebie zielne zapachy (przynajmniej ładnie pachnie wtedy). Czasami zamiast jeść to stoi i tylko liże liście robiąc przy tym dziwne miny. To normalna reakcja czy mój kot ma po prostu taki fetysz?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół