nasiona marihuany

MJ i kot

Wyszukiwarka Forumowa:

phil9169

Well-known member
Rejestracja
Paź 21, 2008
Postów
89
Buchów
2
hehe
kot mojej siostry też inny jest jak jaramy, taki milusiński, a na co dzień nie daje nawet się pogłaskać tępy h*j.....
 

Avoral

Member
Rejestracja
Gru 25, 2009
Postów
16
Buchów
0
lekki odkop ale koty to naprawdę gądzioholicy :p Obecnie na kwadracie mam kota( 8 letni samiec) należącego do mojej dziewczyny, mimo że staramy się żeby nigdy się z nami nie upalał zawsze się do nas podkrada gdy tylko poczuje zapach zielonego dymku. Zazwyczaj zachodzi nas cichutko od tyłu i siada na oparciu kanapy z stamtąd nachyla sie gdy lecą jakieś chmury, nigdy nie sadziłem że koty są tak cwane ;)
A i zapomniałem że mj w zwykłej postaci w ogóle go nie interesuje jedynie gdy pojawia się dym rozpoczyna swoją misje :D
 

DonPedro

Active member
Rejestracja
Wrz 7, 2009
Postów
38
Buchów
0
Ja mam kilka kocić i kocura i NIGDY żaden się nie interesował zapachem MJ.
Jeśli już któryś przez przypadek wlazł w chmurę to szybko się wynosił.
 

Lizard

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 17, 2009
Postów
1,688
Buchów
1,296
Odznaki
2
moj jak ostatnio dałem mu powączać lufe to się oblizywał
dalem raz powachac lufe kotu to tez sie nia ostro interesowal.wachala to non stop jakby miala ja zaraz wpie****ic:)
 

Sisiunia

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2009
Postów
139
Buchów
0
Z tą sterylizacją coś musi być, bo ja mam dwa koty, kocur jest wysterylizowany, a kocica - nie. Kocur ucieka od dymu, a kocica jak wyczaji dym zawsze do niego podchodzi i wącha, wącha. Ostatnio miałam zwałe, bo jaram sobie w łazience, a tu nagle rozlega się ostre miauczenie, jakby coś się kotce stało, otwieram drzwi, a ona jak gdyby nigdy nic, spokojnie weszła do łazienki hahahahah skubana, tak jak jej pancia, wszędzie wyczaji MJ.

Koty to mądre bestie <lol>
 
D

delete

Guest
troszeczke z innej beczki
mam psa i jak tylko nie zamkne boxa to skubana wbija sie i zjada wszystko czego dosiegnie,
kiedys wypadl mi temat przy niej to tyle sie nim nacieszylem mam nadzieje ze przynajmniej jej smakuje i ogolnie bardzo lgnie do tego zapachu
jak poczuje ze mam cos przy sobie to chodzi za***iscie podjarana :D
 

Cadillac

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2010
Postów
220
Buchów
0
Mój kocur zawsze wskakuje do wuja na kolanka jak joy się kopci :spalony:
I zawsze oblizuje mi palce :crazy: pewnie wyczuwa esencje, a ja nie znoszę tego szorstkiego jęzora.
 

swiety666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 4, 2009
Postów
796
Buchów
0
Moj kot olewa sobie zapah MJ nie interesuje go to , ogulnie to mojego kota tylko zarcie i grzejnik obchodzi . Ale zato mialem kiedys kundelka ktory kilka razy spalil sie zemna siedzac w tym samym pokoju , ni i puzniej kto kolwiek przychodzil do mnie i mial temat badz juz przeoalnoa lufke muj piesek juz wisiał mu na kieszeni z wywalonym jezorem . mugl by a antynarkotykowej robic :freak:.
 
D

delete

Guest
Mialem kota i jak mu dawalem czasami jakiegos topa do powachania to se powachal i mial wy***ane poprostu odchodzil jak by go nie ruszalo ... a teraz mam psa i czasami daje mu zeby se poniuchal to wacha frajer niby ze go nie ciekawi i raz sie odwrucilem poprostu chwila nieuwagi bo mnie brat zawolal to mi w***al topa z grama :pl:
 

Joe

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 10, 2008
Postów
586
Buchów
1
Ja sobie raz przypału narobiłem. Szedłem ze spota z harvestem i miałem odmianę ostro limonkową, idąc sobie spokojnie przez jakieś osiedle zainteresował się mną jeden kot, a później jeszcze idąc przez park drugi i tak sobie z przyjemnością dreptały za mną, co dziwnie wyglądało, bo jak wiadomo koty swoimi drogami łażą :)
 

Weedart

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 21, 2009
Postów
976
Buchów
0
Chyba już wiem czemu zrobiono film "9 żywotów KOTA Fritza' :D
Oglądnijcie sobie bo warto i odnośnie tego tematu jest jak znalazł hehheheh
 

cannabisteam

Active member
Rejestracja
Lut 10, 2010
Postów
44
Buchów
0
Raz jak siedzielsmy my u ziomka i palilismy w zamknietym pokoju chyba z 3 koszulki na nas 2 i siedzial pies . Pozniej wychodzimy z pokoju a pies poszedl wpie****il cala karme wypil cala wode :jaraczz: a jak szedl w strone balkony to sie w szybe w***al ;d:spalony:
 

swiety666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 4, 2009
Postów
796
Buchów
0
hehe moj pies jak sie nawydychal to bite 2 h lezal na plecach wy***any i sie w sufit gapil . No i na banie smieci segregowal papierki na jedna kupke folie na inna i plastiki na jeszcze inna.
 

stejayo

Member
Rejestracja
Lut 17, 2010
Postów
6
Buchów
0
mam tez kota stary ch*j zniego bo ma 13 lat nie interesowal go zapach mj dopuki nie zaczal ze mna jarac tzn pierw go specialnie u***alem a pozniej jak wyczul ze jaram to nawet z sypailni gdzie sie wyleguje podbija pod nogi siada ch*j i zaczyna mialczec czasem siedzi i sie nie ruszy dopuki dymka nie bucha nie dostanie jak tak pojara ze mna z pare dni to juz sam zadzyna sie domagac nawet jak szluge odpale to tez patrzy sie jak szpak w piz*e ale jak zapuszcze mu bucha ze szlugi to spie****a w podskokach koty to narkusy !!!!

po za tym do boxa tez mi sie troche pcha ale jeszcze za malo zapachu jest wiec narazie sie nie interesuje zbytnio ciekaw jestem co bedzie pozniej hehehe moze zacznie tez uprawe ÆP
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół